Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
14
Favori
111.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .root olmadı ne kadar yöntem varsa denedim olmadı

http://www.spemall.com/forum/topic/1746-teclast-p89-mini-tablet-pc-update-android-44-system/ dosyalarını verseydi kurardım bunu :)
  • Bak ya garanti sözleşmesinde böyle bir husus yoktu şimdi gelmiş garantiden çıkar diyor

• arkadaşlar 4.2 yazılım ve driver dosyaları olan var mı?
    sitesindeki linkler ölü durumda indiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

arkadaşlar 4.2 yazılım ve driver dosyaları olan var mı?
    sitesindeki linkler ölü durumda indiremedim.

bende var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek kalmadı. Yine de çok saol :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gerek kalmadı. Yine de çok saol :)

Ö.d sence en iyi performansı 4.4 mü 4.2 mi veriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: 99sago99

quote:

Gerek kalmadı. Yine de çok saol :)

Ö.d sence en iyi performansı 4.4 mü 4.2 mi veriyo

4,2
    Ama ben zaten performans gerektirecek bişey yapmıyorum. Pdf, film, bazı küçük oyunlar vs
    O yüzden oyun için hangisi daha iyi bilemem.

• ben 2sinide denedim reeder a8i'de. Performans açısından hiç fark yok. Oyunlarda arayüzde internette yine hiç kasmıyor. Bunun için yüklemiyorsan yükle. He 4.4 le gelen pek de bir şey yok ama olsun güncel android daha mutlu hissetiriyor tabi şimdi 5.0 geldi eskidi 4.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan97

ben 2sinide denedim reeder a8i'de. Performans açısından hiç fark yok. Oyunlarda arayüzde internette yine hiç kasmıyor. Bunun için yüklemiyorsan yükle. He 4.4 le gelen pek de bir şey yok ama olsun güncel android daha mutlu hissetiriyor tabi şimdi 5.0 geldi eskidi 4.4

5.0 bize gelmediyse neye yarar . Ben root u seviyorum birçok avantajı var o yüzden 4.2 kullanıyıorum. 4.4 e root çıkarsa onu kullanıcam zaten
    Ama 4.4 te sanki wifi çekiminde bi düşüş var. pil daha çabuk bitiyo. Ve ekran parlaklığını en az a kısmama rağmen 4.2 deki en az parlaklığa yetişemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperAli -- 18 Ocak 2015; 12:31:01 >

• Haklısın ekran parlaklığı 4.2 'de daha fazla düşüyordu. bak unutmuştum hatırladım şimdi. pil dediğin gibi olabilir yani kesinlikle olumlu yönde bir şey olmuyor pil konusunda ama daha kötü gittiğini farketmedim. wifi zaten hep düşüktü. ben bir şey farketmedim.
  • quote:

Haklısın ekran parlaklığı 4.2 'de daha fazla düşüyordu. bak unutmuştum hatırladım şimdi. pil dediğin gibi olabilir yani kesinlikle olumlu yönde bir şey olmuyor pil konusunda ama daha kötü gittiğini farketmedim. wifi zaten hep düşüktü. ben bir şey farketmedim.

Bence wifi 4.4 te daha çok düştü. Birde 4.4 te hoparlör den daha az ses geliyor

• Yazı stili ve ikonları değiştirdim fena oldu

• Arkadaşlar lütfen yardım edin benim bu pil 7 8 saat dayanmıyor sizinkiler nasıl dayanıyo. Parlaklık 0 hareketli duvar kağıdı yok arka planda uygulama yok hepsini greenify ile kapattım. Wifi açık. Nette dolaşıyorum en fazla 4 saat gidiyo.

• quote:

Arkadaşlar lütfen yardım edin benim bu pil 7 8 saat dayanmıyor sizinkiler nasıl dayanıyo. Parlaklık 0 hareketli duvar kağıdı yok arka planda uygulama yok hepsini greenify ile kapattım. Wifi açık. Nette dolaşıyorum en fazla 4 saat gidiyo.

Oyun oynayınca benim de 3 saat dayanıyor ekran süresi.
    Launcher ve icon paketi olarak ne kullanıyorsun??

• quote:

quote:

Arkadaşlar lütfen yardım edin benim bu pil 7 8 saat dayanmıyor sizinkiler nasıl dayanıyo. Parlaklık 0 hareketli duvar kağıdı yok arka planda uygulama yok hepsini greenify ile kapattım. Wifi açık. Nette dolaşıyorum en fazla 4 saat gidiyo.

Oyun oynayınca benim de 3 saat dayanıyor ekran süresi.
    Launcher ve icon paketi olarak ne kullanıyorsun??

Birde şarj olurken eskisine göre daha hızlı şarj oluyor. Bazende 80 e 90 a kadar şarj oluyo birden %100 e çıkıyo kahrolası
    Launcher kullanmıyorum icon pack olarak da en sevdiğim alos, lumos ve voxel var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeveloperAli -- 22 Ocak 2015; 14:18:32 >

• 4 saat çok da kötü rakam değil de benim de öyle hatta daha da kötü şimdi 3 saat bile zor gidiyor zamanla azalıyor batarya performansı. ilk başlarda 5 saat gidiyordu batarya internetle.
  • quote:

4 saat çok da kötü rakam değil de benim de öyle hatta daha da kötü şimdi 3 saat bile zor gidiyor zamanla azalıyor batarya performansı. ilk başlarda 5 saat gidiyordu batarya internetle.

MC5 oynayabilen varmı bunda ben eskiden oynuyodum ama şimdi kasıyo

• Arkadaşlar bimeks'de 32GB'lık ürün indirime girmiş 299 tl CİDDİ CİDDİ YARIN ALACAKTIM ANCAK ; FORUMU BAŞTAN SONA OKUDUM... wifi gerçekten büyük sorun görünüyor... Çoğu kullanıcı güncelleme,SERVİS'DEN v.s şikayetci gibi... REEDER YETKİLİLERİ OKUYORSA SIRF BU YÜZDEN VAZGEÇTİĞİMİ BİLMELERİNİ İSTERİM... BU KADAR İNSAN MEMNUN DEĞİL, SORUNLARI VARSA; TÜRKİYE PAZARINDA BÜYÜYEMEZ, İŞ YAPAMAZSIN... Naçizane DÜŞÜNCEM Alacak arkadaşlar 2 kez düşünsün derim...

• rupit R kullanıcısına yanıt
    Hocam tableti gerçekten almak istiyorsan kaçırma derim. Çünkü tabletin performansı üst düzey.
    Wifi tablete göre değişiyor sanırım. Benim tablet çok iyi çekiyor. Hele hele bağlantı kopması gibi bir durum hiç olmadı.
    Millet güncellemeyi neden bu kadar takıyor anlamıyorum. Ben JB kullanıyorum. Güncelleme yapınca kahve yapma özelliği, bulaşık yıkama özelliği vs gelmeyecek. Değişen sadece arayüz olacak. Android'de zaten arayüzü istediğin gibi değiştirirsin. Ayrıca uygulamaların neredeyse hepsi JB'de sorunsuz çalışıyor.
    Servise işim düşmediği için yorum yapamıcam
    Ben şahsen reeder gibi firmaları her zaman desteklerin, keşke bunun gibi daha çok firma olsa.
    Çünkü a8i almasaydım aynı fiyata tab3 almak zorundaydım. Performans olarak tab3 bu tabletle karşılaştırılamaz. Külüstür kalır. Reeder çok iyi f/p ürünü satıyor. Çine gidip bu tableti alma imkanım var mı?? Yok.
    Burada önemli olan beklentileriniz. A8i donanım olarak çok iyi (kamera dışında), malzeme kalitesi olarak çok iyi, pil olarak çok iyi, performans olarak çok iyi bir tableti giriş seviyesi fiyatına alabiliyorsun. Bilindik marka diye dandik giriş seviyesi samsung tableti almak daha mı mantıklı.
    Gerçi şimdi alternatifler çoğaldı ama a8i 300 liraya hala iyi bir seçenek.

• rupit R kullanıcısına yanıt
    Üstat 299 TL çok ciddi bir fiyat, wifi falan çok uzak mesafede değilse kaçırma derim
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.