Şimdi Ara

renault megane II HB 1.6 16V sportway yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-gundogdu-otomotiv-2005-megane-1.6-sportway-hiz-sabitleyici-lpgl-113159956/detay

bu aracı alıcam mesaj atıp sorgulattım 1 hasar gözüküyo 1.600 liralık arabada 4 parça lokal boya var...fiyat nasıl arabanın artıları eksileri neler kullananlardan bilgisi olanlardan yardımlarını bekliyorum şimdiden tşk..

• araç düzgün ancak sorun galeriden olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

araç düzgün ancak sorun galeriden olması

galeri tanıdık olduğu için sorun yok biraz araştırdım internette ama pek bişey bulamadım bu araba hakkında sadece bu forumda bi konuda bi paragraf yazıyo ordada kronik sorunları var diyolar bu sorunlar nedir acaba ya ??
  • Büyük konuşmayı sevmem ama galeriden asla araba almam. Sadece kendi kendinize sorgulayın, bu araba neden diğerlerinden daha ucuz diye.
  • fiyatı 21.500 dü geçen hafta fiyatını indirdiler 19.900 e yarın motoruna ve kaportaya baktırıcam sanayide bakalım neler çıkacak ama arabada bi sorun çıkmazsa nasıl onu öğrenmek istiyorum iyimi kötümü hangi yönden iyi hangi yönden kötü onları öğrenmek istiyorum.
  • Arkadaşım araca sanayide değil, yetkili serviste yaptır derim ama yine de sen bilirsin...

Ek olarak şirket araçlarımızın tamamı megane, dizeline de bindim benzinlisine de,ilk çıkanına da son çıkanına da.. bence alınacak bir araba değil.. performansı, hızlanması iyi, ancak ben konfora da önem veriyorum ve bence o paraya punto al daha iyi
  • puntoda güzel ama puntoyada içim ısınmıyo hiç çok ufak geliyo bide punto bana ailemle beraber binemem puntoya bu araba birazda geniş geldi içi bana...
  • Galerici 3-4 parça boyalı demiş.Boyalı olan noktaları detaylı baktırın.Hız sabiteyici aktif deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

Galerici 3-4 parça boyalı demiş.Boyalı olan noktaları detaylı baktırın.Hız sabiteyici aktif deneyin.

boyalara yarın baktırıcam ama hız sabitleyici nasıl çalışıyo onu anlamadım direksiyonda sol tarafta bi bölüm var + ve - işareti var ortada da kadran simgesi var bide sağ tarafta yine bi bölme var ondada R ve 0 işareti var biraz kullandım arabayı ama çözemedim hız sabitleyiciyi nasıl kullanıyoruz araba giderken basıyorum o tuşlara ama pek etki ettiğini söyleyemem yada ben çözemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogancan355

quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

Galerici 3-4 parça boyalı demiş.Boyalı olan noktaları detaylı baktırın.Hız sabiteyici aktif deneyin.

boyalara yarın baktırıcam ama hız sabitleyici nasıl çalışıyo onu anlamadım direksiyonda sol tarafta bi bölüm var + ve - işareti var ortada da kadran simgesi var bide sağ tarafta yine bi bölme var ondada R ve 0 işareti var biraz kullandım arabayı ama çözemedim hız sabitleyiciyi nasıl kullanıyoruz araba giderken basıyorum o tuşlara ama pek etki ettiğini söyleyemem yada ben çözemedim...

Foto da sag baştaki buton iki kademeli ayarlayıcı moduna getirip 30 km/h geçince direksiyondan R ye basın sonra + -- yaparak hızlanın.Birde ekranda herhangi uyarı ikaz ışıgı yanıyormu dikkat edin.Parça boyalar önde yada yan taraf ise hava yastıkları saglammı servis yada dışardan baktırın.

renault megane II HB 1.6 16V sportway yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: alaskalı suikastçi

Arkadaşım araca sanayide değil, yetkili serviste yaptır derim ama yine de sen bilirsin...

Ek olarak şirket araçlarımızın tamamı megane, dizeline de bindim benzinlisine de,ilk çıkanına da son çıkanına da.. bence alınacak bir araba değil.. performansı, hızlanması iyi, ancak ben konfora da önem veriyorum ve bence o paraya punto al daha iyi

megane sınıfının en konforlu araçlarındandır hor kullanılan bomboş şirket araçları ile bir tutmayın şirket aracı bile olsa o kadar hor kullanılmasına rağmen her türlü megane puntodan 10 misli konforludur bu kadar tutulmasının sebeplerinden biride budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

Orijinalden alıntı: alaskalı suikastçi

Arkadaşım araca sanayide değil, yetkili serviste yaptır derim ama yine de sen bilirsin...

megane sınıfının en konforlu araçlarındandır hor kullanılan bomboş şirket araçları ile bir tutmayın şirket aracı bile olsa o kadar hor kullanılmasına rağmen her türlü megane puntodan 10 misli konforludur bu kadar tutulmasının sebeplerinden biride budur

boş şirket araçlarından bahsetmiyorum, araçlar direktörler için temin edilmiş olup, en dolu olan modelleri... ben pek beğenmiyorum, keza şirkette zaten yeni dönemde renault ile çalışmayacak..

siz 10 misli daha konforlu diyorsunuz ama ben o arada o kadar fark olduğunu düşünmüyorum... zevkler ve renkler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.