Şimdi Ara

RENAULT KANGO MU YOKSA FİAT DOBLO MU KARAR VEREMEDİM. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100
Cevap
1
Favori
222.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beğeniliyolardır tabide kango makyajlandı doblonun kasa değişti sonuçta bir arabanın yenisi çıkınca eskileri millet satmaya başlar connect-caddy de değişsin kasayı gör o zaman nasıl 2. el caddy connect doluyo piyasa.
  • DOBLOM kardeş senin doblo kaç model;? 1.9 105 hp olanlardanmı?? hiç bastınmı en son kaç diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nexus1

DOBLOM kardeş senin doblo kaç model;? 1.9 105 hp olanlardanmı?? hiç bastınmı en son kaç diyor

benimki turbo değil 2002 model 1.9d sx 63 hp. benim açıkçası hızla pek işim yok. zaten turbo olmadığı için çok ta basmaz en son iki sene önce 160 gördüm daha fazla göreceğini pek sanmam belki 165 görebilir yalnız o beygire göre oldukça seri mesela ben 71 hplik partner ve berlingo denedim benim arabadan 8hp güçlü olmasına rağmen kesinlikle doblo kadar seri ve hızlı değil. yalnız şunu söyleyeyim benim araba 120 den sonra açıkçası hiç güven vermiyo, baya korkutuyo. bu arada 1.9 jtd 100 hp liklerin 200 gördüğünü çok duydum. yeni 1.9 multijet 105 hp ler belki biraz daha basabilir ama ben hıza karşıyım özellikle bu tarz ticari araçlar hiç güven vermiyo açıkçası...

• quote:

Orjinalden alıntı: doblom

beğeniliyolardır tabide kango makyajlandı doblonun kasa değişti sonuçta bir arabanın yenisi çıkınca eskileri millet satmaya başlar connect-caddy de değişsin kasayı gör o zaman nasıl 2. el caddy connect doluyo piyasa.

Yok be yav. Ben pazarada yeni kasalarıda gördüm bi sürü...
  • arkadaşlar bizde 2005 model kangoo var 0 kmde almıştık araç şuan 85binde servis bakımı çok uygun ayrıca motor sesi içeriye çok az veriyor.en önemlisi yakıtı çok az yakıyor. bizde daha önce 2003 doblovardı 1900 motordu araçın içindeyken sesten durulmuyordu ve hiç konforlu değildi klimayı açtımız zaman çok çekişten düşüyordu 1900 motor olmasına ragmen kangoo o kadar etkilenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gentlemantr -- 18 Haziran 2006; 2:19:10 >
  • ben ollsam senin yerinde doblo alırım iyi arabadır
  • Doblo derim
    Maxi olanlari cok deli Izmit e goztepeden 30 milyona gidip donduk dizeli ile
    arabada 7 kisiydik
  • 1-2 yıl kullanıp satacaksan doblo derim ama daha fazla kullanacaksan kangoo derim.....
  • bence de doblo ama 1.9 olanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

bence de doblo ama 1.9 olanı

katılıyorum fordcu olarak fiat demen doğal kardeş takım

reno arabamı kine
  • Doblo fazla km ler için uygun değil ama kango fazla kmler için daha uygun...
  • kardeş bana sorarsan ikisinide almna.bizde ikisi de var ben kendi şirketimde kullanıyorum.ikiside beş para etmez.ben yeni vw caddy kombi aldım.bana sorarsan sorunsuz bi araba istersen git caddy al.ama fiyat pahalı diyosan sen bence kango al.kango motor olarak doblodan daha güzel garanti verebilirim.
  • Siz yırtına durun adam alacağını aldı satacağını sattı.
    Bi araba 6 ayda alınmazmı kardeşim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramerturk

Siz yırtına durun adam alacağını aldı satacağını sattı.
    Bi araba 6 ayda alınmazmı kardeşim.

• ya ne kadar sacma bir tartisma icine girmissiniz her ssey fiyatina gore bende 2006 kangoo var 6 ay once 23.ooo e aldim aractan ne bekledi[inize bagli ben az yaksin ucuz olsun servisi her yerde bulunsun parcasi ucuz olsun bozuk yollarda sorun cikarmasin ikinci elde elimde kalmasin diye dusundum sonucta elimde 2 alternatif kaldi DOBLO veya KANGOO....sirf pendikteki izmitteki kadikoydeki fiat bayileri ilgilenmedikleri icin kangoo aldim bu arada ekleyeyim fiat ve ford bayileri kadar ilgisiz alakasiz bayide gormmedim.....caddy,doblo,connect,partner,kangoo kullandim karsila;tirirsam

caddy on gogus dizayni guzel on bolum guzel arka bolum igrenc verilen para fazla
    connect cok agir cok buyuk sehir icine uygun diil autobild testlerinde sonuncu yurtdisinda tutmuyor cok yakiyor gitmiyor arka kapi acma kolu cok gicik
    doblo karter korumasi plastik, arka makas yuksuz durumda cok ziplatiyor daha genis mazota hassas servisi kotu(genel on takimlar kangooya gore daha hassas bozuk yolda ayda 1 rot=balansa gidersin
    kangoo kucuk sehirci icin uygun yuk tasimayacaksaniz arkayi 3 cm alcaltin farki goreceksiniz yol tutus doblodan daha iyi oluyor frenler zayif cok az yakiyor 5.5 lt 5000 km ortalamasi(genellikle kisa mesafe ici daha bos ama 80 hp alirsaniz cok fark var rd=cd abs 4 ab kapakli dolap onde cam sunroof arkada full acilabilir branda tavan vb.
    partner icci en hos gibi gorunen ama kullaninca oyle olmayan arac. 1.9 dan uzak durun 2.0 hdi iyi ama cok yakiyor 1.4 hdi koysalardi cok satardi

'

• cedeo sana tamamen katılıyorum
    bende 2004 31 binde kango multix var
    çok memnunum bir kere diğerlerine göre çok az yakıyor ve aracı iyi acarsanız kaçışı ve çekişi mükemmel benim arabam 190 km yi gördü ve multijet doblo RAMPA'da tozuma dahi yetişemedi
    kimse gelipte dobloyu kangooyla karşılaştırmasın müthiş bir araç bence

RENAULT KANGO MU YOKSA FİAT DOBLO MU KARAR VEREMEDİM.

• birde kimse combo'ya rahat demesin araba kazık gibi bir araba rahatlığın "r" si yok arabada
  • ikisi arasında tercih cango ama cady tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: bito

ikisinide boşwer caddy al araba gör

caddy de binek yok ne arabası kazık ticari

Çok objektifsin kutluyorum..!

Ben klima işi ile ilgileniyorum,dükkana 1.9 JTD Doblo camlı bir de Caddy 1.9 TDI Kombi aldım, iki araçtan da çok memnunuz özellikle Doblo serviste yüzümüzü güldürüyor,3 kere büyük kazalar geçirdi ve servis sorun çıkarmadı Doblo yu çok seviyoruz,fakat sen Caddy'i yerden yere vuruyorsun anlamış değilim,tamam bakım ve parçaları pahalı olabilir,ticari olark hor kullanmaya gelmeyebilir,VW biraz marka satıyor olabilir,metalik boyaya 1.000 YTL istiyor olabilir ama o araç binek bir aracı aratmıyor,iki araçlada sık sık uzun yol yapıyorum ve açıkcası sürüş keyfi,konfor,donanım olarak Caddy bence çok daha iyi Doblo dan,ayrıca Caddy de binek yok demişsin tekrar söylüyorum bence BİNEK ARAÇTAN FARKI YOK,piyasada zaten binek kullanım açısından Caddy Doblo dan kat kat daha fazla.Her ticari topiğinde Caddy ye nefret fışkırıyorsun,olmaz ki amabenimde nefret ettiğim araçlar var ama onları kullananlara saygısızlık olmasın diye hiç bir yorum yapmıyorum,Allah'tan benim aracım Caddy değil yoksa baya tartışma olurdu..!

Bu arada soruyu soran arkadaşım Kangoo da komşumda var,iki tane dez avantajı var aracın,yol tutuş ve fren mesafesi yetersiz onun dışında güzel araç..!Özellikle yakıtından çok memnunlar..!

• Tekrar tekrar aynı topiç...
    http://forum.donanimhaber.com/m_8426494/mpage_7/key_//tm.htm#9441890 tek topiçden gidelim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.