Şimdi Ara

REMEDY YENİ OYUNU (PLAYSTATİON 4'E DE GELECEK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • REMEDY YENİ OYUNU (PLAYSTATİON 4'E DE GELECEK)

Max Payne, Alan Wake ve Quantum Break ile tanıdığınız geliştirici stüdyo Remedy Entertainment üzerinde çalıştığı proje hakkında bazı açıklamalarda bulundu ve şirketin finansal raporlarını paylaştı.

Remedy Entertainment yaptığı açıklamada kod adı P7 olan bir oyun üzerinde çalıştıklarını ve oyunun 'daha geniş bir platform yelpazesi'ne sahip olacağını belirtti. Bu yüzden de Northlight motorunun PlayStation 4 sistemi için geliştirildiği belirtildi. Quantum Break Northlight motorunu kullanan ilk oyundu.

Finansal rapora bakacak olursak, Finlandiya merkezli stüdyo Remedy Entertainment 2016 mali yılında %19,4 büyüme göstererek €16.4 milyon gelir ve €3.9 milyon işletme karı elde etti.

Remedy Entertainment kod adı P7 olan oyun dışında Smilegate ile birlikte online FPS oyunu Crossfire 2 için hikaye modu üzerinde de çalışıyor.(BSC)

• yerimizi alalım alan wake 2 çıkınca değerlenir buralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 11 Nisan 2017; 14:4:17 >
  • Crossfire 2 ne alaka hiç anlamadım, zamanında az da olsa oynamıştım burda görünce ilginç geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne çıkacak bakalım
  • Bu Remedi bi yemedi , yalan fake çıksa da chesse cake yerine yesek
  • Küçük ama kaliteli stüdyo ms batırmadan doğru yolu görmüşler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.