Şimdi Ara

Renault Clio 4 ST Otomatik, Vites kutusunu kontrol ettirin hatası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, güzel haftasonları inşaAllah.

Bir şey danışmak istiyorum.

Trabzon'da ikamet ediyorum, 2017 model Clio 4 Sport Tourer sahibiyim, araç 198000km.

Seyir halinde iken zaman zaman gaz yemiyor, bayırlarda kalkışlarda devir alıyor ama vites atmıyor/geç atıyor, gereksiz bağırıyor,tekleme yapıyor. Bir ara balata kokusu da geldi, kenara çekip durup devam ediyorum düzelmiyor. Bu ara düz yolda dur kalktan sonra d de iken gitmedi.

Özel serviste bilgisayara bağladık tork hatası vermiş, kavrama ve volant dedi, başka bir servis beyin ve balata diyor. Ağır bakımları yapılmadı, sadece kış bakımı ve triger ve salıncak değişti.

Benzeri ya da aynı şeyleri yaşayan var mı? Hatta Trabzon tarafında önereceğiniz usta varsa,ya da işin ehli bir usta varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Renault Clio 4 ST Otomatik, Vites kutusunu kontrol ettirin hatası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar. Aynı sorunları ben de yaşadım malesef ankarada benim kavrama drğişti. 40000 lira masraf çıktı ancak inşallah sizinkinde de bu sorun çıkmaz.
    2014 clio 4 otomatik.

Vitesleri atmıyordu ya da atınca güç kaybı yaşıyordum.
    Yokuşlarda boğuluyordu.
    Vitesleri çok yüksek devirlerde atıyordu.
    Bendeki hata egzos emisyon kontrolü yapın diyordu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen dediğin gibi oldu,kavrama ile işlem çözüldü, teşekkürler.

• Merhaba clio 4 2016 1.5 dci araçta da kullanan kişi zaman zaman bu hatayı aldığını söylüyor ama sadece arabayı ilk çalıştırdığında onun dışında güç kaybı titreme vs. yok. Sorun kavramada mı yoksa beyinde mi bir şey acaba? Bu arada kavrama ne kadara değişti hocam?

• Aslında önceden dediğiniz gibi uyarıyla kalıyordu, sonradan durum değişti. 30000 artı işçilik ödedim. Luk marka edc kavrama taktılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.