Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir ara platiden almıştım bir kaç gün oynadıktan sonra bir şekilde orjinal sahibine ulaşıp adama bildirmek gibi birşey yaptım şimdi epicte ukrayna hesabımla almak istiyorum ama 10 gün boyunca yemek olarak sadece makarna yemem lazım değer mi sizce
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Makarna sevdiğiniz bir yemekse olabilir. Ben makarnayı çok severim mesela, her gün akşam yemeğinde ne yemiş olursam olayım (Her gün en az 1 öğünüm et olur bu arada.) yatmadan önce bir tabak makarna yerim. Bazı günler sabah kahvaltısında da makarna yemişliğim oluyor. Normal kahvaltıdan daha çok severim. Yanında yağlı beyaz peynir veya küpecik peyniri olması lazım. Bazı günler günde 2 öğün makarna yemişliğim de oluyor. (Bir sabah bir gece yatmadan önce.) Yani ben olsam alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Makarna sevdiğiniz bir yemekse olabilir. Ben makarnayı çok severim mesela, her gün akşam yemeğinde ne yemiş olursam olayım (Her gün en az 1 öğünüm et olur bu arada.) yatmadan önce bir tabak makarna yerim. Bazı günler sabah kahvaltısında da makarna yemişliğim oluyor. Normal kahvaltıdan daha çok severim. Yanında yağlı beyaz peynir veya küpecik peyniri olması lazım. Bazı günler günde 2 öğün makarna yemişliğim de oluyor. (Bir sabah bir gece yatmadan önce.) Yani ben olsam alırdım.
    kilo kaç hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

kilo kaç hocam?

Alıntıları Göster
    Sorma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Sorma

Alıntıları Göster

makarnayı azalt reis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

makarnayı azalt reis.

Alıntıları Göster
    Makarnasız bir hayat düşünemiyorum. Spagettinin bol acılı kıymalı sosla ahenkle dans edişi, yüksükün tam yağlı yumuşacık beyaz peynirle bale yapması beni benden alıyor. Tabi yanında Heinz Ketçap onlara koçluk edip destekliyor.
  • severim hocam sonuçta üniversite öğrencisiyiz alalım bare sonuçta 100 saatinin her bir 60 dakikasına 1 lira saysan uygun geliyor :D
  • Red Dead online da posse kurdum 4 kişilik 90 level üstü ve yardımsever arkadaşlar gelebilir. Posse adı Bozkurt Otağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna yeni başladım online modda story bitirmek şart mı?
  • Arkadaşlar oyunu açamıyorum. Eskiden girebiliyordum fakat şimdi rockstar launcher den girmeye çalışınca loading yazıyor açılıp siyah ekran geliyor 1 sn sonra oyundan atıp qutting yazıyor sonra o tekrar play işaretine dönüyor. bios, ekran kartı, windows hepsini güncelledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalkerx

Oyunda en çok fps düşüren ayarları söyleyebilirmisiniz? Gölgeler ve volumetrik sis bulut ayarlarının hepsini medium a aldım. Bunların dışında görüntü kalitesini az ama fps yi çok etkileyen hangi ayarlar olabilir?
    Lightning quality.

• Saint Denis Merkezindeki Çay Ocağını Farelerden Kurtarıyoruz

Bitirmeyenler İzlemesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Saint Denis Merkezindeki Çay Ocağını Farelerden Kurtarıyoruz

Bitirmeyenler İzlemesin
    3 5 fareyi öldüremeyende kapasın çay ocağını gitsin gardaşım milletin angarya işlerini yapacak amelemiyiz la

Yazıları sen mi yazdın 😁

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam Komple Edit Ve Yazıları Ben Yaptım
  • Oyunu az once kurdum. Ama kontroller ile ilgili problemim var. W A S D tuslari ile oynayamiyorum. Sadece yon tuslariyla kontrol edilebiliyor. Settingsten foot horse kontrolleri wasd olmasina ragmen bir turlu kontrol edilemiyor.
    Varmi cozumu olan

Edit: çözüldü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangersmile -- 28 Temmuz 2020; 23:25:57 >
  • Yeni gelen The Naturalist rolü:

• Online giren varsa tek takılıyorum, girebiliriz.
  • Pc sattığım için rockstar hesbını satıyorum rdr 2 special edition gta 5 ve max payne var teklifler değerlendirilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Çok acinakli bır sahneydi.Arka plan da calan fon,çocuğun dahi ölmesi atlı arabasi insanın içini bır gam kaplıyor.Bi o kadar da realist yansıtılmişti resmen hissettiriyor

• 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.