Şimdi Ara

## REHBER: ETS 2 İçin Xbox 360 Gamepad Ayarı - Mod Aktif Etme ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox Gamepad için kendi ayarlarımı paylaşıyorum arkadaşlar.

## REHBER: ETS 2 İçin Xbox 360 Gamepad Ayarı - Mod Aktif Etme ##  ## REHBER: ETS 2 İçin Xbox 360 Gamepad Ayarı - Mod Aktif Etme ##  ## REHBER: ETS 2 İçin Xbox 360 Gamepad Ayarı - Mod Aktif Etme ##

Tuş atamalarını klavye bölümünden yapabilirsiniz.

Mod'ları Aktif Etme

Öncelikle, Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > mod klasörüne girip, uygun mod'u oraya kopyalıyorsunuz.

Sonra oyuna girip "Düzenle" kısmına gelip, sağdaki menüden aktif etmek istediğiniz modlara "Tik" atıyorsunuz. Daha sonra "Uygula" deyip oyuna girebilirsiniz.

## REHBER: ETS 2 İçin Xbox 360 Gamepad Ayarı - Mod Aktif Etme ##  ## REHBER: ETS 2 İçin Xbox 360 Gamepad Ayarı - Mod Aktif Etme ##  ## REHBER: ETS 2 İçin Xbox 360 Gamepad Ayarı - Mod Aktif Etme ##

NOT: Atacağınız mod'un uzantısı "scs" olmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 14 Kasım 2013; 21:03:52 >

• valla süper olmus ya guzel ayarlar hocam ideali bu nice diyorum
  • süper paylaşım.ilk fırsatta uygulayacağım
  • @_Dominic_Toretto_

hocam sağol senin ayarlarını yaptım
  • İlk sayfa güncellendi, Mod Aktif Etme Rehberi eklenmiştir
  • Çok başarılı bir ayar olmuş , ele yatkın. Logitech F310'da denedim ayarları bir sorun çıkarmadı. Teşekkürler hocam
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görmeyen arkadaşlar varsa, yardımı olur belki.

Yukarı diyelim :)
  • ben ikinci analoğa kamerayı aldım kavşaklarda sağa sola bakıyorum. retarder ve motor freni kullanmıyorum sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apespecter -- 7 Mayıs 2014; 15:22:25 >
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Onlara ihtiyaç duymadan frenleme yapıyorsanız neden sorun olsun :)

Ben Retarder sesini seviyorum, biraz da o yüzden tercih ediyorum.
  • Hort olacak biraz fakat ben bugün xbox360 kolu edindim. Bilgisayara bağlıyorum, driver yüklü veya yüklü olmaması iki durumda da denedim ancak ETS2 oyununda vites arttırma tuşuna Y atıyorum, ayarlarda T tuşuna atanmış olarak görünüyor. Kamerayı kontrol edemiyorum. Yardımcı olacak birinden mesaj bekliyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.