Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slmlar ben bu konuya biraz yabancıyım arkadaşlar önceki sayfalarda wardır mutlaka ama sorabilir miyim acaba;

megane 3 ne zaman satışa sunulacak,tarih belli mi ve 1,5 106lık dizel fiyatı sizce ne olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alisami1905

slmlar ben bu konuya biraz yabancıyım arkadaşlar önceki sayfalarda wardır mutlaka ama sorabilir miyim acaba;

megane 3 ne zaman satışa sunulacak,tarih belli mi ve 1,5 106lık dizel fiyatı sizce ne olur?

1) lansman tarihi 2 mayıs cumartesi,satışa sunulması da mayıs sonunu bulur büyük ihtimalle

2)1.5 dizel motor 105 hp olacak ve tahmini fiyatı 35 milyar civarlarlarında olacak
  • çok teşekkür ederim serdar eyiwallah
  • quote:

çok teşekkür ederim serdar eyiwallah

rica ederim.

size iyi geceler arkadaşlar ben yatıyorum
  • hititman saol ben google arattım ama daha bulamadım adam akıllı bi site.km saati digital gösterge olmuş keşke normal kadran olsaydı o daha güzel duruyo bence
  • 130 bg lik olan dizel motor 1.5 mi olucak yoksa 2.0 mı ?? ingilterede ki sitesinde gözüküyo ama kaç motor olduğu yazmıyo
  • quote:

slmlar ben bu konuya biraz yabancıyım arkadaşlar önceki sayfalarda wardır mutlaka ama sorabilir miyim acaba;

Söylediğiniz dizel motorun baz fiyatı, serdar arkadaşımın dediği gibi 35.000 TL civarı olur. En donanımlısı da 45000 TL civarı olur....
  • quote:

Orjinalden alıntı: fasher

hititman saol ben google arattım ama daha bulamadım adam akıllı bi site.km saati digital gösterge olmuş keşke normal kadran olsaydı o daha güzel duruyo bence

Bence dijital olması daha iyi. Gerçi ben dijital hastasıyım. Eskiden Tempra - Tipo hastasıydım. Sırf göstergelerinden dolayı....

Zaten herşey dijital oldu. Göstergeler de artık dijital olsun....

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

• quote:

Orjinalden alıntı: fasher

130 bg lik olan dizel motor 1.5 mi olucak yoksa 2.0 mı ?? ingilterede ki sitesinde gözüküyo ama kaç motor olduğu yazmıyo

130 hp dizel, 1800 küsür motor. 1880 ya da 1890 motor diye hatırlıyorum. Ben 1800 siz de 1900 deyin. Arada buluşuruz zaten.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

quote:

çok teşekkür ederim serdar eyiwallah

rica ederim.

size iyi geceler arkadaşlar ben yatıyorum

İyi geceler. Benim uykum yok. Öğleden sonra 4-5 saat uyuyunca uyku kaçtı tabii ki.....
  • Beyler elinizi çabuk tutun gelen araba sayısı sınırlıymış ben listeye ismimi yazdırdım. bu hafta eğitime gidiyolar bana donanımlarının olduğu excel formatında dosyayı attı gelen arabalar dolu geliyormuş mayıs sonuna fatura çıkışını yapıcaklar haberiniz olsun ilk başta dynamique geliyor full. dosyayı ekliyorum.

Mégane III HB Ekipmanları
    EKİPMAN SEVİYELERİ "EXPRESSION
    1.6 16V, 1.5 dCi 105" "DYNAMIQUE
    1.6 16V, 1.5 dCi 105"
    GÜVENLİK
    ABS S S
    Fren Destek Sistemi (AFU) S S
    ESP + CSV + ASR - PP
    Sürücü ve yolcu hava yastıkları S S
    Yan hava yastıkları S S
    Perde hava yastıkları - S
    Güç limitörlü ön emniyet kemerleri S S
    Güç limitörlü arka emniyet kemerleri S S
    Ani durmalarda 4lü flaşörlerin otomatik yanması S S
    Kapıların hareket sonrası otomatik kilitlenmesi S S
    Kumanda ile açılan elektronik motor kilidi (İmmobiliser) S S
    KONFOR ve İÇ EKİPMANLAR
    Manuel klima S -
    Çift bölgeli elektronik klima KP S
    Polen filtresi S S
    Renault Card Sistemi S -
    Renault Card Sistemi (Eller serbest sistem) - S
    Türkçe uyarı ekranı S S
    Otomatik yanan farlar KP S
    Yol bilgisayarı S S
    Hız ayar ve sınırlayıcı - S
    Yağmur sensörü KP S
    Park sensörü S S
    Refakatçi aydınlatma (follow-me home) S S
    60W, 4HP + 2 tweeters, Radyo-Mono CD MP3 S -
    140W, 4HP + 4 tweeters, Radyo-Mono CD MP3 - 3D Sound by Arkamys® - S
    Direksiyondan kumandalı müzik sistemi S S
    Bluetooth - S
    Ön konsolda portatif müzik çalar bağlantı soketi S S
    Elektrikle katlanan dış dikiz aynaları KP S
    Elektrikli ön ve arka camlar, tek dokunuşla açılıp kapanabilen S S
    Renkli camlar S S
    Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eşya saklama bölmesi S S
    Soğutmalı torpido gözü S S
    Elektrikli panoramik açılır tavan O O
    Açık gri döşeme S -
    Koyu karbon döşeme - S
    Deri direksiyon - S
    Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon S S
    Sürücü koltuğu yükseklik ayarı S S
    Yolcu koltuğu yükseklik ayarı - S
    Arka koltuk sırtlığı 1/3-2/3 katlanma özelliği S S
    ESTETİK ve DIŞ EKİPMANLAR
    Gövde rengi tamponlar S S
    Gövde rengi yan aynalar S S
    Ön Sis farları S S
    Yan aynalara entegre sinyaller S S
    İlave viraj lambalı Bi-Xenon farlar + far yıkama sistemi - PP
    Gövde rengi kapı kolları S -
    Krom kaplı kapı kolları - S
    "Séquence" tipi jant kapakları (195/65 R15) S -
    "Spirale" tipi alüminyum alaşımlı jantlar (205/55 R16) O -
    "Sport" tipi alüminyum alaşımlı jantlar (205/55 R16) - S

Dynamique 2. sıradaki donanım gelenlerin çoğu sunroof lu gelecekmiş PP yazanlarda olacak araba da

Esen kalın.

Biraz karışık oldu kusura bakmayın.

• TÜKETİM DEĞERLERİ (80 / 1268 CE)
    Yakıt deposu kapasitesi (l) 60
    CO² (g/km) 162 120
    Şehiriçi 9,2 5,5
    Şehirdışı 5,5 4
    Karışık 6,9 4,5

bunlarda tüketim değerleri sağda ki dizel.

Ya fiyatları söylemiyorlar yine belirsiz diyorlar.
  • Navigasyon yok mu yaaaa....?????????? Navigasyon olmazsa almam ben. Sanırım yukarıdakiler Megane HB için. Gerçi Megane Coupe'nin de bundan farkı olmaz ya.... Navigasyon benim için şart. Olmazsa almam....

Bu listeler bana neden gelmedi yahu. Renault'a kızıyorum haaa.......
  • cat33 ben yeni İstanbul'u aradım. ordan biri gönderdi bayan değildi baya konuştuk hehe. İstanbul 15000tl kapora istiyor fiyatı belli olunca eğer fazla gelirse iade ediyolarmış. Eğer ismini yazdırmazsan veya depozito yatırmazsan haziran sonuna sarkacakmış o yüzden de ÖTV den faydalanamıyorsun dedi. gelen arabalar dynamique full. ben 3. olarak ismimi yazdırdım elini çabuk tutman lazım. eğer pmden mail adresini atarsan sana excel tabloyu gönderebilirim ben sadece HB için sordum coupe aklıma gelmedi kusura bakma. maalesef navigasyon yok görünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hititman

cat33 ben yeni İstanbul'u aradım. ordan biri gönderdi bayan değildi baya konuştuk hehe. İstanbul 15000tl kapora istiyor fiyatı belli olunca eğer fazla gelirse iade ediyolarmış. Eğer ismini yazdırmazsan veya depozito yatırmazsan haziran sonuna sarkacakmış o yüzden de ÖTV den faydalanamıyorsun dedi. gelen arabalar dynamique full. ben 3. olarak ismimi yazdırdım elini çabuk tutman lazım. eğer pmden mail adresini atarsan sana excel tabloyu gönderebilirim ben sadece HB için sordum coupe aklıma gelmedi kusura bakma. maalesef navigasyon yok görünüyor.

Bayan olmaması konusunda şanslıymışsın. Ben onlarca kez aramışımdır. Bir erkek sinek bile karşıma çıkmadı. Müşteri temsilcisinden önce konuşan da bayan sesiydi.... Şans işte......

Tahminime göre Coupe ile HB arasında donanım yönünden farklılık olmayacaktır. Sadece dışı değişik o kadar... Ben ÖTV indirimini düşünmüyorum bile. Navigasyon varsa alacağım. Yoksa bekleyeceğim. Şimdiki arabam da yeter bana. Clio'da getiriyorlarsa, meganelerde de opsiyon olmalı bence. Bekleyeceğiz ve göreceğiz. Yine erkek temsilci ile görüşürsen, Coupe ve navigasyon hakkında soru sorar mısın????

• quote:

Orjinalden alıntı: hititman

cat33 ben yeni İstanbul'u aradım. ordan biri gönderdi bayan değildi baya konuştuk hehe. İstanbul 15000tl kapora istiyor fiyatı belli olunca eğer fazla gelirse iade ediyolarmış. Eğer ismini yazdırmazsan veya depozito yatırmazsan haziran sonuna sarkacakmış o yüzden de ÖTV den faydalanamıyorsun dedi. gelen arabalar dynamique full. ben 3. olarak ismimi yazdırdım elini çabuk tutman lazım. eğer pmden mail adresini atarsan sana excel tabloyu gönderebilirim ben sadece HB için sordum coupe aklıma gelmedi kusura bakma. maalesef navigasyon yok görünüyor.

Clio III de bile navigasyon var meganeIII de olmucak mi şimdi?

• Merhabalar. İstemeye istemeye az önce Müşteri Temsilciliği'ni aradım. Yeni Meganelerde navigasyon opsiyonunun yaz sonunda düşünüldüğünü, ilk gelecek olan meganelerde navigasyonun olmayacağını söyledi bayan temsilci. Valla ne diyeyim? Eğer navigasyon yoksa beklemek zorundayım. Megane alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun. Ama mücadeleye devam tabii ki. ÖTV bitmeden onları sıkıştırmaya devam edeceğim.....
  • Merhaba arkadaşlar,şimdi girdim.
    Cat, navigasyonu elinde sonunda koymak zorundalar.Beklemeni tavsiye ederim,bence kurnazlık yapıyorlar,bunlar navigasyonu getirdiğinde Ötv indirimi bitmiş olur..
  • fiyatlar muamma ötv yi bahane ederek yüksek tutucaklar kimse anlamadan
    istediği özelliği bulamayanlar 1000 tl ucuz diye ilk parti araçlara kanmasınlar bence
    ilerleyen zamanlarda tıpış tıpış full ötesi meganlar karşımıza çıkacak..sonradan şaşırmamak için sabırlı olun
  •  RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

Bu twingolarda çok eski araba ama göstergeleri digital di!
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.