Şimdi Ara

Red Dead Redemption (KOVBOY KONU ) (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.852
Cevap
15
Favori
259.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyun ps4e gelmicekmi haber falan yokmu hiç?ps3te oyanayan kimse kalmadı sanırım online harita bomboş :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canoo -- 22 Şubat 2016; 14:11:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlamsız yere konsol'dan nefret eden
    konsolcuların zaten birer pc sahibi olduğunu farkında olmayan ilginç pc fanboyları bu oyunu hâlâ oynayamıyor değil mi arkadaşlar?

bu saatten sonra da çıkmaz herhalde?
  • oyunu ilk defa bugün oynadım yalan yok bayağı hoşuma gitti uzun zamandır oynicam oynicam bu güne kısmetmiş :D en son yeni oyunun haritası sızdırılmıştı ama e3 de falanda gösterilmedi
  • Oyun indirimdeydi. Ben de aldım. 640p galiba ama grafikleri gözüme batmadı. Heryer doğal ortam. GTA'da şehirden sonra müthiş oldu. Severim böyle yerleri. At sürmek çok keyifli. Oyun bildiğin GTA mekanikler vs. Güzel oyun. Daha 15-20 dakika oynadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 için remastered gelebilir diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

PS4 için remastered gelebilir diyorlar.

o kaliteli görseller sızmış onları diyorsun herhalde ama rdr2 için de olabilir diyorlar o resimler hatta 7 eylülde playstaion 'in gösteriminde tanıtabilir diyenler de vardı
  • Abi ne oyundu be..

• Bu oyunda ana görev yapıp meksikayı açtgnda çalan bi şarkı vardı far away diye o sahneyi hiç unutmam. Güneş batarken dağdan iniyodum atla alttan gitarla bi girdi offf off hala tüylerim diken diken olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

PS4 için remastered gelebilir diyorlar.

o kaliteli görseller sızmış onları diyorsun herhalde ama rdr2 için de olabilir diyorlar o resimler hatta 7 eylülde playstaion 'in gösteriminde tanıtabilir diyenler de vardı

RDR2 de gelse,remasteredda gelse güzel olur.

• Oyunun ilk başları hiç hoşuma gitmemişti bu yüzden bırakmıştım. Bu günlerde biraz devam edeyim dedim oyun Meksika'ya geçti ve coştu.

Oyunu bırakamıyorum. Saatlerce oynuyorum. En son Black Flag oynarken bu kadar zevk almıştım.

Bence konsollara özel çıkan en sağlam oyun. Uncharted falan bu kadar zevkli değil.

• Ben de başlamayı düşünüyorum ama online durumu Nasıl acaba bilgisi olan var mı?

• Ps4 de remastered cikarmi beyler? Xbox 360a alip oynamak istemiyorum simdi. Os4 de cikarsa alip oynarim remastered version.

• Oyun ps4 ve pc de oynanabiliyormuş Ps now sayesinde deneyen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her oyuna remestared çıktı şu oyuna çıkamadı, grafik takıntım OLMAMASINA rağmen b.ktan grafiklerinden ötürü PS3'te bitirmek bir türlü nasip olmamıştı...
  • şu oyunla ilgili gecmis yorumlari okudukça o yıllarda niye pc oyuncusuymusum diye kendime kızıyorum

ciddi ciddi pek mu alsam bitirip satarım veya kiralanan mi diye dusunduruyo insana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazz16 -- 29 Mart 2017; 21:7:18 >
  • bu oyunu xbox geriye uyumlulukta 25-30 dk oynayıp beğenmiştim. nasip olmadı oynamaya devam etmek xbox ı satınca. rdr2 yi merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 30 Mart 2017; 10:57:21 >
  • Harika bir oyun, oyunun başında bu nasıl oyun diyorsunuz ama sonrasında bırakmak mümkün değil. :)

• şu oyun ps4'e remastered gelmedi ya ah be rockstar ikinci oyun çıkmadan ilk oyunu tekrar oynasaydık keşke :(
  • 2. oyun cikmadan yıl sonuna doğru remastered gelcek sanirim hocam öyle hatirliyorum ben

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum ama dediğiniz gibi olur umarım.
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.