Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam onları denedim de hiç faydasını göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim. Nasıl güzwl mi memnun musun

• Evet hocam. Bu arada ayarlardan cm temalarini da arat seçeneğini aktif ettiğimizde cm10 temalarini da uygulayabiliyoruz.
    Ben xdadan lollipop teması buldum onu kullanıyorum hk theme ile alakalı değil direkt modül olarak kullanılıyor, tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodisCoking

Evet hocam. Bu arada ayarlardan cm temalarini da arat seçeneğini aktif ettiğimizde cm10 temalarini da uygulayabiliyoruz.
    Ben xdadan lollipop teması buldum onu kullanıyorum hk theme ile alakalı değil direkt modül olarak kullanılıyor, tavsiye ederim.

Evet cm temalarını kullanmıştım bi ara ama s5 tema daha iyi

Bende bulmuştum o modülü ama çalışmamıştı

• Hocam modülün ismini söylermisiniz veya link atarmısınız bidaha deneyeceğim

• Hocam monsterui ismi modülün, xposed modüllerde var direk.

• Hocam denedim çalıştı ama hiç beğenmedim ben en iyisi s5 ile devam edeyim

• Şu navbar daki 3çizgi,ss,ses+,ses- tuşlarını kaldırma imkanımız var mı acaba

• Ben de onu arıyorum hocam da bulamadım henüz. Birkaç apk denedim root gerektiren ancak işe yaramadı. Gereksiz tuşları kaldırıp simgeleri biraz daha büyütmek istiyorum kalabalık yapıyorlar boş yere.

• Bu uygulama (ultimate dynamic navbar) aslında tam istediğim gibi ama tuşları kullanmayınca gizleniyor

• Arkadaşlar Reeder A8i 16gb tabletim var. Şu an sürümü 4.2.2. Güncellemek için aşağıdaki adrese gidip tablet hakkında/durum/seri numarasını yazıyorum fakat yanlış diyor çünkü 13 haneli değil. Nasıl dosyayı indirebilirim? Birde tablet açıkken güç düğmesine basıp ekranı kitleyip tekrar açmak istediğinde siyah ekranda kalıyor fakat ekrana dokununca çalışıyor gibi ses çıkartkıyor. Yada kendi kilit ekranına düşüncede aynı şeyi yapıyor. Bir kaç kere güç düğmesine ve ekrana dokununca zar zor açılıyor. Sorun nedir? Güncellemeyle düzelir mi?
    http://www.reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i/reeder_a8i_w_4.4_29.08.14.rar

• Hurdaya çıkaran varsa (dokunmatikte sorun yoksa) satın alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar Reeder A8i 16gb tabletim var. Şu an sürümü 4.2.2. Güncellemek için aşağıdaki adrese gidip tablet hakkında/durum/seri numarasını yazıyorum fakat yanlış diyor çünkü 13 haneli değil. Nasıl dosyayı indirebilirim? Birde tablet açıkken güç düğmesine basıp ekranı kitleyip tekrar açmak istediğinde siyah ekranda kalıyor fakat ekrana dokununca çalışıyor gibi ses çıkartkıyor. Yada kendi kilit ekranına düşüncede aynı şeyi yapıyor. Bir kaç kere güç düğmesine ve ekrana dokununca zar zor açılıyor. Sorun nedir? Güncellemeyle düzelir mi?
    http://www.reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i/reeder_a8i_w_4.4_29.08.14.rar

www.reeder.com.tr/forum/reeder_a8i_4.4

• bir saattir güncelleme için uğreşıyorum sinirlerim bozuldu. güncelleme yapmıyor bu cihaz!!!!
    daha yeni elime geçti üzerinde 4.2.2 var.
    birisi bana yardım etsin lütfen!!!
  • superonline kampanyasından reeder a8i quad yeni intel işlemcili modeli geldi ihtiyacı olan varsa 220tl sıfır duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar reeder a8i için klavyeli kılıf kullanan var mı? Kullanan varsa hangisini tavsiye edersiniz. Ayrıca kılıfı alınca direk mini usb den takip kullanabiliyormuyuz yoksa otg kablo falan mi lazim yada baska birsey?

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar reeder a8i için klavyeli kılıf kullanan var mı? Kullanan varsa hangisini tavsiye edersiniz. Ayrıca kılıfı alınca direk mini usb den takip kullanabiliyormuyuz yoksa otg kablo falan mi lazim yada baska birsey?

Ben klavyeli kılıf kullanmıyorum ama micro usb olunca direk takılıyor tabii. Ama normal usb olunca otg lazım olur...

• arkadaşlar resmi sitede bulunan 4.4.2 sürümü rar dosyası hata veriyor. yani nidirmek mümkün değil. elinde dosya bulunan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

arkadaşlar resmi sitede bulunan 4.4.2 sürümü rar dosyası hata veriyor. yani nidirmek mümkün değil. elinde dosya bulunan varsa paylaşabilir mi?

http://www.reedertablet.com/reeder/yazilim/reeder_a8i/
  • +1
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.