Şimdi Ara

<<<<< RENAULT LATİTUDE KULÜBÜ >>>>> (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.949
Cevap
69
Favori
504.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam kaza fotosu var mı? 20 bin nerden çıktı? 20bin baya masraf tıklamamış. baya girmiş olması gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy89

araca USB bağlandığı zaman USB içeriğindeki mp3 leri nasıl listeleyebiliyoruz

Bende 2012 var 2.0 olanda

o tarz bi listeleme olmuyor benim araçta en kötü tarafı yazilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle herkese slm lar amacına yazılım uygulaması yaptıran oldu mu değerlerde ne gibi değişiklikler oldu tskler.

• İyi akşamlar sayın latitudeseverler,
    Sizin görüşünüze ihtiyacım var. Elimde 53-55 bin TRY var. Latitude da karar kıldım. 1.5 dizelde. Önümde birkaç seçenek var. Sizin uzmanlık alanınıza giriyor. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
    1- 2013 expression yeni kasa cam tavanlı bej kumaş koltuklu bir latitude 63 istiyorlar. 60a düşerler sanırsam. Yeni kasa olduğu için expression da olsa satışı daha mı kolay olur?
    2. seçenek gene 2013 model yeni kasa privilege var. Ona 57 yazmışlar 55e rahat düşerler sanırsam. cam tavan yok.
    3. seçenek ise 2011 model privilege cam tavanlı teknoloji paketli eski kasa 56 yazmışlar 53'e düşerler sanırım. executive olan cam tavanlılara ise 59 yazıyorlar genelde.
    Şimdi aynı temizlikteki bu üç aracı siz alacak olsanız şu an, latitude kullanmış ve piyasasını bilen ve hangi paketin parasını hak ettiği ve alıcı bulduğunu bilen siz latitudeseverlerin tercihi ne olurdu? Fiyatlar pazarlıkla 2-3 bin mi düşer yoksa 5-6 bin mi düşer? Eski kasa yeni kasa satarken farketmez mi? (aşağı yukarı aynı paketler arasında 10-15 bin fark var)
    Saygılar

• gurolyokus kullanıcısına yanıt
    satarken fark etmez yeni kasa eski kasa olayı yok. değişen şeyler ön arka farda kozmetik detaylar. en üst paketinde bir de sadece kör nokta uyarı sistemi var.

latitude alan adam az paraya çok donanım almak ister. boş latitude kimse almaz. donanımlısına bakın. fiyat farkı olması normal. sıfır olsaydı arada 20 bin kesin oynardı.

2.0 ile 1.5 arasında 50 bin fiyat farkı da olurdu.
  • hocam 220 binde 1.5 dci privelege donanım latitude var elektrikli el freni ve büyük ekran var navigasyon vs. var 43.000 istiyor 2 parça boya ve 800 tl hasar kaydı var. araç uygun mu bide latitude alırken özellikle bakılacak şeyler nelerdir. TEŞEKKÜR EDERİM..
  • hsnhsyn006 H kullanıcısına yanıt
    1.5 lerde enjektörleri ve katalizörü kontrol ettirin.
  • hocam tamam teşekürler bide aracın derisinde yırtık felan yok da yağlardan siyahlamış az az onları güzel bi kuaförle temizlenebilir mi ?
  • hsnhsyn006 H kullanıcısına yanıt
    sonradan tekrar bej rengine boyanmış olabilir. temizlerken boyalar komple gidebilir. umarım temizlenir.
  • hocam çok teşekkürler
  • Şu an ki yakıt değerleriniz nedir arkadaşlar??Benimki 9-10lt .Çok olduğunu düşünüyorum.Bu aracın yakıt ayarı yapılabilir mı???

• hakmen274 H kullanıcısına yanıt
    babamın aracı yaşlı kendisi. 9-10 litre şehir içi 2.0 dci otomatik
  • Merhaba arkadaşlar temiz latitude almak istiyorum ama fazla bilgim yok öncelikle 1.5 mi 2.0 mı alayım. Aracın nelerini kontrol ettireyim.kronik sorunları var mı? Eski yorumlarda yakıt ortalaması 9 filan deniyor. Her iki motor seçeneği için de aynı mı? Çok donanımlı bir araç. Zamanla elektronik aksam olsun donanımlarda olsun arıza çıkıyor mu?

• sinoue S kullanıcısına yanıt
    65 bin den aşağı 2.0

55 bin den aşağı 1.5 alırsan ikisinde de sorun yaşarsın.

mevduatınız ne kadar?
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    2.0 ve 1.5 alırken nelere dikkat etmek gerek? 1.5 larda enjektor demişsiniz başka bakılacak yeri var mı? 100 bin km civarı araçlara bakıyorum 65 lira kadar olan.
  • pertekli P kullanıcısına yanıt
    2011 model 2.0 ile 1.5 arasında vergi farkı çok fazla değil. şehir içi 1lt fazla yakar 2.0

bunun haricinde

2.0 motor şanzuman vs problemsizdir. bakımlarına dikkat edildiği sürece 500 bin den aşağı kilometrede m9r motor açmamış servisler. motor ömrü 1 milyondan fazla.

1.5 lerde enjeksiyon katalizör ve denge problemleri ile gelen çok sayıda müşteri varmış. motor ömrü 400 bin. forumda da bununla ilgili çok şikayet vardı.

bir sene enjektör arıza yapsa diğer sene katalizör dolsa. ertesi sene baskı balata değişse 3-4 yıllık vergi farkını ve 1 litre yakıtt farkını kapatır.

2.0 motor rolantide biraz titreşimli çalışır ki bu bu araca özgü değil. 2.0 diğer markalar da titreşimli çalışır. motor büyüklüğü arttıkça titreşim artar. (4 silindirliler için geçerli)
  • Selamın aleyküm arkadaşlar benim aracında 2.0dci yakıt değerleri 9-9.5lt civarında bunun bı çözümü yokmu yazılım güncelleme felan

• GOKHAN066 kullanıcısına yanıt
    yok hocam. 8.5-10 arası yakar zaten 2.0 dizeller ş içi ortalama.

istersen mercedes 220cdi al budur yakacağı. 2.0 tdi b7 passatlar 10 litre yakıyor.
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. 65 bin civarı bir executive var 2.0. 110000 km de. Genelde uzun yolda kullanacağım için yakıt değerleri hemen hemen 1.5 ile denk gelecektir. Yalnız arabadan pek anlamıyorum araçta bana uzak bir şehirde. Özellikle baktırmam gereken bir parçası var mıdır? Ayrıca araç cam tavan. Onun kronik bir arızası bulunuyor mu?
  • pertekli P kullanıcısına yanıt
    cam tavan değil de sunroof papuçları değişmesi gerekir belli aralıklarla. fiyatı ucuz.
    motor ağır olduğu için salıncak kolları yorulabilir. dağda taşta kullanılan bir araçsa dikkat edin.
    motoru servis bakımlı ise kilometre sorun değil.

bizde de var bi tane satmayı düşünüyoruz yakın zamanda. babam kullanıyor. küçük araç istiyor kendisi.

ilan falan açmadık daha yakında açarız.
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.