Şimdi Ara

renault 11 flash 1.7 yakıtı nasıl.... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
179.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet RAVE kardeşime katılıyorum reno 11-9 serisi bence çok iyi araç motoru şasesi çok kaliteli yapmış adamlar benim flash 90 model 145bin km de şimdiye kadar 1 kez bile motorda bir problem çıkmadı ne arıza yaptı ne yolda kaldı bence fiyatına göre alınabilecek en iyi araç bu doğan şahin almaktan çok daha mantıklı üstelik motoruna göre yakıtıda iyi bence parçalarıda bol ve ucuz temiz bi tane bulursan ustaya falan gösterip çek altına
  • Flash lar güzel araç gerçekten acayip seri hafif olduğu için de şahin doğan gibi yakmıkyor.
  • anladım....beklediğimden fazla özelliklere sahipmş bu araç.....eğer yakıtıda dediğiniz gbi az ise...almayı düşünürüm.....
  • flash çok yakar çünkü gaza basmadan duramazsınız he he .....

darbesiz flash bulmak da çok zor!!!!!

bir de frenleri berbat!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: abdi

flash çok yakar çünkü gaza basmadan duramazsınız he he .....

bir de frenleri berbat!!

o kadar zor değil benimkinde hiçbir darbe yok 18 yıllık olmasına rağmen boya orjinal fildişi beyaz gibi ama tam beyaz değil kopartoda en ufak değişen yok motor hiç sökülmedi kırmızı boyaları halen durmakta stepne doğal olarak söküldü 145.000 km de ama şimdiye kadar hiçbir sorunu veya arızası olmadı çok memnunum çok dayanıklı araba yapmışlar ama satılık değilşimdilik

• quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

quote:

Orjinalden alıntı: abdi

flash çok yakar çünkü gaza basmadan duramazsınız he he .....

bir de frenleri berbat!!

o kadar zor değil benimkinde hiçbir darbe yok 18 yıllık olmasına rağmen boya orjinal fildişi beyaz gibi ama tam beyaz değil kopartoda en ufak değişen yok motor hiç sökülmedi kırmızı boyaları halen durmakta stepne doğal olarak söküldü 145.000 km de ama şimdiye kadar hiçbir sorunu veya arızası olmadı çok memnunum çok dayanıklı araba yapmışlar ama satılık değilşimdilik

lpg da yakıt durumu nasıl hocam.....

• bendede 91 flash vardı 3 yıl önce almıştım 2 yıl kullandım lpg ile 35000 km yok yaptım hiçbi sorun çıkarmadı lpg ile yakıtı çok güzel şuan 1,6 maream var flash daha az yakıyodu 0,17 ytl civarı yakıyodu arabayla lpgde 185 i görmüştüm.4 ay öncce 5750 liraya sattım 172000 deydi ve çok temizdi arabam.ahh ahh özlüyorum keratayı canavr bi çekişi var
  • flaşh yerine reno 9 düşünsen?
    motor bakımları daha ucuzdur
    flaştan ekonomiktir
    lada samarayı hiç düşünme derim
    reno 9un ölüsü bile para ediyor.. memur adamsın işin mali kısmı da önemlidir heralde..
  • Yakıtının az olacağını sanmıyorum.Karbüratörlü 1,7 motor cayır cayır yakar bence.Flashları ilk çıktığından beri beğenirim hatta bunların S modelleri var onların görünüşü daha güzel.Ama 1721cc'lik motor beni fazlasıyla korkutuyor.Benzin canavarı 1.6 palio'yu 3 yıl kullandım arabayı değiştirecek olursam daha ekonomik bir araba alırdım.Bunların 1.4'lük r11 modelleri de var ama flash gibi olmaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indigo -- 3 Mayıs 2008; 2:55:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: desci

bizim de 93 model rainbow var. aynı kasa sadece motoru 1.6 litre. kalkışta inan 2 litrelik vectralardan falan daha seri. o model daha seri bi araç bulamazsın sanırım. ama virajlarda cok savurur. frenleri berbat. karburatörlü oldugu için lpg de sorun cıkarabilir.

bizim aracın motoru rektefiye gordukten sonra duz yolda 160 ı geçmiyo. zaten 140 dan sonra araç resmen uçmaya başlıyo. o araçla 200 km yapmak resmen ölümle dans etmek demek.

Dİğer hususları bilmiyorum ama kalkışta bu otomobilin atikliğini duymuştum, hatta şaşırarak da gerçekliğini izlemiştim.

Artık nasıl bir transmisyon varsa birinci-ikinci viteste inanılmaz iyi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wehby

5000 ytl bütçem var ve 4 araç arasında kaldım...

renault flash...
    lada samara...
    skoda forman...
    renault spring....

bu dört araç arasında düşünme aşamasındayım....lada samaralar çok az yakıyormuş...

Kardeş şayet ki spring düşünürsen 95 - 96 model olmasına özen göster 1995 te elektronik ateşleme sistemine geçmiştir spring digerleri zaman zaman platin arızası v.b gibi şeyler çıkartabilmektedir hakkında hayırlısı olsun inşallah..
  • hocam lada samara lamaya karar verdim.....temiz bişey bulunca alacam inşallah....hayırlısı bakalım....
  • Sevgili Wehby. 1997 den 2005 e kadar flash kullandım. Ona tüp taktırmaya gönlüm elvermedi. Ama benzin fiyatları canıma tak edince bir dizel almaya karar verdim ve Clio Symbol ün 80bg liğini aldım. Çünkü 65bg lik versiyonu benim flash tan aldığım tadı vermedi. Alacaksan bu araçlarda karbüratör çok önemli eğer karbüratöründe sorun varsa araca benzin yetiştiremezsin karbüratör ayar tutmuyor ben yenisini taktırıp kurtuldum. . Araç 1720 motor olduğu için şehir içinde çok yakıyo ama şehir dışında gayet iyi. Bunun dışında bence güzel bir araba şehir içinde ve dışında hızlanma konusunda da seni üzmüyor. Motor u büyük kasa hafif olduğu için motor yıpranmıyor benim sattığımda araba 240.000 civarındaydı. Satmadan önce servise danıştım bu motor daha ne kadar götürür bu aracı diye? servis daha 400.000 den önce bu motora bişey olursa hata sendedir. Ona göre bu motor bu araca fazla sen motoru düşünme dedi. En önemlisi bagaj hacmi arka koltuklar katlanınca ortaya çıkan bagaja inanamazsın. Ben şimdiki araçta bu bagajı bulamıyorum. İnan Ben ona 5 tane bilgisayarı kasası 15"monitörü ile birlikle izmirden aydın a kadar getirdim yanındada biriki eşya attım. Karar senin

• ARKADASLAR BENDE 90 MODEL RENAULT 11 TXE FLASH VAR
    ARABA 0 KM DEN BERI BIZDE YANI ILK SAHIBIYIZ
    2002 YE KDR SANAYIYE GIRMEDI HER SEY ORJNAL MAIS SERVISINDE YAPILDI

FAKAT BU ARABA HIC BI ZAMAN AZ YAKMADI!!!!sebebi bence karburatorlu olusu..

2006 YA KDR TUPSUZ BINDIK TUP TAKTRDKAN SONRA RAHATLADK AMA O BILE DIGER ARABALARA NAZARAN COK YAKIYO SAYILIR

AMA SEHIRLER ARASINDA 90KM YE SABITLEYIP GDERSEN 1,4 ARABADAN DA AZ YAKIYO
    CUNKU:
    1721cc, 103hp, 950 kg araba duz yolda koklayarak gidio gazı...

tüpte de en iyi performans ve en sorunsuz kullanım için O.M.V.L marka oneriyorum
    diger markalardan cok daha pahali ama onlarda cikan problemler masraf fln ayni hesaba gelir bi süre sonra..
    o.m.v.l dan cok memnunum tüpte 190km hızı gördüm ve 2 yil hic problem cikarmadi..sadece 1 kez kutu bozuldu..(benzin gaz geçişi yapan)
  • 1 sene olmuş. alan almış, satan satmıştır
  • f
  • bu flashlar 190-200 görüyormus benimki 140i gecmiyorda devirde 3000i gecmiyor 3000 devirde 140 5.viteste. motor yeni9000 km lik gaz ayari mi kısık bunun
  • MERHABA;

http://img99.imageshack.us/img99/9654/yeni16jk.jpg BU RESIMDEKI GIBI TEMIZ BIR FLASH BULUNA BİLİRMİ?
    SATAN VARMI? YADA TANIDIGI OLAN VS VS

İNANANIN BU ARACA KAFAYI TAKMIS DURUMDAYIZ.

BU ARAC ALINIRMI? UZUN YOL YAPILACAK SENEDE 2 KEZ EN FAZLA 2 000 KM YAPILACAK ONUN HARICINDE SEHIRLER ARASI GEZILECEK YANI EVDEN ISE ISDEN EVE 15 KM EN FAZLA
    BIRDE HAFTADA 1 KEZ IZINLI OLDUGUMDA GEZECEGIM YANI MASRAF CIKARIRMI PERİYODIK BAKIMLARI YAPILDIGI SURECE.

YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN

SELAMETLE

• quote:

Orijinalden alıntı: H7K7N

MERHABA;

http://img99.imageshack.us/img99/9654/yeni16jk.jpg BU RESIMDEKI GIBI TEMIZ BIR FLASH BULUNA BİLİRMİ?
    SATAN VARMI? YADA TANIDIGI OLAN VS VS

İNANANIN BU ARACA KAFAYI TAKMIS DURUMDAYIZ.

BU ARAC ALINIRMI? UZUN YOL YAPILACAK SENEDE 2 KEZ EN FAZLA 2 000 KM YAPILACAK ONUN HARICINDE SEHIRLER ARASI GEZILECEK YANI EVDEN ISE ISDEN EVE 15 KM EN FAZLA
    BIRDE HAFTADA 1 KEZ IZINLI OLDUGUMDA GEZECEGIM YANI MASRAF CIKARIRMI PERİYODIK BAKIMLARI YAPILDIGI SURECE.

YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN

SELAMETLE

H7K7N arkadaşım aracım orjinal boya 1990 model ve hasarsız,ikinci sahibiyim.lpg daha 20 gün önce takıldı(atiker)masrafsız bir araç 147.000km de(adana da)6.250 tl ye satabilirim.

renault 11 flash 1.7  yakıtı nasıl....

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.