Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 - REHBER- YARDIMLAŞMA KONUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
120
Cevap
45
Favori
66.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biliniyormu yazıldımı bilmiyorum ama yolda gezerken kamp kuran npc ler var genelde kamp ateşleri dumanları görünüyor onların alanlarına yaklaştınız mı size silah çekiyor(hiç normal karşılayan görmedim) adamı öldürdükten sonra kamp alanındaki eşyaları yakaladıgı avı alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Her zaman en az 1 tane at tekrar canlandırma kiti bulundurun
    Eğer atınızın gözleriniz önünde ölüp gitmesini istemiyorsanız, yanınızda bir at canlandırma kiti bulundurun. General Store’lardan satın alınabilirler. Eğer atınız hasar alırsa, tekrar iyileşmesi için kısıtlı bir zaman oluyor. Kanamadan ölüp gitmeden önce, bu kit sayesinde atınıza sahip çıkabilirsiniz.

Nişan alırken D-Pad’deki sol tuşu, omuz değiştiriyor
    Nişan alırken D-Pad’deki sol tuşa bastığınızda omuz değişiyor. Bu da, daha iyi görüş açısı sağlayabiliyor.
    Hocam bu kitleri aldıktan sonra atımıza nasıl veriyoruz ben mesela tonik almıştım ama bi türlü veremedim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihat.1907 kullanıcısına yanıt
    Atın üstüne binip L1 e basın 3.sekme olan Horse bölümünde tonic çıkacaktır

• konuyu favorilerime ekledim. Teşekkürler.
  • kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim deniyeceğim

• Sizce parasına değer bir oyun mu arkadaşlar. Almayı düşünüyorum ama biraz fiyat düşmesini beklemek istiyorum.
  • KontMontes kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben pes oynayan birisiyim ps4 sadece futbol oynamak amacıyla almıştım lakin bu oyunu uzun zamandır forumdan takip ediyordum pes19 daki saçmalıklar son verdim ve bi anda kendimi rdr2 nin açık dünyasında buldum acayip keyif alıyorum kuruşuna kadar hak ediyor. Ama alıp almamak beklemek size kalmış

• kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben atın üstünde tonicleri vermek için seçemiyorum diğer arthur için olanlar da drink seçeneği çıkıyor ama at için olanlar da çıkmıyor kilitli gibi duruyor ne yapmak gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • At üzerindeyken L3 tuşu ile pat yapabiliyorsunuz. Bunu sık sık yapın bağınız kuvvetlenecektir.

• Eyvallah hocam sağolasın :)
  • Gunslinger görevlerini sırasıyla yapmazssak silah geliştirmeleri vs elde edemiyor muyuz?
  • Çok faydalı bir konu emeğinize sağlık
  • Errand Boy trophysi için tam olarak ne yapmak gerekiyor. 3. bölümede geçtim ama kupayi kaçırdımmı acaba

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    bu oyunda tropy kasan fazla kişi olduğunu sanmıorum
    platinlemek feci zahmetli kanımca
  • Çok güzel bir konu olmuş . Ellerinize sağlık
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Dutch's pipe: Talk to Dutch in front of his tent (can be done in start of ch 2)

*Hosea's novel: Read some books under Hosea's tent and find out he likes to read

*Pearson's naval compass: Start a game of poker, hopefully Pearson will join. Complete one game (Pearson won mine) and he will mention it

*Mary Beth's Fountain Pen: Walk up to her tent, if she is writing in a book, talk to her and she will mention the pen

*Javier's Oelander: After rescuing Sean, Javier will sit at the Domino table and fletch arrowheads. Talk to him and he will ask for some Oleander

*Jack's story book: When you go fishing with Jack (like quest 13), he will mention that he forgot a story book at the previous snowy camp in Ch 1
  • Efsanevi hayvanlar 1 kere çıkıyorsa , derisini taşırken öldüğümüzde kayboluyor, tekrar deriye nasıl ulaşacağız

• yado1907 kullanıcısına yanıt
    Bir kere çıkıyor derken haritada aynı anda tek bir çeşit legendary beast bulunuyor olarak anladım ben şahsen.
  • Gunsmith silahların kilitlerini açmak için ne yapmalı?
  • yado1907 kullanıcısına yanıt
    Hayvani kestiginiz bilgedeki en yakin post officeden kampiniza yamin post office travel olun kampa birakin postu,ben sahsen oyle yaptim.

Legend ayi postu 60 dolar ediyordu bir seyin kraftinda kullaniliyor ama bilmiyorum neyin olduginu.

Bounty gorevine gittigonizde post atin uzerindeyse yakaladigoniz kisiyide ata yukleyemiyorsunuz.kampa birakmaniz faydaniza

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.