Şimdi Ara

Refer a Friend

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sorum olucaktı daha önce yapan arkadaşlara , invite attığmz arkadaşımız 5 level olduktan sonra vs ne zaman ödülleri kazanıyoruz ? hesabımıza nası geçiyor ? bilgi verebilecek olan varmı?

• Site güncellenmesini bekliyorsun güncellendikten sonra "Rewards Earned" sekmesine tıklayıp aşağıda ödüllerini görüyorsun. Ödülleri almak içinse Ödülün isminin altında Redeem tuşu oluyor ona bastığında hesabına yükleniyor.
  • Yalnız çok sıkıcı iş be, 1 karakteri 5 level yapmak için 4-6 oyun arası atmak gerekiyo. 10 karakter kasacağımızı hesaplarsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet// -- 16 Temmuz 2011; 20:24:12 >
  • Hergün birtane kassan birbuçuk haftada bitirirsin,benim 4 tane var birisi arkadaş diğerleri benim işin iyi yanı mailden aktif etmek gerekmiyo,arkadaşlarımın mailini yazıyorum oraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsellus

Hergün birtane kassan birbuçuk haftada bitirirsin,benim 4 tane var birisi arkadaş diğerleri benim işin iyi yanı mailden aktif etmek gerekmiyo,arkadaşlarımın mailini yazıyorum oraya

Neyi bitircen acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

quote:

Orijinalden alıntı: marsellus

Hergün birtane kassan birbuçuk haftada bitirirsin,benim 4 tane var birisi arkadaş diğerleri benim işin iyi yanı mailden aktif etmek gerekmiyo,arkadaşlarımın mailini yazıyorum oraya

Neyi bitircen acaba ?

10 referden bahsediyorum,bi üstümdeki mesajı okusaydın keşke önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Yalnız çok sıkıcı iş be, 1 karakteri 5 level yapmak için 4-6 oyun arası atmak gerekiyo. 10 karakter kasacağımızı hesaplarsak

Botlar var otomatik kasan Custom game açıp karşına sivir bot alıp afk olup lvl kasmanı sağlayanEvet daha yavaş olabilir ama otomatik yapması hesapları ayarlayıp kasması hoş birşey extra pc veya çift lol açılabiliyorsa (eskiden araştırmıştım fixlenmiş diyorlardı belki yapılabiliyordur yene şuan
  • Şimdi 10 tane adam getirince 975 rp mi veriyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Bone Walker

Şimdi 10 tane adam getirince 975 rp mi veriyorlar ?

10 kişide senin linkinden kaydolup 5 lvl olması gerekiyor o zaman 975 rp alıyorsun ve her 5 lvl olan kişi başına 4 win ip boost yani kısacası 975 rp + 40 win ip boost
    tabi rp sadece 10. da veriliyor ama ip boostlar hep veriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

quote:

10 kişide senin linkinden kaydolup 5 lvl olması gerekiyor o zaman 975 rp alıyorsun ve her 5 lvl olan kişi başına 4 win ip boost yani kısacası 975 rp + 40 win ip boost

senin linkinden kaydolup derken orda kayıt olurken kim sizi yonlendirdi felan mi yaziyor olemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdfaseg1

quote:

quote:

senin linkinden kaydolup derken orda kayıt olurken kim sizi yonlendirdi felan mi yaziyor olemi?

http://eu.leagueoflegends.com/referrals/index/complete#tabs

Yukarda Refferal link yazıyor o linkten kaydolmaları gerekiyor.

• yaw ben şuan 81deyimxD 100olsun ss koycam inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretwolf

yaw ben şuan 81deyimxD 100olsun ss koycam inş.

100?
  • champion pack veriyor. herolar neysede 2000e yakın rp. oyuna giremedim daha bakamıyom.

hiç öle yapılırmı demeyin zevk meselesi:D 50 0 gibi skorlar yapmak bayağı eğlenceli:D
  • quote:

champion pack veriyor. herolar neysede 2000e yakın rp. oyuna giremedim daha bakamıyom.

hiç öle yapılırmı demeyin zevk meselesi:D 50 0 gibi skorlar yapmak bayağı eğlenceli:D

Şu olayı en başından düzgünce anlatabilir misin ne yapmam lazım?
  • arkadaşlarım 3 tanesi 5level üzerine cıktı ama 4 5 gündür hala sitede gözükmüyor track listte
  • quote:

champion pack veriyor. herolar neysede 2000e yakın rp. oyuna giremedim daha bakamıyom.

Champion pack ın ücretini mi vericek yoksa kendsini mi vericek onuda yazar mısın 100 ü tamamladığında
  • Tribunal'da davalara doğru karar vermişsen kazandığın IP sana mail olarak geliyordu sanırım bunda da maille bilgilendirme olur.
  • quote:

quote:

Champion pack ın ücretini mi vericek yoksa kendsini mi vericek onuda yazar mısın 100 ü tamamladığında

öyle olsa champion pack i nie karıstırılar dırek ucretını verırler..beyin bedava ama hala kullanan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

quote:

quote:

öyle olsa champion pack i nie karıstırılar dırek ucretını verırler..beyin bedava ama hala kullanan yok

Zeki arkadaşım bak bakalım 10. referansta ne veriyorlarmış.Ahh dur şimdi bakamazsın sen söyleyeyim

10 Tier 3 Champion

Şimdi o zaman bize bir champion vermesi gerekiyor değil mi benim zeki arkadaşım? Bak bakalım ne veriyor bize

Refer a Friend

Öyle ortaya bilip bilmeden atlama "AHA TROLL LÜCEM LAYN AUHAUAHAHHA GEBER GOPEH" şeklinde düşünüp yazma önce akıllıcana "Bence champion pack verir ücretini vercek olsa yazardı" demen daha iyi olur.Evet başka yazacağın şey var mı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.