Şimdi Ara

Remnant II | PS5 | ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
7
Favori
2.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

80 saatin sonunda platin geldi 1 dakikasında bile sıkılmadım. Bence yılın oyunu
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt

Şu konunun ölü olması çok ilginç. Ben de 100 saati devirdim oyunda. Survivor ve Veteran'da bitirdim. Adventure modda takıldım biraz. Engineer'ı açtım, şimdi Engineer için bir daha Veteran yapıp level'ı max yapacağım. Oyun gerçekten harika. Kimseler oynamıyor mu konu bu kadar boş?

• TechVET kullanıcısına yanıt
    Engineer sınıfını açamadım ben ilk gittiğimiz gezegende zehirli gazların arasında yer alıyormuş. Platine etki etmediği için zorlamadım. XP kasmamızı sağlayan yüzük, triat ve mudtooth'taki iksirle tüm archetypes'lar çok rahat 10. seviyeye geliyor.
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt

Ben de tutorialdan öğrenip açtım. Bütün archetypeları açıp, kombinasyonları denerim. Zaten şu anda oynayacak oyun da yok. Bunu oynarım bir süre.

• Oyunun haritasından nefret ettim. Bölümlerde nereye gideceğimi falan da bulamıyorum labirent bölümünü oynadım son olarak sonra forgotten prison diye bir yere girdim. Benim için sorun şu ki normalde önümde iki yol varsa birisi illa ki çıkmaz sokağa çıkar item falan vardır bulduktan sonra geri dönüp asıl yola devam ederim. Bu oyunda çoğunlukla iki yol da anasının nikahına kadar gidiyor. Akşamları bir iki saat ps oynayabilecek zaman güç bela buluyorum öyle veya böyle çözerim zamanla diyordum ama lords of the fallen çıktığı için başka bahara kaldı.

• Remnant II DLC'si 'The Awakened King' 14 Kasım'da yayınlanıyor

Remnant II | PS5 | ANA KONU

Üç indirilebilir içerik paketinden ilki.

Remnant II için yakında çıkacak bu indirilebilir içerikte, Tek Gerçek Kral uyandı ve kan istiyor. Ölüme yakın uykusu sırasında Kök tarafından bozulan çılgın kral, her fırsatta ihanet görüyor ve intikam peşinde. Kalesinin bir Dran sahil kasabasına ilk gelişinden bu yana, gelgitler öfkeli ve hava kaotik, derinliklerden her türlü yaratığı su yüzüne çıkarıyor ve ardında birçok gizem bırakıyor. Yepyeni bir hikayede, hayatta kalanlar Losomn dünyasındaki gizemli yeni bir bölgeyi keşfederek Tek Gerçek Kral'ın ardındaki sırları ortaya çıkarmalıdır. Hayatta kalanlar bu yeni ve tuhaf bölgede yeni zindanlardan geçecek, güçlü ekipmanlar edinecek, beklenmedik müttefiklerle tanışacak ve Tek Gerçek Kral'a ulaşıp onu sonsuza dek yenme maceralarında yeni tehditlerle yüzleşecekler.

Losomn Dünyasında Geçen Yeni Hikaye, Zindanlar ve Alan - Losomn topraklarının derinliklerine inin ve zihni Kök tarafından zehirlenen ve kendisine karşı çıkanlardan intikam almak isteyen Tek Gerçek Kral hakkında yepyeni bir hikayeyi deneyimleyin.

Yeni Arketip: Ritüelist - Düşmanları cezalandırmak için durum etkilerinden yararlanan bu yeni Arketip, acı ve ıstırap ustasıdır. Arketip hakkında daha fazla ayrıntı indirilebilir içeriğin çıkışına yakın bir zamanda açıklanacak.

Oynanışı Geliştiren Çok Sayıda Eşya ve Güçlü Silahlar - Losomn dünyasının bu daha ölümcül versiyonunda hayatta kalmak için bir dizi yeni silah ve modifikasyonun yanı sıra tılsım ve yüzük gibi yeni eşyalar arasından seçim yaparak hayatta kalanınızı donatın.

Karşılaşılacak Yeni Boss'lar, Karakterler ve Korkunç Yaratıklar - Kaynağı bilinmeyen gizemli tehditler ve hayatta kalanlar okyanusun derinliklerinden çıkıp sokaklarda dolaşarak tüm oyuncular için yeni zorluklar getiriyor.

Remnant II - DLC 1: The Awakened King Teaser Trailer

Remnant II | PS5 | ANA KONUGematsuyoutube
    https://gematsu.com/games/remnant-ii
    https://www.youtube.com/watch?v=fRRgaQn9gnA

• Remnant 2 - Official Ritualist Archetype Reveal Trailer

Remnant II | PS5 | ANA KONUIGNyoutube
    Get your first look at the Ritualist, the newest Archetype being added to Remnant 2 via The Awakened King DLC launching on November 14 on PC, PS5, and Xbox Series X|S. The Ritualist is "a master of pain and suffering" whose status-effect abilities punish the bad guys. #IGN #Gaming #Remnant2
    https://www.youtube.com/watch?v=JGqxpy7FVTc
  • Remnant 2 - The Awakened King DLC Launch Trailer | PS5 Games

Remnant II | PS5 | ANA KONUPlayStationyoutube
    https://store.playstation.com/en-us/concept/10004544 The Awakened King is the first DLC for Remnant II, available now on PlayStation 5. In this new DLC for REMNANT II, The One True King has awakened and is out for blood. Corrupted by the Root during his near-death slumber, the mad king sees betrayal at every turn and is on a rampage of revenge. In a brand new storyline, survivors must uncover the secrets behind The One True King by exploring a mysterious new area within the world of Losomn. In this strange new location, survivors will traverse new dungeons, acquire powerful equipment, meet unexpected allies and face new threats in their adventure to reach The One True King and defeat him once and for all. Unimaginable Worlds. Unrelenting Odds. Remnant 2 is available for PlayStation 5. Remnant 2 is the sequel to the best-selling game Remnant: From the Ashes that pits survivors of humanity against new deadly creatures and god-like bosses across terrifying worlds. Play solo or co-op with two other friends to explore the depths of the unknown to stop an evil from destroying reality itself. To succeed, players will need to rely on their own skills and those of their team to overcome the toughest challenges and to stave off humanity’s extinction. A mix of methodical and frenetic ranged/melee combat returns with cunning enemies and large scale boss battles. Choose specific gear and weapons to optimize for the different biomes and battles ahead. Bosses will bring high-level players to team up to overcome the challenge and try to obtain the biggest rewards. Players can travel alone or with friends as a team through strange new worlds and beyond, overrun by mythical creatures and deadly foes while trying to stay alive. There are multiple worlds to explore with different types of creatures, weapons, and items. Utilize and upgrade discovered items to take on tougher challenges. Branching quest lines, augments, crafting, and loot rewards will test the resolve of even the most hardened players in dynamically generated dungeons and areas. Playthroughs will feel challenging, varied, and rewarding as players succeed against unrelenting odds. Various stories are woven throughout the different worlds, encouraging exploration and multiple revisits. Expanded Archetype system provides players with unique passive bonuses and stunning powers. Multiple Archetypes can be unlocked during play, leveled up, and equipped together for a variety of play styles. #ps5 #ps5games #remnant2
    https://www.youtube.com/watch?v=Rj2aI8WmD0g
  • Remnant II, The Awakened King İncelemeler

WindowsCentral 4.5/5

HardcoreGamer 4/5

Godisageek 9.5/10

CGMagazine 9/10

TryHardGuides 9/10

NoisyPixel 9/10

COGConnected 84/100

Fextralife 8/10

MP1st 8/10

Gamerant 7_10

Opencritic : 85

Metacritic : 89

• sırf şu son dlc deki atmosfer için oyunu alasım var ama ilk oyunun grafik tarzını hiç sevememiştim ve kolayca sıkılıp bırakmıştım. ama bloodborne fanı olarak aklımıda karıştırmadı değil.

• Remnant II piyasaya çıktığından bu yana 2 milyon kopya sattı.

Remnant II | PS5 | ANA KONU
  • Arkadaşımızla co-op girdiğimiz zaman görevleri veyahut
    Boss fight yapıldığında kendi haritana döndügün zaman yapılmış sayılıyor mu yoksa
    Kaldıgın yerden devam ediyormusun

Daha başlamadık ama oynayan arkadaşlar bilgi verebilirmi teşekkür ederim
  • omar06tr kullanıcısına yanıt
    host kimse onun oyunu ilerliyor hocam. ama eşyalarını sende alıyorsun
  • Remnant 2 ye çapraz platform desteği gelicekmiş. umarım gamepass ile beraber oynanabilir durumda olur. konsol ve pc beraber oynayabilecekmiş
  • Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Olmamasi icin bir sebep yok. Herkes oynayacaktir. Ama guzel haber, ozellikle apocallypse zorluk pc cilerle iyi gider.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    microsoft yapmıyor hocam bazen bazı şeyleri mesela insurgency pc versiyonu gamepasse geldi ama mod desteği yok. halbuki pc sürümünde mod desteği var oyunun.
    Konsolda modlama olmadigi icin konsol pc crossplayde modlama olmamasi normal kardesim. Biri modlu digeri modsuz olamaz. Taban oyun olarak dusunmemiz lazim, onda da bir kisitlama olacagini sanmam.
  • Arkadaşlar oyunu daha yeni aldım, tek başıma oynamaktansa coop oynamanın daha zevkli olduğunu düşünüyorum. Eğer oynamak isteyen olursa, en baştan benle beraber yürümek isteyen olursa beklerim direk mesaj atabilirsiniz burdan da psn den de olur. Gelin beraber yürüyelim 🤣🤣

PSN ID: kaptanmete
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    bakalım eli kulağındadır yakında gelir. redditte yetkili son aşamaya geldik yazmış, hatasız olmasını istiyoruz demiş. sabırsızlıkla bekliyoruz
    Pc ve xbox arasinda su anda crossplay ve crossbuy oldugunu aciklamislar, sadece ps dahil degil buna.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.