Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkür ederim hocam :) siz de h.o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 13 Ekim 2019; 0:24:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sp0Oky kullanıcısına yanıt
    Ben önce ukrayna vpn olarak seçip bağlandım vpne sonra rockstar launchera girş yaptım ödemeyide en para ile yaptım 900 grivnaya ön siparişi yaptım. Hiçbir kopma olmadı
    Bu arada oyun kaçında açılcak ayın?

• CRACK NE ZAMAN ÇIKAR DENUVO OLACAK MI
  • Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    hallettik başka vpn ile, oyun 5 kasımda açılacak ama bence 2 gün önceden pre load açarlar.
  • gsli_bey kullanıcısına yanıt
    Oyunda Denuvo yok. Fiyatı gayet uygun en azından rusyada.
  • naturl kullanıcısına yanıt
    Pc oyunlrı da phlı

• Arkadaşlar,

Ultimate edition almaya değer mi yoksa Special edition yeterli mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssj

Hocam hangi wireless alıcı tavsiye edersiniz? 2 tane xbox one S kol var arada Fifa 20 oynarken kasılıyor. yakınlaştırınca kasılma kesiliyor. pil sorunu olabilir diye düşündüm ama piller sıfır taktım. aklıma sadece bluetooth aparatı geldi. ben aşağıdakini kullanıyorum
    https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/bluetooth-csr-40-30-bilgisayar-laptop-usb-dongle-tak-calistir-P372587044?gclid=Cj0KCQjw84XtBRDWARIsAAU1aM1R6QyrCNQn_0XA23axqybzYH3qxHaS-KZWV89dr2bnowjn6LmzdtcaAupmEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

acaba şunu mu alsam?
    https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/ugreen-bluetooth-40-kablosuz-usb-dongle-P372697589

Alıntıları Göster
    Yine aynısı olur bluetooth ile bu vardı ben de, en iyisi usb kablo hocam veya kendi orjinal dongle I var onu demiş arkadaş heralde kullanmadığım için yorum yapamayacağım ona

• quote:

Orijinalden alıntı: ssj

Hocam hangi wireless alıcı tavsiye edersiniz? 2 tane xbox one S kol var arada Fifa 20 oynarken kasılıyor. yakınlaştırınca kasılma kesiliyor. pil sorunu olabilir diye düşündüm ama piller sıfır taktım. aklıma sadece bluetooth aparatı geldi. ben aşağıdakini kullanıyorum
    https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/bluetooth-csr-40-30-bilgisayar-laptop-usb-dongle-tak-calistir-P372587044?gclid=Cj0KCQjw84XtBRDWARIsAAU1aM1R6QyrCNQn_0XA23axqybzYH3qxHaS-KZWV89dr2bnowjn6LmzdtcaAupmEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

acaba şunu mu alsam?
    https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/ugreen-bluetooth-40-kablosuz-usb-dongle-P372697589

Alıntıları Göster
    https://m.tr.aliexpress.com/item/32947980449.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32947980449&aff_trace_key=40062025f8c34492b0597e7972b61eaf-1561842875237-08819-BC961uk&aff_platform=msite&m_page_id=508amp--MOUAE4BFMws8sZumoaelg1570925032759&gclid=null şu linkteki ayni işlevi göruyormus baska dhliden ögrendim wireless adaptor bu bide orjinal olani var ancak oda bi xbox kolu fiyatina geliyor 300tl civarinda ya usb kablosuyla kullan yada çindeki ni almani öneririm.

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Rockstar luncher'ı kurarken ben de region'ı Türkiye olarak seçtim, alırken vpn kullandık sadece oyun kütüphaneye eklendikten sonra hiç birşey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp0Oky

hallettik başka vpn ile, oyun 5 kasımda açılacak ama bence 2 gün önceden pre load açarlar.
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar bende Ukrayna üzerinden aldım yalnız karta 36,47$ yansımış TL ye ne zaman çevrilir. Kur piyasalar kapalı olduğu için yüksek gözüküyor. Yarın düşer anacak. Şimdi ki kurdan mı hesaplanır yoksa yarınki açılıştan mı merak ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gecekondux6 G kullanıcısına yanıt
    kredi kartıysa herhalde ay sonuna kadar dolar artmazsa 210-220 arası çekecek

banka kartlarında hemen çekiyor parayı sorun yok bizde 5.85 den hesaplamış dün benimkini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 13 Ekim 2019; 11:50:22 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Teb den çektim şu anda kur 6.02 inşallah ordan hesaplamaz.

• Seed4me Ukrayna VPN ile 226TL çekti bendende, az önce aldım. (ininal visa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gogo. -- 13 Ekim 2019; 12:11:21 >
  • Modlama ve Türkçe yama için en iyi platform Steam mi olur arkadaşlar ?

Steam fiyatı hakkında öngörüsü olan varmıdır?

• naturl kullanıcısına yanıt
    +8 gb ram ekle yağ gibi oynarsın.
  • deluxx kullanıcısına yanıt
    Rocstar oyunu modlamaya açık tutarsa bu mümkün olur platform farketmez, şu anda GTA V'in bile fiyatı Steam'de 170TL RDR 2 300TL'den aşağı olmayacaktır, uğraşmayın vpn ile ukrayna üzerinden 220TL'ye alın, neticede Steam'den bile alsanız Social club üyeliği gerekiyor, aradaki 80TL farkla başka oyun alınır, ön sipariş bonusları da var içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Ekim 2019; 12:36:59 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.