Şimdi Ara

reeder a10ix windowstan android dönemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Reeder a10ix (air değil) tablete mirek190 v7 ile bios yükleyip ardindan windows 8.1 kurdum.

Cihazi androide cevirmek istiyorum suan dual boot olarak calistigi icin suan droidboot mod yerine shell aciliyor :(

mirek190 v7 ile partition yapmaya calisirkentablet dnx moddan cikip droidboot moda girmek yerine direk shell aciyor bu cihaza yeniden androide nasil cevirebilirim

partition.tbl gerekli yere atiyorum ama maalesef basarili olamiyorum:(

• Merhabalar bendede o cihaz var mirek190 kurmak istiyorum. nasıl kurulacağı ile ilgili bilgi verirmisniz. kurmak için stock rom la değiştirmem gerekiyormuş. cihazın stock romunu bulamadım sizde varmı?

• Hocam
    hic bulasmayin derim ben mirek falan hikaye kendi kurumunu reeder whatsapp hattindan isteyince link atiyorlar oradan indiriyorsunuz
    benim makine windowstu bios yanlis yukledimm suan makine acilmiyor bakalim bios chip yeniden programlatmam lazim

he bunrada mirek190 romlar 32 gb lik hep sizin tablet 16 gb ise partition duzeni uymuyorsa ve mirek190 rom yuklemesi yarim kaliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar iyice araştırdım elimde 16gb sorun cikarmayaciginı düşündüğüm bir mirek 190 rom dosyası var.tabletimin wirelesi bozuk o yüzden Windows kurup otg kablo ile wireless kart takacağım.Reeder yazdığımda servise gidin dediler sizde link varsa gönderebilirmisiniz?

A10İX (Air değil)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mirek 190 romlar 32 gb ve 64 gb gore partition ayarlanmis ve 16 gb urune yukleme
    yaparken bu yuzden yarida kaliyor ben denedim acikcasi cep telefonu onarimi yapan birisi olarak hata alacaksiniz diyorum

mirek190 rom
    kurulmayacak hata verecek ancak garip olan su ki hata verdigi halde sadece uefi bios geliyor tablete sonra windows kurmaya calisirken windows 8.1 in tablet icin olan surumunu bulup kurmaniz gerecek lakin ( normal w10 ve w8.1 normal surumlerinde ) tabletin 16 gb nand flash okumuyor yani windows kurarken harddisk gostermeyecek ve kuruluma devam edemeyeceksiniz

tablette otg wifi baglamak mantikli ancak otg + sarj ozeligi yok bu tabletin bunun icin aparat var bende ancak bu tablette calismiyor

• Çok teşekkürler günlerdir arıyordum.bence bu riski almaya değer çünkü şuan hiç bir işe yaramıyor.kura bilirsem buraya yazarım.

• rica ederim kolay gelsin

• Akaan35 A kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    Mirek tom kurabildiniz mi ?

• Hayır ne yazıkki deneyemedim tabletimin açma kapama tuşları olmadığı için dnx moda giremedim.

Ama başka bir tablete ses açma ve kapama tuşlarına bastığım zaman windows or Android seçeneği geliyor. O tablet başkasının olduğu için denemedim ama mirek rom unu kurmadan windows kurulabiliyor Reeder a10ix.

• Akaan35 A kullanıcısına yanıt
    O başka tablete çunku bios yuklenmis daha once yoksa windows android mi sormaz

• Hayır değil 2 tebleti beraber almıştık ve hiç birşey kurulmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.