Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar surum.olaral sarji en iyi olan surum hangisi? İmei yazilim kayitli cihazim 14.0.2 de su anda ve sarji ne yaptiysam az gidiyor? Tavsiye ve yardimlarinizi rica ediyorum.
  • şuanda resmi türkiye distrübütörlü cihazlar 14.08 sürümünde güç tasarruf modunda baya bir süre iş görüyor

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

benim tr cihaz global sürüm hala 14.0.2'de kaldı aylardır

• SezerBulutt S kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde pil durumu nasil? Bende biraz hizli bitiyor oyun oynamama ragmen.

o zaman bölgeyi hollanda seçin deneyin güncellemeyi belki değişir bende 14.08

Benim telefon da 14.02 de kaldı. 14.08 gelmedi hiç. Tr hepsiburadadan distribütör garantili almıştım hatta. Bölgeyi hollanda yap kapat aç dediler. Bi işe yaramadı.

Ama şu an batarya sağlığı %80 olarak gözüküyor. Akşamı çıkarmamaya başladı telefon. Can sıkıcı bi durum. Ki 0 oyun, 0 youtube yani. Birkaç tane öğretmenlik uygulaması ile arada bir twitter ve telefon konuşmaları sadece. Ona rağmen pil çok çabuk tükeniyor son 1 aydır.

Hocam sizin ekran suresi nasil?
  • afyonlu1977 A kullanıcısına yanıt

ekran süresi olarak göstermiyor artık telefon ama bekleme süresi olarak 120 saati geçtiği oluyor

Hocam Eski surume kiyasla sizce nasil? Yani arada ciddi fark varmi?

telefonu ilk aldığım zaman üzerinde 14.02 sürüm vardı telefonumu amazon dan aldım bunu da belirteyim, batarya süresi ilk aldığımda o kadar kötüydü kü anlatamam, sonra forumlarda vs... optimize etmek için bazı şeyler yaptım çok güzel oldu hem bekleme süresi hemde ekran süresi, 14.02 sürümünden sonra ekran süresi görterimini kaldırmışlar bilginize o yüzden göremiyorsunuz sadece bekleme süresini gösteriyor

Tesekkurler sagolun.

pil durumundan ben de memnun değilim hocam. mobilde olan işlerimin neredeyse yarısını tabletten hallediyorum ona rağmen telefonun şarjı 1 günü anca çıkarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

o zaman bölgeyi hollanda seçin deneyin güncellemeyi belki değişir bende 14.08

şimdi bölgeyi hollanda yaptım hocam yine güncelleme gelmedi.

Problem belki hyperos guncellemesinde duzelir diye bekliyorum telefon imei kayitli oldugundan guncelleme sifirlama yapamiyorum o yuzden mecburen en iyisi surum ya da yazilimi bulup ona gore guncelleyip tekrar imei attirmayi dusunuyorum.
  • LEAME kullanıcısına yanıt

ben de aynı şekilde hepsiburada üzerinden aldım xiaomi Türkiye garantili. batarya sağlığını 3. parti yazılımlarla mı ölçüyorsunuz hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SezerBulutt -- 23 Şubat 2024; 14:28:43 >

tablette hyperos güncellemesi aldım ben. batarya performansında biraz iyileşme oldu. umarım bizim telefonları da toparlar biraz.

evet hocam accubattery programını kullanıyorum. 1 haftadan sonra sağlıklı sonuç vermeye başlıyor.

• arkadaşlar benim cihaz uykudayken açıyorum ama ana ekran gecikmeli geliyor. ekranda ufak bir simge dönüp duruyor ve en iyi 5 sn sonra uygulamalar görünüyor. bunun nedeni nedir acaba? Ayrıca artık şarjım da çok hızlı tükeniyor. Bunun da bir ayarı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunluyasir -- 2 Mart 2024; 22:47:21 >
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.