Şimdi Ara

REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
13.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde Win 10 mu yüklü
  • cetates C kullanıcısına yanıt
    Hayır, orijinal 8.1 yüklü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    benim bilgisayarımla karşılaştırmak için wifi ve ekran kartı bilgilerine ihtiyacım var,size zahmet olmazsa,bilgisayarınızın aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcısı ve görüntü bağdaştırıcısının isimleri ile sürücü tarihleri ve sürücü sürüm numaralarına bakıp bildirebilirmisiniz.
  • Benim cihaz arızalı çıktı. Aynısından yoktu. 3G li A7iC aldım.
    O da arızalı çıkınca, Casper T8W aldım.
    (daha önce 7" BlackBerry ve Samsung da kullanmıştım.)
    Kesinlikle 8" ten aşağı tabletalmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetates

benim bilgisayarımla karşılaştırmak için wifi ve ekran kartı bilgilerine ihtiyacım var,size zahmet olmazsa,bilgisayarınızın aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcısı ve görüntü bağdaştırıcısının isimleri ile sürücü tarihleri ve sürücü sürüm numaralarına bakıp bildirebilirmisiniz.

Hocam işteyim gece bakıp ss atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağ kartı ve vga bilgileri

REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,benim cihazın sürümleride aynı,demekki problem tv.la olan uyumunda casper widi adaptör var bende projeksiyon cihazına bağlamıştım,onunla denedim widi çalışıyor.
  • Tablete tekrar win 8.1 kurdum daha öncesinde sürücüleri yedeklemiştim. Yedeklediğim sürücüleri tekrar yükledim sadece ekran otomatik olarak dönmüyor yardım
  • THEpi kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla kurtarma bölümü win 10 yüklerken silindi,nasıl yedek aldığınız bilemiyorum fakat usb ye aşağıdaki yöntemle yedek almadıysanız ve bu şekilde başka pc de alınmış bir yedek işinizi görür ise,yardımcı olmaya çalışalım.

http://8.enpedi.com/201...icinizin-diskinize.html
  • cetates C kullanıcısına yanıt
    Formattan önce USB ye kurtarma bölümünün yedeğini almıştım. Sürücüleri de yedekledim. Win 8.1 seri numarasını da aldım sonrasında işe yarar diye. Şu linkle:
    http://www.ondaforum.com/topic/725-auto-rotate-does-not-work-on-fresh-win81-installation/
    ekranın dönme sorunun kısmen çözdüm. Bu seferde 0 ve 180 derece yönler ters çalışıyor :) Ör:https://www.youtube.com/watch?v=YqEVZTIhE08
    Bu soruna rağmen sıfırdan win 8.1 kurduktan sonra tablet daha seri çalıştığı için yedeğe geri dönmek istemiyorum. Otomatik dönmeyi dikey kullanımda kapatarak sorunu manuel olarak çözdüm şimdilik

Driver için:http://www.mediafire.com/download/por3r2dbpmt0j2c/kxsensors-win8-x86-dbg-20140204-1.exe

yardım için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEpi -- 25 Mart 2015; 15:00:34 >

Reeder in Sitesinde Canlı Destek bölümü var oradanda sorun isterseniz,ben sizin için sordum,cihazın yazılımını yeni baştan yükleyip sıfırlıyorlarmış,bazı yazılımlar içinde lisans ücreti gerekiyormuş bunun içinde 80 tl istiyorlar,siz görüşüp belki indirim de alabilirsiniz.
    THEpİ KARDEŞ reeder A8iQ TABLET KUTU AÇILIMI WİNDOWS KURULUM VİDEOSU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..

Malum youtubede adam akıllı bi türkçe winli tablet incelemesi yok sayende bu tür cihazları almak isteyenler için yardımcı olacak sesli bi inceleme videosu bekliyoruz ....

En kısa sürede güzel bi inceleme videosu yayınlaman dileğiyle...

İstekler..1080p veya 4k video oynatımı(youtubeden ve normal playerden oynatma bi video örneği olur) esnasında tabletin görev yöneticisinden işlemci kullanımı yakın çekim ...
  • managerxn kullanıcısına yanıt
    Dostum aklımdan çok geçti bu tarz bir inceleme yapmak hem iş hem üniversite biraz zor oluyor. Ama yakında bir sürpriz yapabilirim :)
  • Merhaba, yön sersörlerinin doğru çalışması için, google dan kxsensors-win8-x86-dbg-20140204-1.exe Driver’i bulup yükleyin.
    sonra regedit’ten orientation ayarlarını yapmanız gerekiyor.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\ROOT\SENSOR000\Device Parameters\kxfusion]

“Orientation”=hex:01,01,01,01,00,00,02

Not: bu satır yoksa elle ilave edin...
  • Tabletin video oynatma performansı

Adil kullanın kotasını aştığım için Web performansını 4-5 gün sonra paylaşmayı düşünüyorum
  • koppa kullanıcısına yanıt
    hdmi adaptör alıp denedim görüntüyü yansıtamadım sorun adaptördenmi acaba siz adaptörü nereden ve nasıl bir adaptör aldınız özel bir ayar gerekiyormu teşekkürler
  • gezgin1 G kullanıcısına yanıt
    Kardeş demedim olmadı. Belki ben bir yerlerde yanlış bir şeyler yapıyorum. Orijinal işletim sistemine sahip bir arkadaş regedit deki söz konusu bölümü ekran görüntüsünü paylaşırsa aydınlana biliriz. Sürücülerde sadece ekran dönme yönü sorunu var diğerleri sorunsuz...Ayrıca HDMI ile bende görüntü alamadım
  • yön sensör ayarları:
     REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezgin1 G kullanıcısına yanıt
    Kardeş tabletten yazıyorum. USB ye aldığım recovery i geri yükledim tablet ilk aldığım haline döndü. Kurtarma bölümü de geldi. Ekran görüntüsü için teşekkürler...
     REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim REEDER A8IQ Windows tablet WİN 10 yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEpi -- 29 Mart 2015; 1:37:26 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.