Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.314.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben simdi gorustum bayiyle, eskiden garantiyi belli bir ucret karsiligi 5 yil 150 bin km. ye kadar uzatiyorduk ama o uygulama kalkti dedi. Zaten onuda baska bir araci firma ustleniyordu, anlasamadiklari icin artik yapmiyoruz dedi.

Birde araclarimiz 6 yil boya solmasina karsi garantilidir, boya koruma yapmaniza gerek yoktur dedi. Carpma ve ciziklere karsi ise film kaplattirabilirsiniz dedi..
  • Dis boya korumasi icin ziebart'tan 320, sonax'tan 249 tl fiyat aldim. Sonax'ta ayrica ek olarak cant koruma klima temizleme falan gibi hizmetlerde ucretsiz olacakmis kampanyali, ikiside 1 yil garanti veriyor. Ziebart'ta veya sonax'ta boya korumasi yaptiran var mi? Hangisini tavsiye edebilirsiniz?

Birde sampuan ve sungerle yikarsaniz cizilme olmaz dediler, renault bayisi de solmaya karsi 6 yil garantili demisti. O yuzden boya koruma hic yaptirmasam mi diye de karasiz kaldim acikcasi? Yardimci olabilirseniz sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfelat

Dis boya korumasi icin ziebart'tan 320, sonax'tan 249 tl fiyat aldim. Sonax'ta ayrica ek olarak cant koruma klima temizleme falan gibi hizmetlerde ucretsiz olacakmis kampanyali, ikiside 1 yil garanti veriyor. Ziebart'ta veya sonax'ta boya korumasi yaptiran var mi? Hangisini tavsiye edebilirsiniz?

Birde sampuan ve sungerle yikarsaniz cizilme olmaz dediler, renault bayisi de solmaya karsi 6 yil garantili demisti. O yuzden boya koruma hic yaptirmasam mi diye de karasiz kaldim acikcasi? Yardimci olabilirseniz sevinirim..

Ben yeni Diamond Gloss boya koruma yaptırdım Ziebart'ta 350tl ye hemde siz daha uygun fiyat almıssınız. Bunadn 2 önceki aracımada yaptırmıştım memnunum.
  • konuşulan fiyatlar bana biraz yüksek geldi isterseniz yarın ben bir ziebart'a sorayım forumdaki arkadaşlara diamond gloss için bir promosyon fiyat isteyeyim. sizede buradan bildireyim. ben araca diamond gloss +döşeme halı vinil koruma +ön cam su itici ve birde 90 cm kaput filmi yaptırdım fiyatları söylesem koşa koşa ziebart'a gidersiniz.:D benden haber bekleyin...

bu arada ziebart yaptırıp memnun kalmayan kimseyi görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyalcin -- 6 Mayıs 2010; 23:54:11 >
  • arkadaşlar ben şimdi ziebart ile görüştüm 350 civarına inebileceklerini söylediler.yani yeni müşteriler için anca bu kadar inebiliyorlarmış. bu durumda aldığınız 320 tl fiyat iyi kalıyor. birde ziebart'ın sitesinde ücretsiz vinil vsvs koruma hediye fişi var onuda alırsanız sonaxla aynı şartlara gelmiş olur verilen hizmet olarak.http://www.ziebart.com.tr/icerikg2.asp?id=702
  • ücretsiz vinil vsvs korumayi yaptirdim, diamond gloss icinse ilk once 350 civari bir fiyat soylediler sonrada 320 kusre inebileceklerini soylediler. Ayrica sonax'tan da aldigim ilk fiyat 349 tl idi, shell club cartiniz varsa 249'a yapar ayrica can korumasi ve klima temizleme vs. yide ucretsiz veririz dediler.. Bu durumda Sonax daha uygun gorunuyor. Sonax boya koruma yapan var mi aranizda?
  • merhaba arkadaşlar benim zexon' u olan fluence ' im var.Kısa farlar ama zexon uzun farlar sarı normal ampul bana bu konuda bilgisi olan varmı değiştirmek istiyorum modeli H7 imiş galiba bilgisini paylaşacak arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
    birde renault a şikayet yazmıştım ön göğüsteki orta havalandırmaların açma -kapama potansiyometresi yok klimayı auto durumuna alınca ortadan soğuk vedevamkı üflüyor bunu kesemiyorsunuz aşağıya veya yukarıya alınca auto devren çıkıyor ve manuel klima oluyor servise çağırdılar gittim ve baktılar ana merkeze mail çekeceklerini söylediler bilgilerinize sizde bu konuda girişim yaparsanız iyi olur sanıyor
    Fluence ile mutlu seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue77

merhaba arkadaşlar benim zexon' u olan fluence ' im var.Kısa farlar ama zexon uzun farlar sarı normal ampul bana bu konuda bilgisi olan varmı değiştirmek istiyorum modeli H7 imiş galiba bilgisini paylaşacak arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
    birde renault a şikayet yazmıştım ön göğüsteki orta havalandırmaların açma -kapama potansiyometresi yok klimayı auto durumuna alınca ortadan soğuk vedevamkı üflüyor bunu kesemiyorsunuz aşağıya veya yukarıya alınca auto devren çıkıyor ve manuel klima oluyor servise çağırdılar gittim ve baktılar ana merkeze mail çekeceklerini söylediler bilgilerinize sizde bu konuda girişim yaparsanız iyi olur sanıyor

Bende uzunları xenon yaptırmak istiyorum. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

• Bu pek tercih edilmeyen birşey diye biliyorum ama siz yinede araştırın, özellikle selektör yapmak istediğinizde yeterli ışığı verme konusunda sıkıntı yaratabiliyor sanırım. Birde sonradan takılan araçlarda elektrik sistemine anlık aşırı yükleme yapabiliyormuş selektör yaptığınızda. Bu konuları güvendiğiniz birine sorun derim önceden ne kadar doğru veya yanlış diye.

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: blue77

merhaba arkadaşlar benim zexon' u olan fluence ' im var.Kısa farlar ama zexon uzun farlar sarı normal ampul bana bu konuda bilgisi olan varmı değiştirmek istiyorum modeli H7 imiş galiba bilgisini paylaşacak arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Bende uzunları xenon yaptırmak istiyorum. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

• Araçlar bi xenon değilmi ? Uzun kısa farklı mı?

Düzeltme Notu: HB lerde bixenon, fluence de xenon yazıyor. Bir gariplik daha. Ayrıca uzunlar gayet güzel oluyor gündüz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euzun72 -- 9 Mayıs 2010; 23:26:46 >
  • Kaynak: e-otodergi.com

• Mart'ta diğerleri iyi satmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfelat

ücretsiz vinil vsvs korumayi yaptirdim, diamond gloss icinse ilk once 350 civari bir fiyat soylediler sonrada 320 kusre inebileceklerini soylediler. Ayrica sonax'tan da aldigim ilk fiyat 349 tl idi, shell club cartiniz varsa 249'a yapar ayrica can korumasi ve klima temizleme vs. yide ucretsiz veririz dediler.. Bu durumda Sonax daha uygun gorunuyor. Sonax boya koruma yapan var mi aranizda?

Ben yaptırdım. Eşime 2.el bir Clio aldım, onun içini detaylı temizlik+ozon işlemi yaptırmıştım.
    Daha sonra aynı yerde benim arabaya çizik giderme +nano boya koruma (1 sene etkili) yaptırdım.
    Toplam 350 lira ödedim. Clio 180, Fluence 170 lira..

Memnuniyet açısından bir problem yok. Clio'nun içi yeni gibi oldu, Fluencenin dışı parladı. Tabi koyu renk (duman gri) olduğu için parlaklık bir gün sürdü ama ben parlaklıktan ziyade, bizim sitenin bahçesini kireçli kuyu suyu ile suladıkları ve habire sıçradığı için boya koruma yaptırdım. Yaptırdığım Sonax, Ankara Ankamall'da.

• ben de bu haftasonu için 20bin bakımı randevusu aldım. şu an 18860 dayım, gittiğimde 19500 gibi olacak.

telefonda 325 TL dediler
  • ben almasaymışım mart , 1438 olacakmış
  • bende kısmetse 10 güne kadar fluence 105 bg dizel alacam.sormak istediğim sunroof'lumu alsam.daha önceki megane'lerde ses yapıyo su alıyo filan deniyodu.kullanan arkadasların sıkayetı var mı acaba?.bu arada 44.500 dynmaıqu fiyatı aldım.sunrofsuz fıyat tabı.
  • Ben özellikle isteyerek değilde ellerinde hazır sunroof'lu model olduğu için aldım. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum herhengi bir probleme rastlamadım. Açarsan yüksek hızlarda ses yapıyor tabi ama su almıyor. Ben çok gerekli bir aksesuar olduğunu düşünmüyorum ama karar sizin tabi ki...
  • Renault sitesinde xenon paket kaldırılmış. ESP ve xenon opsiyonları iptal mi edildi acaba?
  • araca direk olarak dahil edildi heralde çünkü 47500 olan fiyat da 49900 yapılmış
  • Arkadaşlar dizel 105 bglik fluence alma arifesindeyim.2-3 sorum olacak.Aracın performansı nasıl klima açıkken bagaj dolu iken felan çekişte sorun oluyor mu?Birde vereceğimiz bu paranın karşılığını verir mi fluence?Son olarak bakım maliyetleri ne kadar?Eski aracım hyundai accent idi ve 10bin bakımı 140 liraydı yetkili serviste fluence durum nedir?Birde yakıt konusunda görüşlerinizi almak istiyorum.Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.