Şimdi Ara

Renault Kangoo MOTOR ÜFLEME Problemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
79.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yağ atıyorsa motorda sıkıntı var demektir..
  • teşekkürler
  • yeni konu açmak istemedim
    clio 1.5 dci alize modeli var bende, 2006 model, 160 binkm, üfleme yapmaya başladı, yazanlar normaldir demiş, ama bu sesi kesmenin bi yolu yok mu, aracı satarken sorun çıkarmasın bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değerli arkadaşlar üfleme tek başına ölçüm değil ama belirti burada çok mesajım yok ama bazı deneyimlerim oldu çekişte sorun olmaz biliyorum yokuş aşağı bıraktığınızda vitesteyken arabanın salınımı da önemli
  • Arkadaşlar bende reno 1.5 Dick kiliovar motorda uflemevar alt tshliyeden asidi ufluyor bunu nazil gideririz artik yildim kime sorarsam motor istiyor diyor nazil gideririz üçlemeyi kesen bir yağ varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akar67 A kullanıcısına yanıt

nasıl salınması gerekiyor? mesela benim araç 2007 kango2 1,5 dci 85 beygir. motor sesi çok iyi. duman atıyor. kokuyu içeri veriyor. yakıt sarfiyatı normal. turbosunu kontrol ettirdim. bakım yapıldı. hızlanırken gaza cevap vermiyor, geç cevap veriyor. termostadı paramparça olmuştu. değiştirildi. üfleme normal. turbo ile yağ karteri sızdırıyordu. onu da değiştirdim. 500km gittim. yağ bal gibi sanki dün konulmuş gibi. enjektörlerin bakımı gerekir mi? veya neresine baktırmam gerekir. motor açılacak diyen çok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.