Şimdi Ara

[Rehber]Bitcoin & Altcoin Nasıl Alınır - Kripto Paralar (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.236
Cevap
129
Favori
73.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu bilgi tamamiyle yanlış hocam. özel cihaz ile bile senede 2-3 btc kazanamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Mining işini amatör olarak yapmak isteyenler, günlük kullandıkları laptop yada masaüstü bilgisayarlarını kullanarak, hem ekstra elektrik harcamadan, hem de günlük işlerini yaparken, arkaplanda çalışan mining uygulaması ile yılda 2-3 tane bitcoin üretebilirler. Bu da bir anlamda hem bilgisayara ek yük bindirmez, hem de ekstra elektrik falan harcamadan para kazanmayı sağlar. Bilgisayarı nasıl olsa kullanıyoruz, sene sonunda da 2-3 tane bitcoin sahibi olsak fena olmaz.

Bunun için program indirilecek websitesi bilen varsa paylaşabilir mi?
    O programı kurup arkaplanda bitcoin üretelim.

woww ağır kolpa..

dediğin gibi birşey gerçek olsaydı, çin yada hindistan şu anda dünyanın imanını gevretmişlerdi.
    bi kere yılda madencilikten çıkartılabilecek BTC sayısı belli, üzerine kimse çıkamaz ayrıca şu kadar sürede şu kadar BTC çıkarırım demek 3-4 sene önce mümkündü şimdi her saniye daha da zorlaşıyor.
    yazdıgını içim kıpır kıpır ederek okudum sonra gerçek hayata döndüm.

Venezuela felan ekonomisini düzeltmek için mining'e saldırdı, koca bir ülke kurtulusu burada gördü ama elden bişey gelmiyor.
    bugün itibariyle 30.000 TL'lik PC toplasan, yılda 2 BTC belki çıkar yada çıkmaz buda neredeyse karsızlık anlamına geliyor.

• Dolar ile ripple alabileceğim veya önce dolar ile bitcoin sonra ripple alabileceğim en iyi site hangisi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurair O kullanıcısına yanıt
    Tl ile bitcoin alıp sonra onu bitfinexe yollayıp oradan ripple alabilirsiniz. Direkt dolar olarak bitstamp tan alabilirsiniz diye biliyorum ama swift masraflarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor

• feyex.com tekrar aktif olmuş. arayüzü güzel. çok yakında yazmışlar ama tarih yok. LTC almak için sabırsızlanıyorum :)
  • Hocam 200 lira ile girmeyi düşünüyorum da

Iota komodo wcx verge waves stratis ve neo arasında kararsızım da sizce hepsine eşit mi paylastirayim yada içlerinden birine mi yatirayim

Bide düşük seviye sayılabilecek bir laptop var da onunla bytecoin kazmayi dusunuyorum da mümkün müdür acaba

• sadumlu kullanıcısına yanıt
    hocam laptopla sadece eve ekstra elektrik faturası gelir.
    bence en azından 2-3 coine paylaştırın. ben olsam 100 tllik iota ve 50 şer waves ve strat alırdım. ya da çok riskli oynardım.
  • Hocam wcx verge ve unify ye 20 şer düşünüyorum risk alarak

Wcx nasıl hocam 2 güne de çıkıyor biliyorsunuz bide einsteinumu önerdiler

Geri kalani da waves strat iota ve taas dan ikisine yatiracagim fakat kararsızım

Tutunursam her ay 100 lira koymayı planlıyorum

• Üstatlar selam. Dün öyle btctürk'e bakarken böyle bir olay oldu. 1 dakika falan 9990tl'ye düştü. 1 dakika sonra 15000'e çıktı sonra normale döndü. Bunun sebebi nedir acaba?

Ben bu fotoğraf koyma işini bir türlü beceremiyorum kusura bakmayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -spawn- -- 9 Ekim 2017; 13:27:43 >

• sadumlu kullanıcısına yanıt
    hocam wcx hakkında bir bilgim yok ne yazık ki. her ay para yatıracaksanız bence eth ya da bitcoin alın çünkü bu günlerde alt coinlerini halini görüyorsunuz. piyasada gelecekte de ayakta kalacak çok fazla coin yok. 1000 taneden 30-40 tanesi iş yapar anca.
  • Paribu 17,700 oldu. Ben hala keşke alsaydım modundayım. Fork öncesi olduğu için mi bu artış?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Herkes bitcoin cash denen şey çok para etti diye yine aynısı olacağını düşünüyor ve btc alıyor. Bu gold mudur nedir bence hiç para etmeyecek, balinalar btcyi dumplayacak ya da bedavadan biraz pahalı olan altlara akın edecekler. Şu anki artış çok yapay. Böyle hızlı artışlar genelde dump ile bitiyor, dikkatli olmak lazım. Şu anda açgözlü davranan kaybeder.

Bitcoin çok prestij kaybediyor bu forklarla ve insanlar bedavadan para gelecek diye destek veriyorlar.

• Arkadaşlar bir sürü alt coinlerden bahsetmişsiniz. Bende bitcoin alıyorum BTCturk üzerinden aldığım coinler sitede duruyor. Anladığım kadarıyla sitelere pek güvenilmiyor. Cüzdan olayından bahsediyorsunuz. Coinlerimi usb belleğe cüzdan oluşturup oraya mı atayım. Sizler hangi siteleri kullanıp nasıl yöntemler yapıyorsunuz. BTCTURK tavsiye edilir mi.
  • -spawn- kullanıcısına yanıt
    Üstad bunun sebebi site artık etherum alış satışı yapmaya da izin verecek. Site güncelleme yapıyor. Ondan dolayı fiyatlar öyle çekildi. Tüm paramı basmaya kalktım site kabul etmedi. Bana da denk geldi bu. Almaya çalışırken emir sisteme işlendi yazıyor. Emirlere bakıyorum herhangi bir alım yok. Sitenin yazılımsal bir sorunuydu galiba
  • GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstat.
  • 5000 USD ve 18.000 lira oldu!

• Ne zaman bitcoin satsam. Ben sattıktan sonra fiyatı uçuyor. Dengeyi yakalayamıyorum.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    %100 altlardayım
  • Bitcoin hikaye onu anladım çok parası olup zevk için oynamak başka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

Ne zaman bitcoin satsam. Ben sattıktan sonra fiyatı uçuyor. Dengeyi yakalayamıyorum.

Alıp satacağın zaman haber ver hocam. Önlem alalım.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.