Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.335
Cevap
22
Favori
64.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldım ben, geldi bugün. PS4 versiyonu göndermiş gerizekalılar. İade sürecinde şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın mağazaya gideceğim bakayım stokta yoksa internetten alacaz mecbur fiyat banada çok ucuz gözüktü yoksa yakın vadade almaya niyetim yoktu.
  • Grafikler tekrar iyilestirilmis yeni guncellemeyle...

• Afonso54 kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesinde stokta görünen iki mağazaya da gittim ikisinde de yok. Yanlış gönderdikleri PS4 versiyonunu iade ettim. Yalan dolanla paraya iki hafta el koymuş oldular işte.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Kafamı karıştırdınız almaktan vazgeçtim herkese mi PS versiyonu gidiyor arkadaş ?
  • Son olarak Idefix'te 250 civarına düşmüştü yine, ben aldım. Arada bakmakta fayda var, güzel indirimler oluyor bu ara kutuluda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satan varsa ulaşabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online beta'dan çıkınca bir deneyelim dedik de oyun değil sanat eseri bu oyun, online da bile film gibi grafikler ve atmosfer var;

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Online beta'dan çıkınca bir deneyelim dedik de oyun değil sanat eseri bu oyun, online da bile film gibi grafikler ve atmosfer var;

Yeniden başladım story moduna grafikler muhteşem 4K HDR özellikle

• Güncellemeden sonra oyunda gözle görülür bulanıklıklar oluyor. Ne yapmam lazım. konsol one x hdr 4k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 3 Haziran 2019; 9:9:5 >
  • en ucuz nereden bulabilirim bu oyunu?
  • Bu oyunun fiyatı bir türlü düşmüyor. Ne yapacağız arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

Bu oyunun fiyatı bir türlü düşmüyor. Ne yapacağız arkadaşlar?
    Rockstar oyunlarının fiyatı öyle kolay kolay düşmez hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

Güncellemeden sonra oyunda gözle görülür bulanıklıklar oluyor. Ne yapmam lazım. konsol one x hdr 4k
    Oyunun ilk çıktığı hali grafik olarak şuan ki halinden daha keskin ve iyiydi gibi geliyo bana.
    Horseshoe kamp sahnesi açılışında gözlerime inanamamıştım..

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Bende ps4 pro da var. Psn'de 180 kusür şu an. Ama ps4'te oynamak da istemiyorum bu oyunu...

• quote:

Bende ps4 pro da var. Psn'de 180 kusür şu an. Ama ps4'te oynamak da istemiyorum bu oyunu...
    Oynama zaten bir bakmışsın konsol yanmış, pro pişmanlıktır.

• quote:

Gerçek 4K HDR bu oyun kesinlikle One X de oynanmalı.

• Valla 2 konsola sahip birisi olarak pek de katılmıyorum. Evet xbox one x donanım olarak ve tasarım olarak daha iyi. Yazılım olarak da. Fakat önemli olan oyunlar. Şu an xbox'u ayakta tutan şey bence gamepass. Psn store'da sürekli kaliteli oyunlar indirimde oluyor. Xbox oyunlarının fiyatları çok uçuk.

Şu an psn store'da gta 5 49 lira. Rdr 179 lira. Xboxta ise bu oyunlar sırasıyla 193,75 ve 566 lira.

Ps bir oyun konsolu olarak hakkını daha çok veriyor şu an. Ayrıca exlusive'leri de gayet kaliteli. Sadece xbox one x sahibi olsaydım konsolu satıp ps4 alırdım.

Rdr2 için kod satılıyormuş internette. Öyle almayı düşünüyorum artık. Önerdiğiniz bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 7 Ağustos 2019; 18:58:52 >
  • jvcjvc kullanıcısına yanıt
    Kimse store dan oyun almıyor. Mtc den alıp kardeşlik yaparsan psn den bile daha ucuza oynarsın xbox da. İşi bileceksin, daha öğreneceğin çok şey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 7 Ağustos 2019; 21:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Kimse store dan oyun almıyor. Mtc den alıp kardeşlik yaparsan psn den bile daha ucuza oynarsın xbox da. İşi bileceksin, daha öğreneceğin çok şey var.
    hocam vpn globali mi seçiyoruz yoksa amerikayı mı? ikisinin de fiyatları aynı.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.