Şimdi Ara

Remix OS Anakonu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
5
Favori
11.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Öncelikle neden android kurmak istiyorsunuz? Oyun içinse keymapper gerekecek ve bu biraz uğraştırıcı.

Keymapper ile uğraşmayacağınız 3 android var (Belki daha vardır'da ben bilmiyorumdur) PhoenixOS PrimeOS RemixOS

PhoenixOS sürekli reklam çıkartıyor. Reklamları kaldırmak için ücre istiyor.

PrimeOS'un bugları var. Pencereler hep sağ altta açılıyor. Önceki pencere boyutunu/konumunu hatırlamıyor.

RemixOS'ta bir bug bulamadım. Sistem çökmeler falan oluyor. Ama bir sürüm var. bayağı stabil. Bunda çökme falan yaşamadım.
    Remix_OS_for_PC_Android_M_32bit_B2016072603 sürümü

Onun dışında Android x86 7.1-r3 var. Stabil çalışıyor. Şuan onu kullanıyorum mesela.

Seçim sizin. İyi günler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben daha çok oyun için arıyorum Android-x86 yeterli olur mu? Keymapper hangi programı önerirsiniz. Phoenix OS güncelleniyor mu ve reklamları insanı bezdirecek düzeyde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlanzapineDreams

Hocam ben daha çok oyun için arıyorum Android-x86 yeterli olur mu? Keymapper hangi programı önerirsiniz. Phoenix OS güncelleniyor mu ve reklamları insanı bezdirecek düzeyde mi?
    Oyun için Android-x86 yeterli olmaz. DEdiğim gibi özel OS'lara yönelmenizi tercih ederim.

Özel OS'larda keymapper var. Ayrıyetten indirmenize gerek yok.

PhoenixOS güncellenirmi bilmem. O kadar kullanmadım. Reklamları bayağı varmış diye biliyorum.

İyi günler.
  • Teşekkürler hocam önerilerinizi ciddiye alacağım.
  • Merhaba dell 120l pentium M işlemcili laptop var bir türlü kurulum yapamadım kernel yada i686 gibi hatalar verdi

Daha önce bu işlemciye android kuran oldumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Remix OS'un geliştirici desteği çekildi deniyor yıllar öncesinde fakat 24 Aralık 2019 sürümü geçenlerde yayınlanmış. Destek çekildiği halde nasıl oluyorda güncellenmeye devam ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlanzapineDreams

Hocam Remix OS'un geliştirici desteği çekildi deniyor yıllar öncesinde fakat 24 Aralık 2019 sürümü geçenlerde yayınlanmış. Destek çekildiği halde nasıl oluyorda güncellenmeye devam ediyor?
    Link rica edebilirmiyim?
  • https://www.technopat.net/2017/07/24/remix-os-destegi-sona-erdi/

https://www.filehorse.com/download-remix-os-64/

2. linkte 24 Aralık 2019 olduğunu belirtiyordu sürümün hocam.

Bu arada bugün kurabildim Remix Os u yakı zamanda kullanmaya başlayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.