Şimdi Ara

Red Pass Tarifeler Yeni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Red grubu tarifelere guncelleme geldi 10gb 49 tl paket hala acik extra olarak pass adi altinda icerikli paketler geldi. Passlar asagidaki gibi
    Red Pass Tarifeler Yeni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faturasiz vodafone red tarifesi varmi acaba ?
  • Yok biladerim faturasiz red hic olmadi olmaz da freezone da en fazla kafana gore saati var

• 99 liralık tarife bir harika. Türkcell de benzeri olab platinum paketlere göre gayet iyi. Tek eksiği tv programı. Herhangi bir tv uygulaması da olsaydı tadından yenmezdi.

• ByMean kullanıcısına yanıt
    Bütün sosyal medya ve önde gelen müzik, radyo kanalları kotadan düşmeden dinliyosun 15 GB bile yeter bence
  • sitesinde hala eskisi gibi sdaece video pass 2 ay ücretsiz gözüküyor. güncellemedilermi henüz?
  • Hotspot yapıp youtube paketini bilgisayarda kullanabilirmiyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

Hotspot yapıp youtube paketini bilgisayarda kullanabilirmiyiz acaba?

Aynı şeyi bende düşünüyorum Facebook Youtube filan pc de kotadan düşmeden kullanabilirmiyiz acaba 😅

• Kullanilir hocam denemek lazim ama app urlleri farkliysa olmaz herslde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • türkazmi T kullanıcısına yanıt
    ben sim kartı vodafone wifi modeme taktım, telefondan bağlanıp yputube, izlesene.com, spotify ve power app girdim. uzun süre video izleyip müzik dinledim ve kotadan düşmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

ben sim kartı vodafone wifi modeme taktım, telefondan bağlanıp yputube, izlesene.com, spotify ve power app girdim. uzun süre video izleyip müzik dinledim ve kotadan düşmedi.

O şekilde değil de direk telefonu modem olarak bağlarsak da aynı sonucu elde eder miyiz?

• şu videopass paketine izleseneyi koyup twitch koymayan kafayı merak ediyorum. youtube olmazsa olmaz, twitch' de ona yakın durumda ama izlesene nedir, varmıdır kullanan ve oranı nedir. paket kalabalık görünsün diye koyacaklarına koymasalardı da paketin fiyatını 10 tl yapsalardı.

twitch eklensin diye başvuru yaptım. eğer olursa her ay alırım, abonesi olurum. youtube' dan çok onu kullanıyorum, kota korkusuna çamur kalitede izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMean

quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

O şekilde değil de direk telefonu modem olarak bağlarsak da aynı sonucu elde eder miyiz?

Sayın hocam bu durum çok önemli ben bu interneti sadece telefonda kullanabileceksem hiç bir işime yaramaz. kotadan düşmemesini filan geçtim gerekirse düşsün ama bilgisayarda da kullanabilmeliyim. Nasıl netleştiririz bu durumu acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.