Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Coupe

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

HB

• fotoğraflar için gerçekten çok sağol bu megane aşkı bitmez bende iç mekanda laguna farkı yok nerdeyse belki kim iblir lagunayı satar bunu alırım sağım solum hiç belli olmaz
  • mükemmel valla. Dostum bu fotolar Paris fuarından mı?
    şu içi krem tonlarda olan privilage modeli mi acaba? ben o rengi çok seviyorum iç döşemede. Yalnız direksiyonda hız sabitleyici göremedim???

yaw ben şimdi satacak mıyım Clio3'ümü
  • hız sabitleyiciyi gördüm tamam, peki şu vites kolunun arkasında joystick gibi bişe var. o nedir?
  • sat clioyu al meganı :D
    privalage ve dinamik versiyondada hız sabitleyici sistem mevcut pek ayirt edemedin galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 13 Ekim 2008; 11:25:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

sat clioyu al meganı :D
    privalage ve dinamik versiyondada hız sabitleyici sistem mevcut pek ayirt edemedin galiba

krem renk direksiyonda sağdan çekilmiş fotoda göremedim ilk bakışta, fotoğrafı çeken arkadaş biraz acemilik yapmış. Sonradan gördüm. Olmasa komik olurdu ztn
  • evt haklısın dikkatli bakmadıkça zor görürsün
  • bu krem rengin kirlenme durumu nasıl acaba
  • açık krenk olduğu için tabiki kirlenmeye daha elverişli
  • ses yok dimi Megane III'ten
  • bir soru da benden Megane III de 1.4 veya 1.5 dizel veya benzinli otomatik vites olayı olacak mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: msaltik

hız sabitleyiciyi gördüm tamam, peki şu vites kolunun arkasında joystick gibi bişe var. o nedir?

o da navigasyon sisteminin kumandası
    tr de olmayacak büyük ihtimalle

ben de birşey merak ettim de farlarda led var mı (audi a4 ya da lancia delta gibi) görüntülerde var gibiydi
    tam fuarın son günü gidecektim .....işyerinde server çöktü.

bende de ne şans ya çölde olsam yanmıştım demek ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkarakus

quote:

Orjinalden alıntı: msaltik

hız sabitleyiciyi gördüm tamam, peki şu vites kolunun arkasında joystick gibi bişe var. o nedir?

o da navigasyon sisteminin kumandası
    tr de olmayacak büyük ihtimalle

ben de birşey merak ettim de farlarda led var mı (audi a4 ya da lancia delta gibi) görüntülerde var gibiydi
    tam fuarın son günü gidecektim .....işyerinde server çöktü.

bende de ne şans ya çölde olsam yanmıştım demek ki

Megane'ın resmi video'sunda farları gösteriyodu yakından, hatta viraj eklentisi ile şekil yapmışlardı video'da, ordan bi bak istersen, ama sanki yok gibiydi LED

• evet galiba led farlar yok

olsa daha şekil olurdu
  • Fiyat konusunda bilgi varmı acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

Fiyat konusunda bilgi varmı acaba ?

heralde mevcut kasanın 3-4 üstünde olur. Geçenlerde 700YTL civarında bi indirim olmuştu zaten. Benim renocuya sordum o da bu civarda olur dedi, Lagunaya çok yaklaştırmazlar dedi, Clio'ya da inmez heralde, ya zaten arabanın sınıfı belli ya, olabilecek aralık da belli az çok, 1000YTL yanılır insan. Bakalım şu krizin etkisi nasıl olur. Avrupada falan satışlar düşmüş güya

Fiyatından ziyade, ne zaman çıkacağı belli değil, uyuz oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msaltik -- 23 Ekim 2008; 8:10:55 >
  • yenı symbol çıktıgına göre bu biraz rafta kalacağa benziyor.. symbol yerıne bence ınsanların %90 ı yenı megane III ü tercih edecekler diye düşünüyorum..sanki biraz opel astra Hb havası verilmiş gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

yenı symbol çıktıgına göre bu biraz rafta kalacağa benziyor.. symbol yerıne bence ınsanların %90 ı yenı megane III ü tercih edecekler diye düşünüyorum..sanki biraz opel astra Hb havası verilmiş gibi

benim renocu 2010 modellerin bu kasayla gelceğini söylemişti, ama burdaki bazı arkadaşlar Mart civarında çıkar diyolardı, bakalım.

Arabalar hep birbirine benziyo artık, Megane önce Laguna'ya benzemiş, farlar filan, yandan bakınca BMW 1 serisini de andırıyo, bişeler yapıyolar işte, ama kasa benim hoşuma gitti. Yalnız sanırım makam aracı olarak tercih edilmez biraz spor görünüm de kazanmış gibi

• kesinlikle çok benzıyor BMW 1 serisine.. ama renaulttan böyle güzel şeyler görmek güzel...
    açıkcası modeller arttıkça insanın seçme şansıda artıyor ve o mu bu mu demeye başlıyosun
    Sanırım gelişen teknoloji ve büyüyüen otomotiv sanayi birleşince böyle güzellikler ortaya çıkıyor.
    Hepimize alıp kullanmak nasip olsun inşallah
  • Geçen akşam Çekirge'de (Bursa) arabayı yanaştırırken yanımdan farklı bir araç geçti...bir baktım Megane III...arkasından bir tane daha...sonra bir tane daha...tam 5 farklı renkte Megane III gece gece test ediliyordu...fuarda görememiştim ama Çekirge'de karşıma çıktı...oldukça güzel görünüyordu...yine çok satacaktır Megane
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.