Şimdi Ara

Renault'nun 'fabrika çıkışlı 2. el otomobil' modeli Türkiye'ye de gelebilir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
9.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Yenilenmis telefon gibi birsey heralde bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • treyturop T kullanıcısına yanıt

Ben kendi ülkemdeki şartlara bakarım. Dediğinizde haklı olmanız bu gerçeği değiştirmez. Bizim ülkemiz için fikir verirken bizim ülkenin iç yapısını ve şartlarını düşünmenin daha doğru olacağı kanaatindeyim.

• ışıklılımühendis20 I kullanıcısına yanıt

bizim ulkemız sartlarını dusunuyorum hocam adam sıze garantı verecekse bu sartlardan daha ötesi olamazkı. Burada maksat fılo arac alanlar sıfır alıp 3 yasında satıyordu ya onlar artık 3 yasında yenılemeye sokup bı 3 sana daha aynı aracı garantılı kullanacaklar asıl amaç bu cunku sıfır fıyatlar uctu sektor daraldı. Reno dacia yaptı avrupanın en ucuz fiyatlı arabalarını yaptı ama yıne olmuyor buna ragmen bıseyler oldurmaay calısıyor gerçekten zekıce

• treyturop T kullanıcısına yanıt

Umarım gelir. Hatta umarım eski araçları da kapsar da bazı sansarlardan kurtuluruz. Yalnız bir de düzenleme şart. Mesela yenilenen araca en az 1 yıl satılamama gibi bir düzenlemeden bahsediyorum.

• fxmaster F kullanıcısına yanıt

İşin o kısmı net değil. Ben de merak ediyorum. Ayrıca hangi modeller kapsamda?

• Ulan şu galericiler para kazanamasında daha hiç bir şey istemiyorum umarım gelir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.