Şimdi Ara

REEDER A8İQ (=ANA KONU=) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
4
Favori
37.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A8İQ için kılıf alıp kullanan varmı acaba ? REEDER e sordum henüz bu ciha ziçin üretilmediğini söylediler,A8İC modelin silikon kılıfı var oda stokta kalmamış.uygun kılıf alıp kullanan varsa tavsiyelerini rica ediyorum.
  • Ben aldım bozuk çıktı iade ettim. Windowsu aktif etmiyor ve çok takılıyordu. Kasası da pek sağlam durmuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • küçük hafif kullanımı kolay ve pratik widi özelliği sayesinde görüntüyü televizyona yansıtabiliyorsunuz,takılma yok,yalnışlıkla driver silerseniz sıfırlama yeniden yükleme özelliği var bir kaç saniyede düzeltebiliyorsunuz,uygun fiyatlı win 8.1 işletim sistemli bir tablet almayı düşünüyorsanız tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk26faruk

Cihazdan çok memnunum, almayı düşünenlere öneririm. Tableti bir laptop gibi kullanmak çok hoşuma gitti açıkçası. Tek dezavantajı bana göre hafızası. Windows güncellemeleri vs. derken 2gb kadar alan kaldı bende. Ancak şuan için beni rahatsız etmiyor.

edit: Cihazı kullananlara bir sorum olacak, acaba hangi sd kartları kullanıyorsunuz? Cihaza bir kart alacağım ama class 6 ile class 10 arasında ne kadar fark vardır acaba? uygulama vs. kurarsak sıkıntı çıkmasını istemem. Şimdiden teşekkürler

Yazma hızı önemli bir nokta, o yüzden kesinlikle class 10 almanızı öneririm ki zaten class 10'ların kendi içinde de bir farklılaşma söz konusu. Ben 32 gb samsung evo aldım 48 mbit hızı var. Gold'da 39.90'dı ben aldığımda. Çok memnunum, tavsiye ederim. Bir de gereksiz klasör, dosya temizliği yapabileceğiniz programlar mevcut. Backupları, geçici dosyaları vb... silerek daha iyi disk alanları elde edebilir sistemi rahatlatabilirsiniz. Bende birkaç app ve oyun yüklü olduğu halde, 5.5 gb kadar boş yer var sistem diskinde şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Ben aldım bozuk çıktı iade ettim. Windowsu aktif etmiyor ve çok takılıyordu. Kasası da pek sağlam durmuyordu

İlginç... bana kasası epey sağlam geliyor. Ne çıkıntı, ne eğilip bükülme, ne gacır gucur etme durumu var (en azından şimdilik...). Takılmalar kurulum sırasında oluşan bir problem nedeniyle de olabilir. Veya belki de gerçekten bazı ürünler sorunlu geliyordur marketlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Pes 2015 calistirir mi arkadaslar

Tahminim çalıştıracaktır. Torchlight 2 kurmuştum deneme amaçlı, 15-20 fps ile çalışıyordu.
  • jamesjay J kullanıcısına yanıt
    Çok iade var bu alette o yüzden iade alırken de hiç uğraştırrmıyorlar.

Kasası ucuz plastik. Oynayan yerleri yok ama sağlamlık bu demek değil. 70 lira fazlasına satılan Casperın kasası bariz daha iyi. Ekranı güzeldi ama kullanamadık doğru düzgün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Çok iade var bu alette o yüzden iade alırken de hiç uğraştırrmıyorlar.

Kasası ucuz plastik. Oynayan yerleri yok ama sağlamlık bu demek değil. 70 lira fazlasına satılan Casperın kasası bariz daha iyi. Ekranı güzeldi ama kullanamadık doğru düzgün.

Elbette casper t8w daha mantıklı, ben de bulabilseydim onu alacaktım. A8iq'nun kasası bir samsung tab s, ipad mini değil ama bence eldeki hissiyatı sevimsiz de değil. Zaten fiyata göre değerlendirme yapılıyor biliyorsunuz; ipad mini bunun 2 katı, tab s ise 3 katı fiyatta. Sizinki sıkıntılıymış dediğiniz gibi. Biraz beklenirse windows tablet cephesinde daha iyi modeller çıkacaktır.
    Hangi uygulamaları önerirsiniz dosya temizliği için? Uygun fiyattan yakalarsam 32 gblık bir kart alayım bende. Teşekkürler cevabınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesjay

quote:

Tahminim çalıştıracaktır. Torchlight 2 kurmuştum deneme amaçlı, 15-20 fps ile çalışıyordu.

Tesekkurler.direk biri denese keske .bir mac bile oynatsa o günlük yeter bana.

• quote:

Hangi uygulamaları önerirsiniz dosya temizliği için? Uygun fiyattan yakalarsam 32 gblık bir kart alayım bende. Teşekkürler cevabınız için.

Wise Care, CC Cleaner, 360 Amigo Cleaner benim kullandiklarim. Sadece wise care bile kafi.

• quote:

quote:

quote:

Tesekkurler.direk biri denese keske .bir mac bile oynatsa o günlük yeter bana.

Elimde o oyun olsa kurup denerdim ama youtube da "intel 3735g games" seklinde aratin, bircok video cikacak karsiniza. Fikir sahibi olursunuz oynatabilecegi oyunlar konusunda.

Teşekkürler cevabınız için kurup deneyelim bakalım
  • quote:

Teşekkürler cevabınız için kurup deneyelim bakalım

Rica ederim
  • Merhaba bir sorum olacak bu cihaz 16 gb dahili hafıza diye biliyorum.
    Fakat c sürücüsündeki toplam alan 9.64 gb gözüküyor.
    Geri kalan alan nerededir acep bilginiz var mıdır acaba?
  • ozandeniz O kullanıcısına yanıt
    Merhaba ozandeniz...BU gözükmeyen alan RECOVERY bölümüne ayrılıyor..Bu alanı görmek için DİSK YÖNETİMİ ne bakıp görebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: managerxn

Merhaba ozandeniz...BU gözükmeyen alan RECOVERY bölümüne ayrılıyor..Bu alanı görmek için DİSK YÖNETİMİ ne bakıp görebilirsin...

Merhaba öncelikle teşekkürler
    Ben bu image ı sabit disk biçimlendirme den görüyorum.
    bu dosyayı nasıl kopyalayabilirim disk te yer açmak istiyorum böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandeniz

quote:

Kendi cevabımı kendim veriyim
    Bu linke ayrıntılı anlatıyor teşekkürler

http://8.enpedi.com/2013/03/windows-8-ureticinizin-diskinize.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandeniz -- 22 Mart 2015; 15:15:14 >

• quote:

quote:

quote:

Evet böyle bir durum mevcut, siz de bulmuşsunuz yönergeleri ancak diskiniz tamamen dolmadıysa pek tavsiye edilmez bu yöntem. Gömülü recovery kadar sağlıklı ve pratik olmayacaktır. Onun yerine birkaç üst cevapta belirttiğim gibi disk üzerinde sürekli yer kaplayan ıvır zıvır dosyalar türüyor zamanla. Bunları periyodik olarak temizleyerek yer açmak daha mantıklı. İrili ufaklı 8 metro oyunu yüklü bende şu an ve ufak tefek birkaç uygulama daha. 3 gb'dan daha fazla yer var C sürücüsünde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet böyle bir durum mevcut, siz de bulmuşsunuz yönergeleri ancak diskiniz tamamen dolmadıysa pek tavsiye edilmez bu yöntem. Gömülü recovery kadar sağlıklı ve pratik olmayacaktır. Onun yerine birkaç üst cevapta belirttiğim gibi disk üzerinde sürekli yer kaplayan ıvır zıvır dosyalar türüyor zamanla. Bunları periyodik olarak temizleyerek yer açmak daha mantıklı. İrili ufaklı 8 metro oyunu yüklü bende şu an ve ufak tefek birkaç uygulama daha. 3 gb'dan daha fazla yer var C sürücüsünde.

şu an üzerinde office kurulu 3-5 tanede mağazadan indirdiğim oyun ve program var.
    C deki boş disk alanı 2,64 gb.Yukarıda yazılan bir kaç program var onları kullanarak biraz daha yer açabilirim dediğiniz gibi tavsiyeniz için teşekkürler.

Yalnız hala uygun bir kılıf bulamadım tablete şu kenarları lastikle tutturulan kılıflarda hiç sağlıklı gelmedi bana
    uygun bir kılıf bulan olursa buraya yazarsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.