Şimdi Ara

REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
12
Favori
39.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pil durumu nasıl peki ? aynı zamanda indirdiğiniz programlar ile birlikte stabil çalışıyor mu ?
  • ErdemApul57 kullanıcısına yanıt
    Pil 4-5 kez boşaalıp dolmadan tam kapasiteye ulaşamaz o yüzden birşey söylemek şimdilik zor ama dolu dolu bir günü çıkaracak gibi duruyor şimdilik. Stabilitede yine şimdilik bir problem olmadı yani durduruldu hatası ve restart yaşamadım.
  • Sicak bir firsat var mi hocam , nereden aldiniz -))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildiğim n11'de bir satıcı var 1495 tl üzerinden gönderiyor ama ben almadım kefilde olamam satıcıya teknosa geçenlerde internet üzerinden 160 tl indirim yapıyordu devam ediyor mu bilmiyorum :)
  • gg den aldım. 1499 tl ye. 100 tl axess chip para ve 100 tl gg kupon kazandım chip para devam ediyor ve 2 asdet stok var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkdln -- 21 Temmuz 2016; 16:43:17 >
    1599 TL su anda teknosada , 160 TL indirimle ilgili birsey goremedim bitti sanirim -(

• bitmiş olabilir o zaman demekki bende kaçırdım ağır davrandım biraz belki yine bir indirim olur bilemiyorum :)
  • kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum çok iyi donanıma sahip olsa da yazılım da geri kalacaktır bunu anlayacaksınız zamanla . Şuan telefon general mobile elite gionee 7 nin Türkiye gelmiş hali . Reeder p10s ise gionee 8in Türkiyeye gelmiş . Bu adamlar sadece alıp getiriyorlar general mobile elite gibi . Donanımları mükemmel ötesi fiyatı paha biçilmez olsada almamanız gerekiyor .

Uzun ömürlü olmucaktır en fazla 1 sene kullanabilirsiniz . Tüplü ferrari kısaca.

• Oyun performansi nasil -)

• Stabil çalıştıktan sonra neden sorun olsun ki gm5 plus mesela forumunda facede gir full sorun dolu bir tel belki reeder onun kadar satılmıyor ama şuan için söylüyorum kullananlar açısından bir sorun gözükmüyor.
    Not : ben daha karar aşamasındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErdemApul57

Stabil çalıştıktan sonra neden sorun olsun ki gm5 plus mesela forumunda facede gir full sorun dolu bir tel belki reeder onun kadar satılmıyor ama şuan için söylüyorum kullananlar açısından bir sorun gözükmüyor.
    Not : ben daha karar aşamasındayım.

Alan dünyanın hatasını yapmıcak ama sinir hastası bir insan için cok tehlikeli olabilir. Şöyle diyeyim gionee 8 güncelleme almazsa bu telefonda (reeder p10s)almaz. Bak discovery elite daha 1 senelik telefon 4.4.2 android var şaka gibi ben bu telefonu bi kere kırıp 200 lira ekram verdim kendi elimle kırdım 2. Senem 2. Seneme 3-4 ay kaldı ondan sonra yeni bir telefon alcam kafamı daha fazla ağrıtamam .

• bende c5 ultra vardı kırdım masrafı çok geldi yaptırmadım baktığınız zaman son sürümle gelen bir telefon yine söylüyorum stabil çalıştıktan sonra android 7 de gelse 8 de gelse ben güncellemem ki hali hazırda üst versiyona güncellenen cihazlardaki sorunlarda malum
  • Telefonu inceleme firsatim oldu

Dis gorunus olarak benim acimdan kusursuz
    Gercekten saglamlik hissini bir hayli veriyor
    Hoparloru guclu & yanimda kulakligim olmadigi icin kulaklik performansini test edemedim
    Knock on gayet basarili
    Satici arkadas otg destegi var dedi fakat emin olmak lazim
    Kamerasini kendi acimdan yeterli buldum.Hareket halindeki fotograf cekimi yetersiz , duragan cekimlerde netlemesi oldukca hizli
    Menu tusu yok uygulamalar ana ekranlarda seyir ediyor
    Tum uygulamalari kapattgimda 1.55 gb bos ram oldugunu gordum
    Ekran aydinlik ve yogunlugu basarili
    Istanbul DTM de servisi varmis ve tekmis
    Benim icin android 7 yi alirsa yeterli ( resmi bir aciklama var mi arastiracagim )

• Kesinlikle katılıyorum incelediğimde aynı şeyleri düşündüm yalnız servis konusunu anlamadım biraz daha açarsanız iyi olur :)
    Yetkili servisi istanbulda dunya ticaret merkezi diye bir yer var oradaymis , diger illerde de araciliklari varmis onlar tamir icin buraya gonderiyorlarmis

• anladım sağol :) diğer illerde reeder center adı altında mağazada açıyorlar istanbulda var mı bilmiyorum
  • Telefondan oyun oynamadığım için oyun performansıyla ilgili yorum yapamam. Bazı örnek fotoları paylaşayım. Kameranın makrosu epey iyi. Paradaki yıldıza büyük bakın
    Ön kamera da kesinlikle iyi iş çıkarıyor. Yarında onunkileri paylaşırım. Bugün çekmeyi unuttum

REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL
     REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL

• quote:

Orijinalden alıntı: zkdln

Telefondan oyun oynamadığım için oyun performansıyla ilgili yorum yapamam. Bazı örnek fotoları paylaşayım. Kameranın makrosu epey iyi. Paradaki yıldıza büyük bakın
    Ön kamera da kesinlikle iyi iş çıkarıyor. Yarında onunkileri paylaşırım. Bugün çekmeyi unuttum

Gayet guzel hocam eline saglik -)

• Rica ederim
  • zkdln Z kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kamera performansı yeterli :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.