Şimdi Ara

Redmi 10c 4/64 vs Vivo Y22S 4/64 vs Poco C40 4/64 vs GM 22

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Valideye sıfır telefon almak istiyorum. Sosyal medya kullanıcısı. Basit oyunlar oynar(Candcrash, bilgi yarışmaları, bulmacalar gibi). Bu 4 telefon arasında kararsız kaldım. Bütçe max 4.600.Ben biraz araştırdım. Aşağıda saydıklarım içerisinden yada bunların haricinde başka önereceğiniz bir telefon varmı?

Redmi 10c 4/64

Vivo Y22S 4/64

Poco C40 4/64

General Mobile GM 22 Plus

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ediz_mercan -- 9 Şubat 2023; 3:16:21 >

• Vivo Y22S çünkü 90hz, nfc ve güç tuşundan parmak izi okuyucu gibi artıları var diğer cihazlara göre.

www.gsmarena.com
    vivo Y22s - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/vivo_y22s-11809.php
  • Çok teşekkür ederim.

Son bir sorum olacak;

Vivo y22s ile Redmi 10c arasında 200 TL fiyat farkı var (Vivo daha pahalı). Değer mi bu fark için Vivo almak ?

• Guncelleme derdin yoksa gm22 plus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poco c40 aldım kullanıyorum, ekran devasa büyük ve telefon ağır. iphone 15 pro max gibi düşün, taşımak zor, tek elle kullanmak da cok zor, devamlı iki elle kullanmak lazım. performansı beni üzüyor, 6-7 uygulama çalışırken kamera açıp foto falan çekersen ağırlaşıyor.

redmi 10c işlemci daha iyi. poco c40 almaktansa 500-1000 tl ekle daha iyisini al. keşke mtk işlemci kullansalarmış poco c40ta

• Gm 22 plus bence

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • forester34 F kullanıcısına yanıt

bende dün poco c40 aldım. önceki telefonum y9 prime 2019'du. eski telefona nazaran akıcılığı biraz daha zayıf. ama batarya olarak baya tatmin edici. ekran büyüklüğü youtube tam ekranlarında işe yarıyor. kamerası gündüz güzel çekiyor fakat gece yağlı boya gibi.

• 1000 tl fazla verin daha iyi telefon alın arkadaşlar. youtube facebook gmail twitter instagram veriler yoğunlaştıkca telefon ağırlaşıyor
    En iyisi 1000 tl fazla verip daha iyi işlemcili bir şey almak örneğin redmi 10c

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek elle telefon kullanmayı seviyorsanız bu telefon size göre değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forester34 -- 21 Nisan 2023; 17:35:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-57554940B G kullanıcısına yanıt

C40 daki yetersiz alan sorununu nasıl çözdünüz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.