Şimdi Ara

RENAULT 21 MANAGER-CONCORDE-OPTİMA TEKNİK PAYLAŞIM BÖLÜMÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
18.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • izmirdeyim üstad izmir bayraklı yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaguclu -- 11 Temmuz 2013; 13:29:43 >
  • mustafaguclu M kullanıcısına yanıt
    Benim iş çok kolaymış ya :) Müşürü değiştirdim dün çalıştı valla hemde nasıl :)
    Siz böyle ilgilenin araçlarınızla benimde canım çekiyo benim arabam da yola giriyo sayenizde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileli_sofor

Siz böyle ilgilenin araçlarınızla benimde canım çekiyo benim arabam da yola giriyo sayenizde :)

çok sevindim üstad benim kadar uraşmamışsın.müşürü ne kadara aldın peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaguclu

quote:

İş yerinden bi abim aldı orjinal değildir hiç bakmadım ama 22 TL verdim.
    Sen role falan deyince tırstım bende. Anlayan abim baktı müşür aldı geldi taktı çalıştı çocuk gibi sevindim valla :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaguclu

quote:

İş yerinden bi abim aldı orjinal değildir hiç bakmadım ama 22 TL verdim.
    Sen role falan deyince tırstım bende. Anlayan abim baktı müşür aldı geldi taktı çalıştı çocuk gibi sevindim valla :)

iyi günlerde kullan

Eyv. Biladerim sende inş. Böyle paylaşımlar oldukça arabalar daha iyi yerlere gelecek galiba :)
  • cileli_sofor C kullanıcısına yanıt
    Bugün çıkma komple torsiyon aldım inş. şimdi kalkacak araba perşembe günü görecez. Arka amatisörler de yenilendinmiş olacak bu sayede
    Kompe çıkma torsiyon : 100
    İki arka amatisör : 50

İşçilik olarak çok iş var arabada.
    Torsiyon sökülüp yenisi takılacak.
    Frenler komple elden geçecek.
    El freni ayarlanacak.
    direksiyon kutusundaki boşluk alınacak
    Şanzumandaki boşluk alınacak.
    Bunlar içinde ustayla 150 liraya anlaştık. Hayırlısı bakalım.
  • beyler ben de motor yaptırıcam sıfır ne kadar gider tahmini r21 manager
  • Sabah yoldan geldim tam 3000 Km yol yaptım karadeniz köy yolları dahil.Şükürler olsun hiç bi sorun çıkartmadı. Gidiş dönüş 0,20 Krş yaktı full yüklü.
    Arabamı inanın daha çok sevdim 120 130 la gidip geldim.
  • Aracının 1.7 flash motoru oldugunu varsayıyorum komple motor 1500 lira civarı olur kı ondan sonra motordan korkma bas git istedğin yere.
    Fakat araçlar eski motor sağlam da olsa bi hortum patlar karbirator bozulur ne bilim uzun yolda pek güvenmemek gerek ki daha yeni ben 3000 km. yaptım herkez şaştı kaldı
  • 1000 liraya muayyer motor buldum sıfır gibi onu taktiracagim
  • Ruhsata işletmesi muayenesi vs gibi durumlarını da düşündün mü daha tuzluya patlamasın sana bu iş
  • Bakalim halledicez hocam sanmıyorum cok tuzlu olacagını
  • Bizim araçlarımızın tek ve en büyük sıkıntısı muayene. Motoru işletmek için muayene şart onun yanında bi dünya da ağır kusur çıkar inş. istediğin beklediğin gibi olur.
    Aracımı dun aksam sattım arkadaşlar ama her zaman burdayım elimden geldiği kadar tecrübelerimle yardımcı olmaya çalışırım.
  • Slm arkadaşlar araç konkort sorun hararet çıktı su ekliyoruz dusmuyo fanı manuel açıyorum yine dusmuyo su koyduğum yerden kaynayıp tasiriyo acaba contami yanık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konkort K kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle yanmış. Üstüne gitmeden bi tamirciye göstersen iyi olur.
    Sa kardeşim aracından memnun musun gidişi olsun rampalarda çekişi olsun ben köyde kullanmak için alacağım koyum rampali dik ve kıvrımlı yollardan oluşuyor eskiden broadway vardı keçi gibiydi acaba bu arabada o performansı bulabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K54 K kullanıcısına yanıt
    Soru bana değil ama elimden geldiğince bilgi verim. Anladığım kadarıyla 2.0 Concorde düşünüyosun. Yürüyeni konforu hızı yol tutuşu vs harika. Yanlışm yürütme maliyeti biraz yüksek olabilir. Bulunduğun yerde parça konusunda nasıl olduğunu bilmiyorum ama bi çok parçası r9 r11 le aynı olmasına rağmen orjinal parçaları kendine has ve sıfırını bulamazsın. Alacağın arabanın motoruna ve altına iyi bak. Motor parçasını zor bulursun çürük arabayı da toplatmak cok masraflı ve zahmetli olabilir. Bu sorunları aşarsan çok keyifli bi arabadır.
    Rampada çekişi fln iyi diyosunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.