Şimdi Ara

[Rehber]P970 Optimus Black [Güncel 13.Temmuz.2012] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
5
Favori
38.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: South Korea

quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

arkadaşlar mrb bu sabah besmele ile kalktım daha önceden oldugu gibi dur dedim bi kere daha root deneyeyim defalarca dededim olmamıştı ve sabah tek seferde root oldu çok şükür hemen herşeyi kaldırdım şimdilik sorun yok umarım root işine kesin bir çözüm gelirde herkez yararlanır.

yöntemi anlatırmısın tam olarak ne yaptığını birde 3845#*970 de system info bölümünde en altta factory versiyon var orda ne yazıyor.

tabiki dostum öncelikle

Factory İnfo LGP970AT-00-V20N-EUR-XXXDEC-31-2011 (alman romu değil)

daha öncede dediğim gibi tamamen şans işi önce unlock root die bi program var 2.2.1 versiyonlu onu yükledim ve ara ara root tuşuna bastım belki 25-30 kere bastım ama her seferinde "failed to get shell root" diye uyarı veriyordu araştırdıgımda programın resmi sitesinde bu uyarıyı alıyorsan yapacak bişey yok boşuna denemeyin diyordu bende daha önce olduysa şimdi niye olmuyo diye inatla ha bire bastım neyse akşamdan beri açık olan teli sabah bidaha taktım ve aynı uyarıyı almayı bekliyorken bide ne göreyim battery saver die bi program var onu yükliyimmi dedi yok dedim sonrada reset atacam dedi tamam dedim ve oldu şimdi.

şimdi system / app / klasörünün içini boşattım gereksiz mizik dosyalarınıda sildim 60mb lık güzel bi temizlik yaptım ama yinede neyi silip neyi silmeyecegimi tam bilmiyorum bi dünya klasör ve program var ramı yüksetmek için neleri kaldırmalıyım acaba tşk.

• özür dilerim pm attım o arada cevap vermişsiniz.

edit:silinebilir uygulama listesi sda sitesinde mevcuttu onu arayım bulursam koyarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Korea -- 3 Şubat 2012; 13:37:33 >
  • quote:

özür dilerim pm attım o arada cevap vermişsiniz

bu arada mesajınızdaki sorunuza cevaben usb için herhangi bi yükleme yok ama usbyi e-sata kısmına taktım daha güçlü ve hızlı die şaka bi yana ama öyle yaptım valla tesadüfen işte bence bu root işinde ince bi çizgi var bunu çok kısa bi zamanda çözeceklerdir. biz farkına varmadan programın yapması gereken şeyi yapıyoruz ve öyle root oluyo yoksa olmuyo demekki
  • kimi yeni bir usb sürücüye takın daha önce kullanmadığınız oluyo diyo kimi usb depolamayı açın oluyo diyo yani bi garip durum sizinki dahada garip siz hem 20n avrupa hem 20n almanyayı heralde rootlayabilmişsiniz.20a türkiye de deneyebilirseniz iyi olur

ingilizceniz var ise şu sitede yazabilirsiniz deneyimlerinizi benim oradaki nikim george jetson
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1442588&page=41

işletim sisteminiz nedir bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Korea -- 3 Şubat 2012; 13:47:06 >

• rehberin devamını kısa sürede yayınlarsan bekliyoruz
  • quote:

kimi yeni bir usb sürücüye takın daha önce kullanmadığınız oluyo diyo kimi usb depolamayı açın oluyo diyo yani bi garip durum sizinki dahada garip siz hem 20n avrupa hem 20n almanyayı heralde rootlayabilmişsiniz.20a türkiye de deneyebilirseniz iyi olur

ingilizceniz var ise şu sitede yazabilirsiniz deneyimlerinizi benim oradaki nikim george jetson
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1442588&page=41

işletim sisteminiz nedir bu arada?

evet hem v20n almanya hemde v20n avrupayı rootlayabildim (tabiki şans eseri) işletim sistemim windows 7 64 bit haaaaa bak bişeyhatırladım ben bu LG vitural modem onu kdz yüklerken deaktif etmiştim az önce baktım hala deaktif yani aktif değil acaba alakası varmıdır gerci sürekli öyleydi ama olsun

dostum malesefki ing yok üniversite 4 de bile alttan alıpta zar zor geçtigim bir dersti çeviri programını kullanarak siteleri çat pat geziyorum deneyimimi burdakileri ing çevirtip atabilirsen atmaya çalışayım inş üyeligim devam ediyordur mpx220 lerden kalma üyelik olması lazım

• 3.smart Flash Tool (ap.bin - cp.fls dosyaları) ile yüklemek.

ap.bin ve cp.fls dosyalarını nereden buluyoruz?
    örneğin en son alman 2.3
    veya Turkçe 2.2 romların dosyalarını nereden buluyoruz.
  • cevap bekliyorum mümkünse?
  • Arkadaşlar,

Yeni çıkan usb sürücüleri KDZ ve thunder update ile rom yükletmiyor. KDZ yöntemini engellemişler. Bana acilen eski usb sürücüleri lazım.

C:/P970 klasörünün içinde var. Biri paylaşsın lütfen. Çok acil.... En kötüsü bu telefona bir güncelleme gelirse başka romları kuramayacağız...
  • @basri mutaf araştırıyorum froyoların bin leri varda gingerlerin yok sanırsam bulursam koyacağım
    @smartbidik o olayın usb sürücülerle alakası olmadığını sanıyorum şu konuda çözümü var
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473781
  • Yeni usb sürücüleri kaldırıp eski sürücülerle KDZ yöntemini denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartbidik

Yeni usb sürücüleri kaldırıp eski sürücülerle KDZ yöntemini denediniz mi?

Denemedim de olay serverle alakalı lg kapatmış güncelleme serverlerini usb ile alakası olduğunu sanmıyorum.
  • Sanmadan önce bir deneseniz diyorum. Bende eski sürücüler yüklüyken kdz yöntemi telefonu görüyordu ama usb sürücülerini güncelleyince görmedi...
    Yapacağınız şey çok basit. Sürücüleri kaldırıp, C:/P970 klasöründen eski sürücülerle kdz yöntemini denemek...
  • quote:

Sanmadan önce bir deneseniz diyorum. Bende eski sürücüler yüklüyken kdz yöntemi telefonu görüyordu ama usb sürücülerini güncelleyince görmedi...
    Yapacağınız şey çok basit. Sürücüleri kaldırıp, C:/P970 klasöründen eski sürücülerle kdz yöntemini denemek...

eski sürücüleri olan varsa upload etsin deneyelim ben 2 gün önce güncelledim sürücüleri
  • quote:

quote:

Sanmadan önce bir deneseniz diyorum. Bende eski sürücüler yüklüyken kdz yöntemi telefonu görüyordu ama usb sürücülerini güncelleyince görmedi...

eski sürücüleri olan varsa upload etsin deneyelim ben 2 gün önce güncelledim sürücüleri

uploadlıyorum cm ^52 yuklu gb ye gecmedim
  • ORİJİNAL USB SÜRÜCÜLERİ.
    https://ra pid sh a r e.com/files/3700984432/LGUnitedMobileDriver_S4981MAN32AP22_ML_WHQL_Ver_3.2.1.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuruKasulye -- 4 Şubat 2012; 23:10:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColeMacGrath

ORİJİNAL USB SÜRÜCÜLERİ.
    https://ra pid sh a r e.com/files/3700984432/LGUnitedMobileDriver_S4981MAN32AP22_ML_WHQL_Ver_3.2.1.exe

teşekkürler
  • Eski sürücüler bir işe yaramadı. Kdz malesef çalışmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

Eski sürücüler bir işe yaramadı. Kdz malesef çalışmıyor...

cm7de kaldım o zaman 2.3 e geçmeyecez daha desene
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColeMacGrath

quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

Eski sürücüler bir işe yaramadı. Kdz malesef çalışmıyor...

cm7de kaldım o zaman 2.3 e geçmeyecez daha desene

Şuanda hangi romda olursanız olun ister froyo ister cm ister ginger.İstediğinizden istediğinize geçebilirsiniz.Rehberi bu akşam tamamlarım büyük ihtimal.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.