Şimdi Ara

REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
13.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba iki adet aldım bu tabletten abim ve yengem için windows özelliği için aldım ancak android sistem kurulu, windowsu bizimmi kurmamız gerekiyor? bi boot ekranı vs yokmu cihaza ait? windows kurulumu değilmi hiç bir şekilde çözemedim, bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum
  • Arkadaşlar bu cihazın dokumatik, kart okuyucu, ekran kartı ve dier driverlarını nereden bulabiliriz,
    teşekkürler.

Ek: buldum sadece foruma bakmak yeterliymiş her zamanki gibi:
    http://forum.donanimhaber.com/m_109610913/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 8 Eylül 2015; 21:11:57 >
  • bende bu cihazın android kitkat lısı var.. buna windows kurulabiliyoru mu?
  • Bu soruyu bende merak ediyorum. Bendeki de android versiyon...

Dual boot yüklense tadından yenmez...
  • Android'ten windows'a geçme +1, android 4.4 ile performansı rezalet. İkisini de kullanan var mı? hangisi daha stabil çalışıyor? Birde windows uygulamalarını hafıza kartına kurmaya izin veriyor mu?
  • Bence android 4.4.4 performansı fena değil. Bu tablet için win 10 u kesinlikle önermiyorum. Windows kullanılacaksa win 8.1 yeterli ve performanslı. Android dokunmatik için kesinlikle daha iyi. Marketi yeter. Apk lerde ayrı güzellik :)
  • beyler bugün bu cihazın 2GB ram olanından satın aldım yarın gelecek bir aksilik olmazsa. 16 GB'lık model. sizce windows yüklemeli miyiz? yoksa android kalsın mı?

amacım işe gidip gelirken serviste dizi film izlemek ve ara ara oyun oynamak. android yeterli diye düşünüyorum ama windows performası daha iyi olacaksa windows tercihimdir.
  • TAKİP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCORPION07 -- 27 Nisan 2018; 11:31:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.