Şimdi Ara

removed (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
5.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle demeyin. Abimin iki baldızı var, ikisi de 30 yaşını aştı ve evde kaldılar. Bir talip bulamadılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Öyle demeyin. Abimin iki baldızı var, ikisi de 30 yaşını aştı ve evde kaldılar. Bir talip bulamadılar.

Cok secici olmus olabilirler veya zamaninda laylaylom sonra yas gecince evlenecek enayide bulamamis olabilirler

• Ortam olmadan kız gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

quote:

Öyle demeyin. Abimin iki baldızı var, ikisi de 30 yaşını aştı ve evde kaldılar. Bir talip bulamadılar.

Cok secici olmus olabilirler veya zamaninda laylaylom sonra yas gecince evlenecek enayide bulamamis olabilirler

Valla ikisi de erkek sinek talip olsa evlenecek düzeydeler, şu anda da gündemde kimse yok, belki zengin birini arıyorlardır. Zira ablaları da abimle zengin diye evlendi.

• Millette bu abazalik bitmedikce kizlarin burnu hep havada olur.

Nasil bir ulkede yasiyoruz. Millet abaza resmen. Kimden geldi bu huy bize

• En iyisinin ...... Anlaşıldı sanırım. Yaşım ilerledi evliliği düşünmüyorum bile. Dertsiz başıma dert alasım yok.
  • Aynen ben de kullanmıyorum kullanmayan birini bulmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Çok eskilerden, msn zamanlarından muhabbet ettiğim bir kız vardı, kız amerikalı, ama görseniz, manken gibi.
    İnstagram takipçi sayısı 100 civarı, fotoğraf koyuyor, beğeniler 5-10 kişi.

Gerçekten garip bir ülkeyiz. Kadınları geçtim, at suratlı erkekler instagrama fotoğraf koyuyor, 100 like.

İşte ne güzel insanları tipleriyle yargılamıyoruz.

• quote:

Darısı diğer Türk kızlarının da başına. O zaman akıllanırlar belki. Kıçarı iner de mütevazılık nedir öğrenirler
  • Oyle insanlar var ki onune gelen her kizi ekleyen msj atan vs. nasilsa biri duser mantigiyla bunu da o kizin bilmesi lazim ..

• Bu forum Türkiye ortalamasının üzerinde abazalık olarak, normal insanlar bu forumdaki kadar tartışmazlar karı kız konularını .

• Yatay geçişle yeni bir üniye basladim,güzel olmayan kürt bir kizla sevgili oldum kisa bir süre. Çirkin kategorisine bile girebilirdi. Konusmalarimiza göre otobüste neredeyse her gün konusanlar oluyor bununla,bir gün etek giymisti polis bile yavşamış,sosyal medyadan yazanlari saymiyorum bile. Benden ayrilmisti,sebebi de daha iyilerine layik oldugunu dusunuyormuş,ego tavandi. Benim de boy 1.87 tipim de gayet iyi. Kendilerini bir şey saniyorlar bu tarz kisilerden sebep

• Abi burdaki hiçkimsenin kız arkadaşı olmadı mı? Size bir tüyo bir tane sevgili bulun bütün dikkatleri üzerinize çekersiniz.Kızlar sizi o kızdan ayırmak için her yolu dener.Şeytan ruhlu bunlar.Çirkin bir tane sevgiliniz olsa bile ortamınız gelişiyor.

• Ben sırf insanlarin günlük keyfi kaçmasın diye instagrama fotoğraf bile atmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Yatay geçişle yeni bir üniye basladim,güzel olmayan kürt bir kizla sevgili oldum kisa bir süre. Çirkin kategorisine bile girebilirdi. Konusmalarimiza göre otobüste neredeyse her gün konusanlar oluyor bununla,bir gün etek giymisti polis bile yavşamış,sosyal medyadan yazanlari saymiyorum bile. Benden ayrilmisti,sebebi de daha iyilerine layik oldugunu dusunuyormuş,ego tavandi. Benim de boy 1.87 tipim de gayet iyi. Kendilerini bir şey saniyorlar bu tarz kisilerden sebep

Fazla yüz vermişsin.

Sevgilin sana hep "Erkekler bana yavşıyor" tarzı şeyler anlatıyorsa, ve sen de dinliyorsan sorun vardır demek ki.

Ayrıca boy da yetmiyor hocam tek başına

• Bulsam yapışırım.
  • Ya abi cidden bak konu gerçekten şuan toplumsal bir sorun haline gelmiş etrafımdakilere bakıyorum adeta herkes kızlar için yaşıyor öylelerinden kesinlikle uzak durun bu kadar aciz olmayın çok mu önemli cinsellik biraz uçkurunuza sahip olun kendinizi geliştirmeye bakın ama istediğiniz için geliştirin ne bilim spor yapın müzik yapın resim yapın ama kendinize olan saygınız için gelişin ha gelişmek istemeyen de gelişmesin anam ama şu kızlar için valla bir şey yapmayın acizlik başka bir şey değil ama bu ülkede bu kadar abazan aciz erkek varken evet çirkin bir kız sarışın mavi gözlü erkeğe denktir

• Doğu toplumları erkekleri abaza olur.
    Doğu toplumlarına ve dinin etkisinin fazla olduğu toplumlara bakarsanız bunu zaten görürsünüz.
    Belli başlı kalıplar,tabular ve bastırılmaya çalışan duygular..
    Arabistan'a,Kuveyt'e,Katar'a gidin Hindistan'a gidin ne demek istediğimi anlayacaksınız.
    İrlanda'da olduğum dönem caddede femen kadınları çıplak bir şekilde eylem yapıyordu.
    Millet umursamıyordu herkes işine gücüne gidiyor kadınlara bakmıyorlardı çıplak diye çünkü kadın kız olayları adamların umrunda değil.
    Doymuşlar bu meselelere ve her şeyi cinsellik olarak görmüyorlar bizim gibi.
    Adamların öncelikleri farklı.
    Bizim burada normal giyinen bir kadına bile eşek gibi bakan hanzolar kekolar var.
    Yani kadına aç bir toplumda sosyal medyada orada burada kadınlara yürünen bir toplumda onların şımarması kendini beğenmesi gayet normal.
    O yüzden bu kafa yapısı devam ettiği sürece bu toplum hiç değişmez.
    Kızları şımarık ve kezo ; erkekleri abaza ve keko olarak hayatlarına devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 10 Aralık 2017; 15:3:15 >

• Ortalama bir kadın kendinin fakındadır ve şununda farkında olmalıdır ki... Ona yazan, onu ayarlayan erkek işi bittikten sonra postayı koyacaktır, fakat Türkiyede yaşayan kadınlar ortalama bir zekaya sahip olduklarından, bunun farkına varmıyor yada varıyor :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.