Şimdi Ara

Redmi Note 5 Şarj Sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar redmi note 5 telefonum birden bire yavaş şarj olmaya başladı ampere ile değerleri ölçtüğümde 200 300 mA çıkıyor evdeki diğer cihazlarla farklı kombinasyonlar denedim benim şarj aleti ile başka cihazı şarj ettiğimde 1500 1600 mA arası çıkıyor ama telefonu evden farklı bir yerde şarj ettiğim zaman problem olmuyor. Örneğin Powerbank'ımı şarj edip 2 amper çıkışından telefonu şarj edince problem gözükmüyor genel olarak toplayacak olursak ;

-Evdeki diğer cep telefonlarında ve evin elektrik hattında problem yok.
    -Şarj aleti benim telefon hariç 1500 1600 mA şarj ediyor.
    -Şarj soketinde her hangi bir problem yok.

Sorunun ne olduğunu bulamıyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Muhtemelen şarj kablosu yani aradaki kablonun ömrü bitmiştir. Sürekli satılsın diye ömrü pek uzun değil malesef. Yeni veya sorunsuz kabloyla deneyin.
  • hocam durum ne ne yaptın yaklaşık 6 aydır aynı sorn bende var ama artık illallah ettirdi, eşimde de rn 5 var onda da benden sonra aynı sorun çıktı. bi ara hiç şarj almadı power entegresi değiştirttim, ilk bi kaç gün çözülmiş gübü oldu ama sonrasında yine aynı sorun. evde 3 farklı şarj aleti ve 2 powerbank, var iş yerinde arkadaşların şarj aletleri ve kabloları ile denedim sorun hala var.
  • Usta aynı sorun bende de var, yaklaşık 5 aydır telefon hızlı şarj oluyor görünüyor fakat çok uzun sürede şarj oluyor yani ortalama 2.5 yada 3 saatte anca şarj oluyor, eğer çözüm bulamazsam şarj giriş soketini komple değiştirsem ordan şüpheleniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl olmus fakar çözüme ulastiniz mı? Hizli sarjda 5 sn sarj olup akim kesiyor normal sarjda 300 ma çekiyor cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

1 yıl olmus fakar çözüme ulastiniz mı? Hizli sarjda 5 sn sarj olup akim kesiyor normal sarjda 300 ma çekiyor cihaz.

netten 2 kez daha power entegresi alıp kendim değiştirdim ve sonrasında bezdım yeni telefon aldım.

• Sorunum halen devam ediyor, sadece şarj girişini değiştirdim komple soketi değiştirmedim böyle kullanıyorum çözüm bulamadım usta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.