Şimdi Ara

[REHBER]Cowon D2' leri Cowon D2+' a dönüştürme: Yeni 3.02 FW'e göre Güncellenmiştir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
33.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sonunda 3-4 kere cihazı çökerttikten sonra d2+ yapabildim.
    Yanlız anlamadığım şu an versiyon 2.01 görünüyor.

Sitesindeki fw listesinde en son 2.02 gözüküyor. Burada da 3.02 var.

Hangisi cihaza uygun olur? Bu ikisinin farkları nelerdir?

* Bir de dediğiniz gibi, bende de gerçekten volume ve basta düşme var... (kulaklık cx300)
  • neyse arkadaşım ben pes ettim. yardımların için çok teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: odaf

Evet sonunda 3-4 kere cihazı çökerttikten sonra d2+ yapabildim.
    Yanlız anlamadığım şu an versiyon 2.01 görünüyor.

Sitesindeki fw listesinde en son 2.02 gözüküyor. Burada da 3.02 var.

Hangisi cihaza uygun olur? Bu ikisinin farkları nelerdir?

* Bir de dediğiniz gibi, bende de gerçekten volume ve basta düşme var... (kulaklık cx300)

Bende de 2.1 görünüyor ve alta alta bi albümde 10 parca varsa lcd ekran üzerinden aşşağı okuyla indirdiğimde 5'er parça olarak iniyor 1'er 1'er inmiyor. Ayarlar kısmında da göremedim ekstra bir ayar var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pascal.Nouma -- 30 Mart 2009; 17:44:12 >
  • Arkadaşlar d2+ için yeni yazılım olan 2.02 veya 3.02 sitesinden indirip kurmanız gerekiyor.
  • önce 2.02 kurdum denedim sonra 3.02 denedim hala şarkıları alt ok tusuna ya da üst ok tusuna bastıgımda 5'er 5'er atlıyor. ama menü ayarlarını yaparken tek tek gezebilyoyrum aynı tuşarla.
  • 5 er 5 er atlaması yeni bir özellik. Eğer bir klasörde 10 larca şarkı varsa çok yararlı oluyor ben ortalarda olup olmadığını bildiğim bir şarkı için onlarca kez basmak zorunda kalıyordum. Tek Tek artık olmuyor. Zaten çok kullanışsız.
  • ben senin durmundayken ekranda kaydırark yapıyordum ortalara geliyordu ordan seçim oluyordu şimdi 5 sarkı atlayınca bi garip oldum
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben de sürümü yükselttim.Yalnız yükseltirken tcctool gibi araçlara ihtiyaç duymadım. Aşağıya video koyuyorum. Nasıl yapıldığını görün.

dosyalar
    www.cagri105.com/d2firmwareupdate.zip
    şifre: cagri105

• Videoyu göremiyorum. Tarayıcımda mı sorun var yoksa video mu yok.
  • arkadaşlar ben yükledim ama sık sık kiltlenmeler meydana geliyor ve kapatı yeniden açmanız gerekiyor neden olabilir. 8gb sdhc kart var ondan olabilir mi 2.02 den sonra 3.02 yi yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsenal11 -- 31 Mart 2009; 22:01:38 >
  • Resident ve bu işten anlayan arkadaşlar LÜTFEN YARDIM........bende yükselteyim dedim ama 4. adımdan sonra sanırım hata yaptım dediğiniz gibi M tuşuna basılı tutuyom diğer tuşuda sonuna kadar çekip usb bağlıyorum fakat nafile bilgisayar hiçbir şekilde görmüyor....ne yapmalıyım.....
  • hepsini okudum yazdıklarınızın bu kurtarma modu nasıl oluyor lütfen yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Arkadaşım sana yukarıda nasıl olacağını video lu bir şekilde verdim. Dosyaları verdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagri105

Arkadaşım sana yukarıda nasıl olacağını video lu bir şekilde verdim. Dosyaları verdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarız

quote:

Orjinalden alıntı: cagri105

Arkadaşım sana yukarıda nasıl olacağını video lu bir şekilde verdim. Dosyaları verdim.

artık hiç birşey yklemeyeceğim yeterki grüntü gelsin çağri105 verdiğin linkte video yok ama dosya var oda işime yaramıyo eskisi gibi görüntüyü nasıl bulabilirim......
  • ya bu bbe+ cowon t2 için de var mı?
  • beyler lütfen yardım hiç açılmıyo ne yapmam lazım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kesin görmesi lazım sarız. bende görmüyor dedim ama görüyor . m tuşuna ve açma tuşunu çekip aynı anda tabi usb ucunu hemen o anda d2 ye tak.sağ alltta görünmüyorsa yeni dfonanım bulundu diye bilgisayarım sağtıkla özellikler ve donanım aygıt yöneticisindenbak orda wardır
  • arkadaşlar ben d2+yı eski haline çevirmeye çalışıyorum.biraz inat ettim. resident arkadaş annlattı. dos ortamında tccttool -d cowond2 d2n.bin yapıyorum upload ediyor yüklüyor eski görünümü geliyor cihazın ama sonra ne yapacağımı bilmiyorum. şuanda açmaya kalktığımda 3.02yle açılıyor ve beyaz bir ekran kalıyor.
  • tamam yaptım d2+ dan d2 ye yeniden dnüştürdüm.sorun çözüldü. resident arkadaşıma çok teşekkürler . demekki bu dönüştürme işini sakin kafayla boş olduğun bir zamanda yapıcaksın. ben öyle yaptım ve birkac dakkadfa hallettim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.