Şimdi Ara

REİS: Bir Daha Çözüm Süreci Beklemeyin, Geçti O İş,Portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
1
Favori
14.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konumda ki bir insanın(!) üslubuna bakın. Yazık..
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Adamlar komutla çalışıyor hocam ne bekliyorsun ki? Reisin birebir kopyası gibi konuşan bir %52 var ülkede.
  • Geç bunları hala bunlara inanan varsa ne diyimki ne istedin de vermedik diyen kendileri ama kendilerinden başka herkes fetocu he he sen anca seninkileri kandır bu masallarla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Hocam ne ciddiye alıyorsun bunun gibileri.

daha geçen buna sağlam bir cevap yazdım sonra o cevabı kaldıramayıp hakaretler edip blokladığını söyledi. ha bir de beni daha önceki mesajlarında test etmişmiş. kendini ne sanıyor acaba?

yalnız bu aralar bunun gibi kendini milletten üstün görüp karşıdakini aşağılayanlar çoğaldı. gene organize bir durum falan olabilir.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    kesinlikle çok doğru, bunu anlayın artık, o oy veren ve destekleyen insanlarıngözü kulağı, sessiz milyonların sesi, bizim söyleyemediklerimizi söyleyip tercüman oluyor, yani kısaca o biziz. siz ona saygı duymayıp hakaret ettikçe ona oy veren ve destekleyen insanlara saygısızlık ediyorsunuz ve bu bizi çılgına çeviriyor, eleştirebilirsiniz ama saygısızlık yapamazsınız. Biz hiç sevmediğimiz halde Bülent Ecevit ve Ahmet Necdet Sezer e bile hakaret etmiyorduk, çünkü onlar devletimizi temsil ediyorlardı ve kısaca devletti, dikkat ederseniz adlarının başharflerini bile büyük harfle yazıp saygısızlık etmiyoruz, bu ülke için 1 saatini veren, taş üstüne taş koyan baştacıdır, Gazi Mustafa Kemal den bugüne gelen hepsi için bu böyledir, ama muhalif insanlar Cumhurbaşkanımıza o kadar iğrenç hakaret ve yorumlar yapıyorlarki mahalledeki arkadaşına o lakapları söylesen bi daha yüzüne bakmaz yani. O yüzden edep edep illede edep diyorum

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Yazdigimi cok yanlis yorumlamissin ama hayirlisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 18 Aralık 2018; 19:46:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fazla ciddiye almamak lazım söylediklerini zira aynı kişi daha öncede halkı kin ve nefrete sürüklemekten hapis cezası almış hüküm giymiş toplumsal infiale neden olacak davranıştan ötürü sicili bozuk sabıka kaydı bulunan birisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 18 Aralık 2018; 20:07:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam muhattap almamak gerekıyor. Adam ak trollun tekıymış.
  • Akp'liler sokağa çıkarsa bu sefer bende çıkarım ama karşılarında durmak için

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    siz kazanıyordunuz(!) da sürünün(!) haberi yoktu yani...
    bu dehandan(!) dolayı tebrik ediyorum.

• WarSaw kullanıcısına yanıt
    Reisinizde zamanında hapis yatmış sicili bozuk ve sabıka kaydı olan bir kişidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 18 Aralık 2018; 23:16:32 >
    Muhattap alacaksan da onların seviseyinde almak lazım. Mesela bu bir ara mhpliyim diyordu, ben de öyleyse neden akpyi bu kadar savunuyorsun, neden chpye ve iyi partiye bu kadar laf ediyorsun deyince bana hakaretler ederek blokladığını söyledi. bir de güya eleştirileri varmış, onları görmüyormuşum. 10 defa ölümüne savunup 1 defa eleştirince oluyor sanki.
    En iyisi bunlarla hiç muhattap olmamak. Bir sonuça varamazsın boşuna kendımızı yormuş oluyoruz.
    o konuda haklısın. bunlara ben dahil sonuç alan, bir yere varan konuşma, tartışma olmuyor. kanıt, belge falan göstersen gene kar etmiyor. geçen bir tanesi ne desem "çok eğlendim" falan diye saçmalamaktan başka bir şey yapmadı.

eskiden daha düzgün tartışanlar vardı da gittiler.
    Onlar maaşlı troll oldukları ıcın işleri akp yı savunmak hocam.
    bir de bedava yapanlar var. hayattaki tek tatminleri seçim kazanmak olunca normal tabi.
    Takım tutar gibi parti tutuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Aralık 2018; 1:4:13 >
  • Çözüm süreci beklemeyin diyorsa çözüm süreci tekrardan geliyor demektir.
  • Secim yaklaştıkça böyle oluyor...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.