Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.132
Cevap
96
Favori
273.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunu çözmenize sevindim
  • Beyler selamunaleykum. Cihazda şebeke gözükmesine rağmen internet bağlantısı yok diyor. Nete şebeke üzerinden baglanamıyorum. Bu sorunu yaşayan oldumu. Cihaz yurt dışı kayıtlı bu arada.
  • Selcuk60 S kullanıcısına yanıt

ttnet kullanıyorrum ben (mobilde) uygulamasında hat degerlerını sıfırla gıbı bır secenek var onu uygulayarak bundan kurtulmustum

• hyperos rom/root atmak mantıklı mı yapan var mı

• berofero kullanıcısına yanıt

Dostum, yüklersen eğer, Xposed ve root atılıyor mu, çalışıyor mu söylersen sevinirim.

• HaYTo kullanıcısına yanıt

bu hafta uygun bir zamanda denemeyi planlıyorum haber veririm

• Merhaba arkadaslar redmi note 10 pronun bataryasi pek tatmin edici degil telefonum imei kayitli android 14 ve miu 14.02 surumunde. Acaba deji batarya alip deneyen oldumu? 650 tl gibi fiyat istiyorlar. Ya da cihazin yaziliminin surumunumu dusurmeliyim ona da 300 tl istiyorlar. Surumu dusurecek arkadas pek bi fark yok demisti. 14.02 den surum dusuren arkadaslar varmi varsa hangi surume dusurduler.?Arada kaldim yardimci olabilecek arkadaslar varmi? Simdiden tesekkur ederim.
  • afyonlu1977 A kullanıcısına yanıt

Telefon bataryasında bende hiç sorun olmadı. Kullanım süresi bana 1 gün yetiyor, ama bu tabii ki kişinin kullanımına göre değişir. Batarya ömrünü tamamlamıştır belki de.

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]
    Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]

• HaYTo kullanıcısına yanıt
    Cihazi alali 15 ay civari oldu ve bazi kullanicilarda bataryadan rahatsiz. 15 ayda batarya eskirmi bilemedim. Bir de telefonu ara ara kullandim yani 15 ayda belki 7 ay falan. Bende oyun oynamam gunluk standart bi kullaniciyim arastirma yapiyorum
  • afyonlu1977 A kullanıcısına yanıt
    Yazılım düşürmeye 300 tl mi istiyorlar 😵‍💫 taş çatlasa 20 dk sürecek bişey
  • Gelen sms lerin yazı boyutu ayarını nerden yapıyoruz çok büyük yazılar
  • atisaca A kullanıcısına yanıt

ayarlardan metin boyutu yaz. çıkan sonuçtan sarı simgeli olana bas

• potti34 P kullanıcısına yanıt

Ordan boyutu küçüktünce büyün yazılar çok küçülüyor o zaman.

• Merhabalar arkadaşlar bunda hayalet ekran sorunu var mi
    Bende hayalet ekran oluştu
  • Selahattin2626 S kullanıcısına yanıt

evet hayalet ekran sorunu var. Yüksek parlıkta ekranda aynı görüntü uzun sure sabit kalırsa hayalet ekran oluyor. Özellikle üst bar yani saat, şarj, bildirim barında oluşuyor

• teyubesk39 kullanıcısına yanıt

Aşağı tarafta ve ekranın sol tarafında var şimdilik 4.5 saat oldu gitmedi kaldı öyle

• Selahattin2626 S kullanıcısına yanıt

bi sefer oluşunca gitmesi zor hocam. Youtubeda 30dk lık renkli ekran videoları var, son ayar parlaklıkta bi kaç kez arka arkaya onu açıp deneyebilirsin ama bende işe yaramadı

• Daha önce cihazı hiç güncellemedim. Şimdi kapatıp açınca kullanıcı sözleşmesi güncellemesi olduguna dair ileti geldi ekranda ve onayladım. "yetki verildi" dedi. Nedir bu sözleşme güncellemesi? Bilgisi olan var mı? Ekran görüntüsü almadım.
  • Arkadaşlar şu kilit ekranında "rahatsız etme" modu açıkken "Rahatsız etme modu aktif" bildirimi geliyor ve yanında "Kapat" seçeneği var. Bu bildirimi nasıl kökünden iptal edebilirim? Benden başka herhangi bir ekrana dokunup onu kapatabiliyor bu çok saçma.

Bir de mümkünse bu modu özelleştirmenin bir yolu yok mu eski Xiaomi telefonumda Whatsapp'tan falan tanıdığım kişiler mesaj atınca bildirim gelirde, bu telefonda bu modda onu yapmıyor.

• Bu telefonu bir sene kullandım, hiç memnun kalmadım. Telefonun yazılımının içinde reklam var, şaka gibi. İnterneti açmayadurun, saçma sapan uygulamaların reklamları geliyor. Kilit ekranında bile saçma sapan reklamlar var.
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.