Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION + MASS EFFECT 2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
6.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yexer

elfen lied oyunları sen mi alıyorsun ?

evet o alacak
  • Evet ben alacağım şu bakım tamamlanırsa tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elfen Lied

Evet ben alacağım şu bakım tamamlanırsa tabi.

hocam o bakım pcden doalyı ps3ten alsana sen hocam al sonra parayı yatıranlara dağıt ps3ten yeni user aç ve kayıt ol bu kadar basit
  • evet aylardır ben ps3 aldığımdan beri pc den hesap alınamıyordu sürekli bakım var deniliyor. o yüzden ps3 ten almak gerekiyor hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yexer -- 15 Kasım 2011; 19:36:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yexer

evet aylardır ben ps3 aldığımdan beri pc den hesap alınamıyordu sürekli bakım var deniliyor. o yüzden ps3 ten almak gerekiyor hesabı.

evet artık pcden hesapp alınamıycak
  • Biliyorum hocam oradan alacağım zatende Playstation'da da hata veriyor aynı hatayı şuan yoğunluktanda olabilir deniyorum vakit buldukça.
  • ilginç gerçekten, nasıl bir abanma varsa artık :)
  • quote:

Biliyorum hocam oradan alacağım zatende Playstation'da da hata veriyor aynı hatayı şuan yoğunluktanda olabilir deniyorum vakit buldukça.

hocam soyle yap bak gowcollection2@hotmail.com diye hotmail aç ve şifreyi de kendin koy
  • AC brotherhood a yaz beni.
  • quote:

Biliyorum hocam oradan alacağım zatende Playstation'da da hata veriyor aynı hatayı şuan yoğunluktanda olabilir deniyorum vakit buldukça.

oldu mu hocam
  • Mailler hazır arkadaşlar, zaten havaleyi yarın geçebilir büyük çoğunluk sanırım yarın bilgileriniz elinizde olur merak etmeyin.
  • quote:

Mailler hazır arkadaşlar, zaten havaleyi yarın geçebilir büyük çoğunluk sanırım yarın bilgileriniz elinizde olur merak etmeyin.

hocam sen psnyi alda içiiz rahat olsun ayrıca butun odemelerin yatmasını bekleme sen oyunu indir odemeyii yapana ver yoksa kotu şeyler olabilir
  • quote:

hocam ps3 den alabilirsin üyelik sanırım orda vermıyodu hata
  • Slmlar BF3 için benide yazarmısın bu anı bekliyordum :)
  • arkadaşlar joe black e ben kefilim gerçi bende cok kıdemli sayılmam ama günlerdir başımızın etini yiyordu biz grupta bi kardeşili çıkaramadık
  • bu arada joe black ve ben ps3+30 grubu üyeleriyiz belki duymuşluğunuz vardır :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghoose

arkadaşlar joe black e ben kefilim gerçi bende cok kıdemli sayılmam ama günlerdir başımızın etini yiyordu biz grupta bi kardeşili çıkaramadık

Arkadaşın başka üye ismi var mıdır? Tek mesajı görünüyor çünkü oda bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elfen Lied -- 15 Kasım 2011; 20:25:27 >
  • Gow Collection lazım bir arkadaşa.

Fiyatı belirtip beni de ekleyin.

tolgatunalı arkadaş bana referans olacaktır.

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napsagki

Gow Collection lazım bir arkadaşa.

Fiyatı belirtip beni de ekleyin.

tolgatunalı arkadaş bana referans olacaktır.

Selamlar

olurum tabi hocam
  • Grub doldu gow collectıonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 15 Kasım 2011; 20:41:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.