Şimdi Ara

Redmi Note 8 HDMI Görüntü Aktarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Redmi Note 8 (Pro olmayanı) ile telefondan hdmi girişli TV'ye görüntü aktarmak için birisi sadece kablo, ötekisi şu malum arada ince kare kutulu çeviricilerden iki tane aldım ama ikisi de çalışmadı.

Görüntüyü anycast vb kablosuz yöntemlerle de aktarmak istemiyorum çünkü o zaman da Netflixde görüntü aktarımı olmayacak.

Okuduğum kaynaklarda Xiaomi telefonlarda MHL desteği olmadığı için netteki birçok kablonun bu iş için uygun olmayacağı yazmakta ama hangi kablo işimi görür bilemiyorum.

Bu durumda sorunumu nasıl aşarım bana akıl verirseniz memnun olurum...

Not : Aktarımın yapılacağı evde sabit internet yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilalpman -- 21 Mayıs 2021; 10:17:16 >

• Merhaba mayıs 2021 de redmi note 8 telefondan kablolu görüntü aktarma konusu açmışsınız ama yol gösterici bir cevap veren olmamış bende de aynı telefon var ve ben telefondan projeksiyona kablolu görüntü aktarmak istiyorum eğer siz bir yol bulduysanız benimle paylaşırasanız çık sevinirim şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef henüz bir çözüm bulabilmiş değilim @karacareco

Redmi Note 8 için kablosuz dışında bir görüntü aktarım protokolü yok gibi, işin kötüsü kablosuz görüntü aktaran cihazlarda da Netfliz için görüntü aktarımı olmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilalpman -- 21 Mayıs 2021; 10:14:12 >
  • Merhaba bende mhl destekli projeksiyon var hdmi type c dönüştürücü ile kullansam telefondan görüntüyü projeksiyon a verirmi USB portundan denedim telefon um desteklemiyor diye vermedi görüntü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umttprak3 U kullanıcısına yanıt
    MHL destekli olması gereken verici cihaz yani telefom sanıyorum... Yani telefonda mhl desteği olup olmadığı önemli bence burada... 🙄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.