Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende olmuyor sadece ufak hayvanları ezersen ve üstünden geçersen olur, yılan görürse de at ürküp kol titrer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • At çok korktuğunda,yüksekten atladığında yolda taş varsa yol düzgün değilse, atladığında vs vs

Titreşim olayı dengeli olmuş vara yoğa titremiyo zati titremesine de gerek yok BENCE zaten ~500 600 kiloluk bir hayvanın üzerinde olduğunu o kadar hissediyosun ki

Animasyonlar harita tasarımı kontroller ve daha nicesi buna büyük etken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Online Ekibimize alımlar devam ediyor

JuggerNaut Red Dead Online Ekibi

• Bende john marston kampta yok beyler. Rockstar bu hatayı düzelteceğini söylemişti oyundaki hikayeyi devam ettirimmi yoksa güncellemeyimi bekliyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 9 Kasım 2018; 16:55:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Üç farklı son var, hangi sonu göreceğini belirliyor.

Alıntıları Göster
    Aldığımız karalar falan değil de onur seviyesi mi etkiliyor hangi sonda bitirceğimizi?

• aoc 144hz 1ms monitorde ps4 slim ile oynadim. pc oyunlarini yuksek fps de oynuyorum ps4 alirken fps konusunda tereddut etmistim fakat pc deki 30fps ile ps4 teki 30fps bana ayni gelmedi. bu benim düşüncem benim hissettigim. simdi cikip " ne alaka hepsi 30 fps " filan demesin kimse pc deki gibi bi takilma yok. tv de hic denemedim . pro da olsa tv de olsa fps 30 lakin dedigim gibi ps4 un 30fps olayi pc ye gore bana farkli geldi. gayet akici oluyor. rahatsiz etmez yani cunku beni rahatsiz etmedi. fakat şunu belirtmek isterim rdr2 de kasabalarda fps düşüşü oluyor ve bunu hissediyorsun. daha buyuk kasaba + gece + yagmur olursa ciddi anlamda fps düşüyor. pro da boyle bir sıkıntı var mi bir bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 9 Kasım 2018; 17:50:42 >
  • Diğer arkadaşların söylediğinin haricinde Challenge ve ya yan görevler için istenen şeylerin yanından geçerken de kolun titrediği oluyor. Mesela kamptaki Ms. Grimshaw oyunun başında bizden 2 tür bitki istiyor. Bu bitkilerin olduğu yeri bulursak, bitkinin yanından atla ve ya yürüyerek geçerken kol titreyerek sizi uyarıyor.
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    Onur seviyesini ciddi anlamda etkileyen bazı tercihleri sana bırakıyor oyun ama nihayetinde evet, üç sondan hangisini göreceğini belirliyor.
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    oy oy efso olmuş gerçekten o zaman oluru var ise.
    28 Kasım'a kadar bekleyelim ona göre oyunu almakta yarar var,
    bu oyunun grafikleri muhteşem.
    4 kişi online modunda sürülen oyun yok malesef,umarım doğrudur arkadaşın yazdıkları çok saolun
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    evet hocam oyunun sonunun sonu deyişik sadece ana gidişat ayni. onur olayinada çok kasmayin oyun ilerledikce artiyor veya azaliyor. 2. 3. 4. bölümlerde ne yaparsaniz yapin onur sona kadar dayanmaz. önemli olan 6.chapter onur ortalarda olsa bile 6.chapterde sona kadar dayanabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Legend of the East outfitini nihayet açtım.

Challengelar konusunda yardımcı olabilirim takıldığınız yer olursa.

explorer challenge 7’de kaldı benim

yapılabilecek tüm hazine haritalarını yapıp bitirdim

hazine sayılan başka ne var ki acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    byvolcan kullanıcısına yanıt
    Sağolun cevaplar için.

• zugu kullanıcısına yanıt

Onu bacağı olmayan bir elemana yardım ediyordun ya ondan alıyorsun.
  • Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Herbalist 2 de farkli tipte berry ye diyor ama bende suan 1 gozukuyor diger turleri bulamadim sanirsam saymiyor cunku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahincopy

oy oy efso olmuş gerçekten o zaman oluru var ise.
    28 Kasım'a kadar bekleyelim ona göre oyunu almakta yarar var,
    bu oyunun grafikleri muhteşem.
    4 kişi online modunda sürülen oyun yok malesef,umarım doğrudur arkadaşın yazdıkları çok saolun
    online ps4 e daha erken cikacak deniliodu 28 kasimda ps4 emi cikacak yoksa her 2 konsolodami?

• Arthur Morgan'ı John Marston'dan daha çok sevdim üzüldüm adam ölünce sonrasında oyunu bıraktım oyunu bitirip John Marstonla oynamak içimden gelmiyor Rockstar burada sıçmış resmen johnla oynarken hep arthur çıkacak bir yerlerden diye bekledim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nefes123 kullanıcısına yanıt
    John Marston ilk oyunun ana karakteri hocam. bu oyun ilk oyunun öncesini anlatiyor. 2oyun arasinda çok guzel bir bağ kurmuş rockstar. johnun hayatinida görmüş olduk yani

• byvolcan kullanıcısına yanıt

ilk oyunu bitirdim zaten mesele arthur morgan'a alıştırdıktan sonra öldürmek neyin kafası
  • Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Kimse görmüyor diye herkesi öldür o zaman onurlu onurlu gez
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.