Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PS5 geriye uyumluluk olursa sadece PS4 oyunlarını çalıştırır. PS3 çok zor bu adamların PS Now'u var sanmıyorum geleceğini ama rekabet açısından isterim keşke gelse.

Benim tek korkum gelecek nesil konsolun soğutmasının kötü olması böyle bir şey yapmazlar umarım sağlam soğutması şart yaz ayları cayır cayır yanıyor kışın hadi biraz daha iyi hafif çalışıyor ama yazın çare bulunmuyor. Xbox One S ve X bu konuda çok daha iyi maalesef Microsoft bu konuda çok çabalamış.

Ayrıca birde Jet kasa mantığı kalksın artık. Slim olsun cihazlar o ne öyle hayvan gibi. PRO hele hayvan gibi ağır. One X'e bakıyorum S'den bile incecik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreGame

Röportajda Mustafa Yiğit Rockstarın neden 369 a çektiğini anlamadık demişti.Bizde soruyoruz falan diyordu.Belki bir ümit Ps Tr den atak gelmiştir ve düşmüştür fiyatı.
    atak geldigini düşünmüyorum satamayınca düşürmüşlerdir
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Keşke ps5 geriye uyumlu olsa. Bende direk pro yu satıp alırım. Ama yok derlerse o zaman ki duruma göre beklerim. Ps4'ü, 3 yıl sonra aldım. Ps5 de 2-3 sene içinde alırım.

Şimdi yine büyük konuşmayayım. Adamlar müthiş çıkış oyunları ile gelir, o zaman beklemeden alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi önsipariş geçsek parayı çekecek mi yoksa kaydedip kartı son 2 gün mü para çekecek karttan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Direk çekiyor

• Teşekkürler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aktroll pesci09 sen de mi alacaksın bu oyunu üstelik tele ile?
  • Oynamacalar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka maka az kaldı. Spidey biter takasla bunu alır seneyi kapatırız. Sonra Resident 2 remake ve Dmc 5 ile 2019'a merhaba.

• Fiyatlara o kadar tepki koydunuz almayacagiz dediniz zaman azaldikça heyecan yaptınız ön sipariş den bahsediyorsunuz ..valla pes.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Fiyatlara o kadar tepki koydunuz almayacagiz dediniz zaman azaldikça heyecan yaptınız ön sipariş den bahsediyorsunuz ..valla pes.
    Tr psnden aldıklarını sanmıyorum bekleyenlerin. Us psn veya Endoya yönelmişlerdir muhtemelen. Bende Us psn den alacağım.
  • Ben usa psnden ön sipariş geçtim. Nasıl 369dan 299a düşürdüler ama TR PSNde?
    Almayın, daha da düşecek.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Almışlar dillerine bir döviz kurunu gidiyorlar. Bütün suç döviz kurunda biz masumuz ayakları. Tamam dövizin durumununda ciddi bir etkisi var ama bu heriflerde iş güzarlık yapıyor. Biraz daha tepki gelirse 30-40 lira düşer rahat fiyat.

• Yok oyun cikana kadar gameplay göremeyeceğiz...Vay arkadaş ya

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Yok oyun cikana kadar gameplay göremeyeceğiz...Vay arkadaş ya
    Rockstar işte adamlar çizgilerini bozmuyor. Çıkmasına 3.5 ay kalmış ama bi tane gameplay yok. Öbür tarafta Days Gone a bakıyorsun 2019 da çıkacak ama gameplayden gına geldi.

• bugün bully scholarship edition oynamaya başladım. Rockstarın 2006 yılında yapmış olduğu bir oyun, liseli açık dünya oyunu diyebiliriz
    Üstünden 12 yıl geçmiş, hala zevkle oynatıyor kendini. Rockstar gerçekten her yapımında kendine hayran ettiriyor. Şahsen gameplay yayınlamaları konusunda çok bir isteğim yok. Acele etmeyelim, elbette gelir. Bence önsiparişler yavaşladığı zaman gameplay yayınlayabilirler.
  • asus1981 kullanıcısına yanıt
    oyununa güvenen adam böyle yapar. yok satacak kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Rockstar işte adamlar çizgilerini bozmuyor. Çıkmasına 3.5 ay kalmış ama bi tane gameplay yok. Öbür tarafta Days Gone a bakıyorsun 2019 da çıkacak ama gameplayden gına geldi.

Alıntıları Göster
    Aynen...Days gone için birsey diyemem ama Rdr efsanesi kesinlikle devam edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

oyununa güvenen adam böyle yapar. yok satacak kesin.
    Katiliyorum ama kendi oyuncu kitlesini üzüyor ...Ne var şöylebir 3 dakikalık gameplay görsek. ..Tamam güven baska birsey ama Oyuncu kitlesini de bir nebze düşünmek gerekir bence

• asus1981 kullanıcısına yanıt
    Milyar dolarları 1 oyunla kaldırınca böyle oluyor demek ki. Millette aşırı bir açlık mı meydana getiriyor bilmiyorum vardır bildikleri. Kimse de küsüp alamamazlık yapmıyor

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.