Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 - REHBER- YARDIMLAŞMA KONUSU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
45
Favori
66.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli arkadaşlarım bir sorunum var ve bu sorunu bir türlü çözemedim.

Hariyatı açtığımızda bir göreve veya bir noktayı X'le işaretleyince kırmızı bir görev yerine kadar bir şerit oluşuyor ya. İşte o bende oluşmuyor.
    Oyunu kapatıp açtım ama bir türlü olmadı. Görev yerine tamamiyle kendim gitmem gerekiyor ve bazen dağa taşa çıkıyorum yanlış yerlere.

O rotayı gösteren kırmızı şerit göreve tıkladığım zaman bir türlü çıkmıyor. Nasıl aşabilirim bu sorunu.

Benden başka bu sorunu yaşayan görmedim oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat.1907

Dün baya bir denedim şu sınırsız altın olayını yok yapamadım sonra dedim ki ben burda bu altınları kasacağıma yoldan geçen birini soyarım sonuçta oyunun amacı bu değilmi yada bir eve girer araştırır ne var ne yok alırım parayı kasınca oyundan tad kalmaz soğurum diye vazgeçtim ama define okan yerlere gidip altınları alıcam o ayrı mevzu 😁

Alıntıları Göster
    Orda taktik var oyunu baga sokuyosun 30 adet altın alıp trene binip başka bir yere gidip satıyon altını 15 bin dolar kazanıyon miss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iki tane sorum var.

1- Bu hazineleri nasıl bulabiliriz.Youtube'dan yapmak istemiyorum.Haritada resim olarak gösteriyor fakat ben onun hangi bölgede olduğunu nasıl bilicem?

2-Oyunda boş bir arazideyken fast travel yapmanın yolu yok mu? İlk oyunda kamp yaptığımız gibi fast travel yapabiliyorduk.Bunda sadece Arthur'un çadırından yapabiliyoruz.Ya da tren bileti almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edward Kenway

Arkadaşlar iki tane sorum var.

1- Bu hazineleri nasıl bulabiliriz.Youtube'dan yapmak istemiyorum.Haritada resim olarak gösteriyor fakat ben onun hangi bölgede olduğunu nasıl bilicem?

2-Oyunda boş bir arazideyken fast travel yapmanın yolu yok mu? İlk oyunda kamp yaptığımız gibi fast travel yapabiliyorduk.Bunda sadece Arthur'un çadırından yapabiliyoruz.Ya da tren bileti almak lazım.
    1- Hazineleri zor bulursun youtube'den izlemen gerekiyor.
    2- Boş arazideyken fast travel imkanın yok. Evine gidip çadırdan yapman gerekiyor. Yoldayken en yakın tren istasyonuna gidersin. Ama ben pek fast travel delisi değilim çünkü yolda o kadar şey çıkıyor ki acayip aksiyonlu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

Zevk meselesi yapmak zorunda değilsin . Arzu eden yapar .

Hayır ben yapmam zaten de sadece mantığını anlamaya çalışıyorum böylece soruma cevap bulabilirim. Oyun cıkalı sadece 4 gün oldu, 4 gün de hileye başvuran birisi bence oyunu severek değil zorlayarak oynuyordur. Sonucta oyunları zevk için oynuyoruz, zorlayarak oynamanın mantıgı yok. Ama siz diyorsanız yok ben cok zevk alıyorum ama para kasmakla uğraşamam diye doğrudur, siz bilirsiniz, ben cevabını öğrenmiş olurum.

Alıntıları Göster
    Parasızlıktan çok süründüm oyunda ana görev yapmadığım ve para kazanamadığım için.. İstediğimi alamıyordum, sonra bu gold olayını gördüm youtube'da yaptım. Sonra baktım oyunun hiç zevki kalmadı, gittim tüm parayı üstümden yok ettim. (Kamp'a bağışladım, başka bir yolunu bulamadım parayı yok etmenin)

İnan dediğin gibi bu oyunda paran olursa zevk verecek etken kalmıyor oyunda.. Oyunun amacı zaten soygun yapmak, evlere girmek vs.

Oyun böyle çok daha keyifli. Tırnaklarınla kazanınca...

• Ben garip bir kowboyum. Fazla para bizi bozar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Değerli arkadaşlarım bir sorunum var ve bu sorunu bir türlü çözemedim.

Hariyatı açtığımızda bir göreve veya bir noktayı X'le işaretleyince kırmızı bir görev yerine kadar bir şerit oluşuyor ya. İşte o bende oluşmuyor.
    Oyunu kapatıp açtım ama bir türlü olmadı. Görev yerine tamamiyle kendim gitmem gerekiyor ve bazen dağa taşa çıkıyorum yanlış yerlere.

O rotayı gösteren kırmızı şerit göreve tıkladığım zaman bir türlü çıkmıyor. Nasıl aşabilirim bu sorunu.

Benden başka bu sorunu yaşayan görmedim oyunda.
    Mini map seçiminizden olabilir mi acaba ? Çünkü 3 tane minmap seçim hakkı var bir klasık GTA daki gibi diğeri küçük birde minimapsiz.

Yada telefonunuza RDR2 resmi uygulamasını indirip oradan işaretleyin

• Arkadaşlar oyunda ev satın alma var mı ben göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: enevre

1- Hazineleri zor bulursun youtube'den izlemen gerekiyor.
    2- Boş arazideyken fast travel imkanın yok. Evine gidip çadırdan yapman gerekiyor. Yoldayken en yakın tren istasyonuna gidersin. Ama ben pek fast travel delisi değilim çünkü yolda o kadar şey çıkıyor ki acayip aksiyonlu oluyor.

Alıntıları Göster
    Bulanlar uzaylimi hazineyi bizde buluruz kolaya alisirsaniz hemen pes ederseniz bulamazsiniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 30 Ekim 2018; 17:33:3 >
  • Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan “gps routing” aktif edin. Haritada isaretlediginiz noktaya atiniz sizi otomatik goturecek.👍🏻

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsanevi ayı postunu kampamı götüreyim kasabamı satayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

Ayarlardan “gps routing” aktif edin. Haritada isaretlediginiz noktaya atiniz sizi otomatik goturecek.👍🏻
    Sen varya adamın kaymağısın. Allah razı olsun dile benden ne dilersen.
  • Faydali bir konu olmus tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Sen varya adamın kaymağısın. Allah razı olsun dile benden ne dilersen.

Alıntıları Göster
    o ayar nasıl kapanmış sende ki
  • beyaz ikonlu yan görevlere oyun tamamen bittikten sonra gitmeye başladım

adamlar tüm diyalogları değiştirmiş

inanılmaz

• Sai6 S kullanıcısına yanıt
    trapper'a sat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sai6

Efsanevi ayı postunu kampamı götüreyim kasabamı satayım
    Delikanlı kovboy kasabasını satmaz.
  • Beyler kamp'a gelince sağ tarafta ikonlar var beyaz sarı kırmızı bunların hangisi iyi yahu biri açıklayabilir mi
  • uygulamadaki rehberi ben de satın aldım

atların yerini merak eden varsa

RED DEAD REDEMPTION 2 - REHBER- YARDIMLAŞMA KONUSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 30 Ekim 2018; 20:03:27 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.