Şimdi Ara

Reddit Topluluk Tokenleri Kazanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle Redditi bilmeyen vardır diye yazıyorum. Foruma benzeyen milyonlarca kullanıcısı olan bir sosyal medya. Web3 atılımları yapıyorlar. Nft profil resimleri kullanılıyor.

Redditte belirli subredditlerde yaptığınız paylaşımlara aldığınız oylar karşılığında token kazanıyorsunuz. Bu tokenler genelde Polygon ağında. Çoğu alınıp satılabiliyor şuan. Aynı zamanda tip olarak da hediye edebiliyorsunuz. Aşağıda sıralıyorum ama öncelikle kurduğum topluluk tokenler ve avatar nftler üzerine kurduğum subreddite davetlisiniz.

Genel olarak tokenlerin bilgisini ve fiyatlarını bulabileceğiniz site

rccmarketcap.com
    Live pricing, 24-hour trading volume, market cap and more. | RCC MarketCap
    https://rccmarketcap.com

Bu sıralanan sublarda herhangi bir başlıklta !faucet yazarsanız size başlangıç için bir miktar token verecek. !price yazdığınızda fiyatlar ve !balance komutunu kullandığınızda sahip olduğunuz tokenleri görebiliyorsunuz. Yine topladığınız tokenleri bire bir buçuk gibi oran sunan insanlar oluyor ve öyle değişim yapıp cüzdan adresinize çekebiliyorsunuz. Topladığınız tokenler direk olarak da çekilebilir aynı zamanda. Bunun için !withdraw komutu kullanılıyor. Ve direk blokzincirde işlem yapılıyor.

Bu komutları verirken işlemleri yapan bot arada bir bakım çalışması gerektiriyor ama genelde çalışıyor.

Çekmek için ise Reddit Vault aktif etmeniz gerekli. Reddit Vault, Metamaskın Reddit üzerine eklenmiş halidir. 12 kelimelik anahtar veriyor size kaybetmeyin.

Coneheads - Cone

Bucketheads- Bucket

polyGone- Gone

Godl- Ghat

Plunger Planet - Plungers

Poophead - Poop

Mushroom Planet - Shroom

CryptoCurrency - Moon ---- Arbitrum Nova ağı

Ethtrader - Donut------- Arbitruma Nova'ya geçicek Gnosis'ten

PetPack - Bone

Taco

Bu tarz tokenlerin artacağını düşünüyorum şahsen. Aktif olursanız da çok kolay birikiyor. Ben topluyorum şimdilik sadece ve bu projeler çok erken aşamadalar daha. Eğer sormak istediğiniz bir şey olursa yazabilirsiniz. Açtığım suba beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. master -- 9 Şubat 2024; 13:59:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.