Şimdi Ara

redmi note 4 vs 4x - samsung sensör , sony sensör - snapdragon biri bana yardımcı olabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normal konuyada yazdım kusura bakmayın arkadaşlar
    benim kafam çok karıştı özür dileyerek soruyorum
    yanlışsam düzeltin
    samsung sensörü olan model sony sensörü olandan daha iyi ? değil mi

birde snapdragon işlemci de samsung sensör var

yani snapdragonlu model her türlü iyi

şimdi ben hepsiburadan sipariş vericem 64 gblik modeli için 4 mü 4x mi alıcam

snapdragonlu almak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung değil sanırım Sony var.... Bunu yazmıştı cepport

• Redmi note 4 veya 4x olsa dahi snapdragon yada mtk işlemci taşıdığını kanıtlamaz bu seçenekler. Size tavsiyem redmi note 4 almanız, benchmark testlerinde 4x den daha önde. Snapdragon konusundan emin olmak isterseniz gittigidiyordan snapdragon olduğunu belirten satışlar var. Hepsiburadadan 4x de 4 de alsanız snapdragon garantisi yok mtk gelebilir, bu arada mtk sanıldığı kadar kötü değil performans olarak snapdragonun önünde, batarya ve yazılım açısından snapdragon önde.
  • hepsiburadadan alıp cepkask tarzinda koruma alicam onun icin hepsiburadadan alicaktim , batarya biraz daha onde benim için , gelen telefonun snapdragon oldup olmadığını acmadan ayirt etmenin bir sansi yok mudur

• quote:

Orijinalden alıntı: grejuva6

hepsiburadadan alıp cepkask tarzinda koruma alicam onun icin hepsiburadadan alicaktim , batarya biraz daha onde benim için , gelen telefonun snapdragon oldup olmadığını acmadan ayirt etmenin bir sansi yok mudur

Var hocam kutusundan anlaşılıyordu, açsanız dahi iade edebilirsiniz diye biliyorum jelatini çıkarmadığınız sürece, tabi önce bir iade koşullarına bakın
  • hepsiburada dan kvk garantili olarak alan var mı ? acaba hiç
    snapdragonlu modeli mi gönderiyorlar yoksa mtk mı
  • https://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_(4x)-8608.php hepsi sp435, gsmarena phonearena androidauthority gibi sitelerden hangi kamera sensörü olduğunu bulabilirsiniz, bu mi6 veya mi5 üst segment olmadıkça, samsung sensör veya sony imx 258 kullanır xiaomi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.