Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Biliyorum, onun gibi uyguna gelir belki demek istemiştim. %10 ihtimal bile yok ama umut ediyor insan hocam.
  • Selam. Ben şuan ukrayna dayim. Vpn falan uğraşmadan direkt uygun fiyata alabilir miyim acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KashmiriaN kullanıcısına yanıt
    alırsın
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
    launcheri kapa aç oyun gelmiştir büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

launcheri kapa aç oyun gelmiştir büyük ihtimal
    Yok hocam anlamsız şekilde launcheri bir kaç kez kapatıp açtıktan sonra dur bidaha satın alayım dedim bütün satın alım işlemini bir kez daha yaptım bu kez para kesmedi ancak oyun eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Biliyorum, onun gibi uyguna gelir belki demek istemiştim. %10 ihtimal bile yok ama umut ediyor insan hocam.
    Belli olmaz.. Olur mu olur.. Steam'in fiyat hatasıyla çıkarması olasılıkla dahilinde. Daha önce yapmadığı bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

atarsa 19 atmazsa
    valla daha çok var keşke bf gibi origin access tarzı bir üyelik ilave olarak alanlara 1 hafta önceden açılsada lvl kassak!!

150 gb diye duydum forumlarda kaplayacağı yer oyunun.

gtx 1070 ftw ile akarız artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gentlement39 -- 15 Ekim 2019; 18:6:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp0Oky

Olur. Discord adım: Sp00ky#3819
    server linki atar mısın? pm ile
  • Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    rdr 2 için bi serverde bulunmuyorum şu an eğer varsa discord serveri olan atsın buraya toplanalım orda.
  • sp0Oky kullanıcısına yanıt
    Özelden atabilirim.
  • Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    Geçmiyor hocam.Sanki gelmiyor gibi o gün.Keşke bir tanecik te trailer yayınlasalar.
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    tezkere günü sayar gibi tarih sayıyoruz neyse yarını saymazsak #şafak 19

• Forumda sorunlar bitmediği için
    https://media0.giphy.com/media/pOTHNosuAugmSO77d8/giphy.gif?cid=790b7611c2a6cb524342f5fd1e1dae96e2307471ab90a533&rid=giphy.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Ekim 2019; 19:43:45 >
  • steam 1 ay sonra çıkacak.epic games rekabet amacıyla böyle bir şey yaptı.Ama steam bunun altında kalmayacak.gears 5 gibi çok daha uygun bir fiyattan çıkarsa şaşmayın.ben bekleyeceğim.zaten vpn olayına bu durumda girilmez.
  • hiç boşuna heveslenmeyin diğer firmalar olsa neyse ama bu rockstar, oyunun kesinlikle 300 liradan aşağı satışa çıkmasına izin vermeyecektir

gears 5 70 euro'ya satılıyor sadece bizim gibi ülkelere kıyak var

zaten epic'in yaptıkları steam'in umurunda bile değil ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 15 Ekim 2019; 20:31:57 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Hocam birde rdr1 deki harita mod olarak eklenirse yasadik.Özellikle meksika olucak eski harita

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.