Şimdi Ara

REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
12
Favori
39.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

REEDER P10S(ANA KONU)-5.5 inç AMOLED FULL HD EKRAN OCTA CORE 4GB RAM/64GB HAFIZA 3D TOUCH AKILLI TEL
  • zkdln Z kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi abi -)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede gayet iyi:)
  • kesin cevaplarsanız sevinirim 15 gune kalmaz reeder alıcam ama guncelleme sıkıntısı veya pil ve kamerasi diğer ozelliklerinde sıkıntı var mı sorun cıkarır mı kımı al kımı alma diyor 2-3 yılı cıkartmam lazım 1.600 tl bütcem var ??
  • BilalN kullanıcısına yanıt
    Hocam 1600 TL bütçen varsa hiç bu telefonla riske girme derim. Samsung Note 4 bu fiyatlardayken kaçırılmaz. Her anlamiyla ihtiyacinizi karsilar. Bütce 1750 ye cikabilirse ithalatci huawei p9 bakabilirsiniz. O ekstra muazzam olur.

• Sicak firsat goren var mi Beyler -)

• Merhabalar bende reeder p10s ile lg g4 arasında sizce hangisini almalıyım yardımcı olur musunuz ayrıca 1500-1600 tl butcem var

@stefanel4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbayrak_02 -- 25 Temmuz 2016; 10:23:55 >
  • Ben g4 aliyordum iyi ki buradaki olaydan haberdar oldum -)
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113937740&p=1&anchorToGo=113937740#113937740

• 1.500 tlye bu telefon iş görmüyorsa neden bu telefonu alıyorsunuz ? diye soruyum en azından kafamda bişeyler canlansın
  • arkadaşlar sar değeri hakkında bilgisi olan varmı ? bende beğendim telefonu ama teknik servis ve bilindik marka olmaması çok korkutuyor beni,

ayrıca reeder.comda şirkete ulaşabileceğimiz bir müşteri hizmetleri bile yok
  • Sar değerini bir arkadaş belirtmişti ilk sayfalara bak istersen

• Stefanel4
    Bu olay hepsinde oluyormu ki eğer G4 de olmasza birtek reeder kalıyor ona da guvenmem lazım bir yardımcı olur musunuz arkdaslar

• Aklımda bir de s6var

• ozbayrak_02 O kullanıcısına yanıt
    Hocam link attigim konuda butun sayfalari okumustum , hepsinde oluyor mu bir sey diyemem fakat azimsanmayacak kadar magdur insan var . Nyse konumuz reeder ,telefon henuz yeni oldugundan kronik bir problemi var mi bilemeyiz . Ben karar verdim almak yonunde sadece uygun zamani bekliyorum .

Selamlar

• Konuyu açan arkadaş uzun zamandır kullanıyor ama bayadır da uğramıyor konuya aslında kullandığı bu uzun zaman zarfında cihazda kronik problem olup olmadığından bahsetse çok iyi olur.
  • Yazılım desteği ve teknik serviste önemli bunun hakkında hiçbir bilgimiz yok.

Tolga Cem ile roportajinda Reeder satis muduru isletim ve telefon guncellemesi olarak destek verilecek demisti

• Sanırım bende reeder alacağım stabil çalıştığı sürece sorun olmaz diye düşünüyorum yazilim konusunda fakat biraz daha bekleyeceğim kullanıcı yorumlari önemli.

• Arayüz güzel değil diyenler var

Arayuzun notunu telefonu yakindan inceleyerek verebilirsin hocam
    Ben Vatanda incelemistim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.