Şimdi Ara

Reebok deri spor ayakkabı 307 TL. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
6.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şahsi fikrim ve izlenimim, 20 sene önce ki hiçbir ürün şuan aynı kalitede değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim hoşuma gitmedi, rahatsız geldi ve iade ettim

• İndirimde boynerden verdiğim sipariş kaç gündür tedarik sürecinde diyordu bugün otomatik arama geldi, ürün kalite kontrollerinden geçemediği için iptal oldu. Sonraki siparişinizde kullanmanız üzere 15% indirim kodu sms'i atılacak diye. Kod zaten önemsiz ve hala gelmedi, ayakkabıyı da alamamış oldu. Ayakkabı şuydu :

https://www.boyner.com.tr/reebok-lifestyle-ayakkabi-709532

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Şahsi fikrim ve izlenimim, 20 sene önce ki hiçbir ürün şuan aynı kalitede değil.

Lacoste al o zaman fikrin değişecek.

• Hiç lacoste almadım bu güne kadar, al bir tane 20 senede onun değişimini izle diyorsun yani

Pardon 1 tane ayakkabısını almıştım abartısız 2. kez giydikten sonra kapıdan çaldılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngzsnl57 -- 5 Mayıs 2021; 21:8:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Hiç lacoste almadım bu güne kadar, al bir tane 20 senede onun değişimini izle diyorsun yani

Pardon 1 tane ayakkabısını almıştım abartısız 2. kez giydikten sonra kapıdan çaldılar

Ben yeni aldım, hiçte eskiyecek gibi değil, kaliteli uzun yıllar giyecek ayakkabı aldığını anlayacaksın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.