Şimdi Ara

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
53
Favori
157.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başlangıçta biosa nasıl giriyorsunuz usb den klavye mi bağladınız del'e basmak için.
    bir de microsd karda windows kurup çalıştırabiliyor muyuz cihazı
    cihazın kendi belleğini formatlasak sorun oluyor mu
    en son windows 10 kurmuştum ve sorunsuz çalışıyor lisanslı olarak. microsd karta da bu lisansı kullanarak windows kurmak mümkün mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rKSm@N -- 29 Mart 2016; 23:08:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

başlangıçta biosa nasıl giriyorsunuz usb den klavye mi bağladınız del'e basmak için.
    bir de microsd karda windows kurup çalıştırabiliyor muyuz cihazı
    cihazın kendi belleğini formatlasak sorun oluyor mu
    en son windows 10 kurmuştum ve sorunsuz çalışıyor lisanslı olarak. microsd karta da bu lisansı kullanarak windows kurmak mümkün mü

Usb çoklayiciya, usb klavye ve mouse ve usb bellek takiyorum. Tam şarj etmek lazım.

micro sd karttan kurarmi bilmiyorum.

Ben cihazin kendi bellegini formatlayarak win10 sing. lang. kurdum. Ekran dondurme, dokunmatik vs. tanimadi. Win8.1 in driverlerini yuklemek gerekir sanirim. Sanirim diyorum cunku ben kurmadim cunku baska ekrana hdmi ile baglayip kullaniyorum.

Sagolsun xperfect'in blogunda win8.1 driverlari var. Aratirsan googlada bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elinde w7ic bios dosyası olan acilen paylasabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: asoyuerel

merhaba alete bıos update yaparken bozuldu tekrar efi den komutla falan nası lbıos yuklerım acaba

Bana gonderirseniz yardimci olmaya calisirim

• Arkadaşlar bu tablette windowsu kaldırmadan android kullanma ya da whatsapp yükleme imkanımız var mı?
    Windows tablet almak istiyorum fakat whatsappta kullanmam gerekiyor

• Emin değilim fakat Windows üzerinde bir emülatör aracılığıyla android uygulamalar çalıştırılabiliyordu sanırım. Adını hatırlamıyorum ama "black..." şeklinde başlıyordu galiba.
  • Merhabalar. Tabletin dokunmatiği kırılmış çantada. Alsam kendim değiştirebilirmiyim. Video ya da bilgi var mı?
  • sedkorn S kullanıcısına yanıt
    Evet

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    teşşekürler. 48inç ekrana taktım şarz yapıyor ama yeterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 17 Mayıs 2016; 22:15:35 >
  • klavye mouse takılabiliyor mu sorunsuz olarak çalışıyor mu windows 10'da?aynı anda şarj vesaire ne öyle bir sıkıntısı falan var mı?
  • şu anda 48 inç tv ye bağladım hem şarj oluyor hemde klavyeli mouse ile kullanıyom
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    memnun musunuz?ben de böyle yapmayı düşünüyorum.hdmidan monitöre bağlayıp ordan desktop gibi kullanacağım.
    netflix nasıl 1080p film kasar mı?kullandığınız kablo nedir?biraz yeşillendirirseniz çok makbule geçer dostum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi bende seg in 48 inç smart tv si var tv nin smartından çok çok iyi ben böyle kullanıyom klavye mouse ile kullanıyom youtubede 1080 p lerde kasma var ama sebebi internettemidir değilmidir bilmiyorum gaste haberlerindeki videoları izliyorum ben memnunum
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    1080pde kasıyorsa kalsın sağolun.
  • Tabletimin ekranı ve dokunmatiği kırıldı dokunmatiği Türkiyede buluyorum ama ekranı bulamadım aliexpress te ekranı ve dokunmatiği bulmak için hangi kod ile aratmalıyım.
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    merhaba , benim w7ic'nin dokunmatik ekran çalışmıyor defalarca sistem kurdum win8 , win10 sonuç aynı, aygıt yöneticisinde tüm driverlar kurulu görünmesine rağmen dokunmatik ekran bir türlü çalışmıyor bu sorunu yaşayan varmı acaba ? Bİrde çözüm önerisi olan varmı ?( Fiziksel hasar kesinlikle görmedi yani yere falan düşmedi darbe almadı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp0050

merhaba , benim w7ic'nin dokunmatik ekran çalışmıyor defalarca sistem kurdum win8 , win10 sonuç aynı, aygıt yöneticisinde tüm driverlar kurulu görünmesine rağmen dokunmatik ekran bir türlü çalışmıyor bu sorunu yaşayan varmı acaba ? Bİrde çözüm önerisi olan varmı ?( Fiziksel hasar kesinlikle görmedi yani yere falan düşmedi darbe almadı )

Bir arkadasin w7ic ile ilgili blog sayfasi vardi internette. Isletim sisteminin komple yedegi var, onu bir dene

• Win10 kurduktan sonra güncelleme alamıyorum yeterli yer yok diye hata alıyorum...
    Bunun bir çözümü var mı acaba.
  • koppa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.