Şimdi Ara

reeder a8i q2 nvram warning 0x10 hatası ve root

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Reeder a8i q2 tablete her türlü yolu denemem rağmen root erişimi sağlayamıyorum.
    Cİhaz sıfır ve android 7.0 yüklü.
    Cİhazı root erişimi sağlamak istememin nedeni başlıktaki hata.Sürekli wifi hatası alıyorum ve nvram dosyaları hasarlı yeni dosya yüklemek için root erişimi almam gerekiyor.
    Denenmiş denenmemiş tüm root yönetemlerini denedim, sonuç yok.Teknik servis hakkında iyi şeyler duymadığım için kendim çözmek istiyorum.

• Sorunu teknik servis ile çözmeyi denedim.
    Defalarca sorunun ne olduğunu nasıl kaynaklandığını ve çözümünün ne olduğunu anlattım mail attım not ekledim yazdım vs.
    Sonuç resetleyip yollamışlar.

Cihazla ilgili sorunu bir kere daha yazmak istiyorum.
    Cihaz hiç kullanılmadı kontrol amaçlı açtığımda NVRAM WARNİNG hatasını tespit ettim.
    Bu hata wifi kullanımını engelliyor.Sebebi ise MAC adresi sürekli değiştiği için wifi kullanamıyorum.
    Sistem klasörleri içinde bulunan NVRAM ve WARNİNG dosyaları hasarlı olduğu için bu durum meydana geliyor.

Tavsiye bekliyorum, duvarda sinek sandığım şeyi tabletle öldürmeden önce.
  • huysal11 H kullanıcısına yanıt
    Tableti kıracağınıza;

- Ayıplı mal kapsamında iadeyi deneseniz,
    - Kabul etmezler ise THH'ne başvursanız?

16 GB rom ile gelen tableti 4 GB rom ile geri gönderen bir teknik servisten bir şey beklememek gerekir.
    https://www.sikayetvar.com/reeder-tablet-anlatmakla-bitmez
  • Şikayetvar da neler okudum neler.
    Cihaz bir arkadaşa hediye geldi o da bana hediye etti.thh ile uğraşabilecek biri değil.
    Zaten cihazın sorumluluğunu kimse kabul etmiyor servis resmen komedi, hediye eden firmada servise git diyor.
    Alet artık resmen ÇÖP kokuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.